Next 2023 Siyah Ekran

alicangonullu Çevrimdışı

alicangonullu

Yeni Üye
16 Haz 2021
14
24
Merhabalar,

Next cihazımı güncellerken bir hata oluştu şuan Next yazısı geliyor ardından hiçbir şey gelmiyor. Dijital ekranda ise 0001 yazıyor. Bu cihazı RS232 üzerinden nasıl yeniden sistem yükleyebilirim ?

qzaslk7.jpg

Kablolar

m8jupbg.png

Windows XP üzerinden denedim ancak yine aynı aşamada takılıyor.
7cvp0tw.jpg

7swo99r.jpg

Yardımcı olabilir misiniz ?

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Güncellerken güncelleme seçenekleri tümü seçeneğini seçmediyseniz flaş kilitlenmişdir tekrar flaşlanması gerekir

alicangonullu Çevrimdışı

alicangonullu

Yeni Üye
16 Haz 2021
14
24
Evet seçmedim maalesef ve tekrar flaşlamak istiyorum peki RS232 üzerinden nasıl yapabilirim ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Güncellerken güncelleme seçenekleri tümü seçeneğini seçmediyseniz flaş kilitlenmişdir tekrar flaşlanması gerekir
Evet seçmedim maalesef ve tekrar flaşlamak istiyorum peki RS232 üzerinden nasıl yapabilirim ?

alicangonullu Çevrimdışı

alicangonullu

Yeni Üye
16 Haz 2021
14
24
windows xp dönüştürücü kablonuzun driverini yüklemeden tanımaz sorununuz bu olabilir kolay gelsin
Onu düşündüm Windows 10 üzerinde de denedim çalışmadı ardından driverları denedim orada da çalışmadı. Tanıyor ancak sanırım RS232'de sorun var gibi duruyor. Pinlerine ulaşabilirsem şu dışındaki sert plastik tabakayı yarıp oraya ulaşsam aslında bakacağım da : D

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Bundan ben de aldım. Yazılımını güncellemeye çekiniyorum, şikayet edenler var. Mavi yazılım stabil çalışıyor mu acaba?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri