Netflix kısayolu olmayan kumandanıza netflix kısayolu ekleme

M Çevrimdışı

Meric

Yeni Üye
20 Ara 2018
4
35
Hayirli aksamlar arkadaslar. Vestel 47pf9090 tv kullanıyorum. Netflix yukleyebilmenin bir yolu yok mudur acaba. Teşekkür ederim şimdiden.

M Çevrimdışı

Meric

Yeni Üye
20 Ara 2018
4
35
V. 3.6.2H sanırım yazılım bu kısım. Yani kullanmanın bir yolu yok mu Netflix'i?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
V. 3.6.2H sanırım yazılım bu kısım. Yani kullanmanın bir yolu yok mu Netflix'i?
Yok,çünkü tv netflixe bağlanırken mb9x sinyali (kabaca yazdım) yolluyor,ama belki bizim modelle bağlanan vardır,en azından ben bağlanamıyorum:smile:

M Çevrimdışı

Meric

Yeni Üye
20 Ara 2018
4
35
Ya bu saçmalığın daniskası başka hiçbir şey değil
Teşekkür ederim çok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Ya bu saçmalığın daniskası başka hiçbir şey değil
Teşekkür ederim çok
Rica ederim, ama maalesef bizim tvnin işlemcisi zaten eski ,kaldırmaz diye düşünüyorum,hatta yeni model kartlarda bile sorun olduğunu okumuştum,verdiğim linkte bizim işlemciyle alakalı bilgi vermiştim.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
benim gözümden kaçmış buldum o kısmı yalnız benim tv hi level vestel kumadasından farklı . benim yapmak istediğim.

program rehberi tuşuna hdmi 1
Teletext tuşuna hdmi 2
yayın şebeke türü tuşuna netflix

Bu şekilde ayarlamak istiyorum fakat hangi tuşların buna ait olduğunu bulamadım

Screenshot_558a1a716432051db.jpg

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
benim gözümden kaçmış buldum o kısmı yalnız benim tv hi level vestel kumadasından farklı . benim yapmak istediğim.

Teletext tuşuna hdmi 2

HDMI lara tuş atanamıyor maalesef yayın şebeke türü tuşuna netflix atamak için aşağıdaki isimleri karşısında ki hexlere göre düzenleyip kaydedip tv ye yükleyin
keymybutton2 = 0x00000027
keylongmybutton2= 0x00000027
keynetflix = 0x0000001A

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
HDMI lara tuş atanamıyor maalesef yayın şebeke türü tuşuna netflix atamak için aşağıdaki isimleri karşısında ki hexlere göre düzenleyip kaydedip tv ye yükleyin
keymybutton2 = 0x00000027
keylongmybutton2= 0x00000027
keynetflix = 0x0000001A

hocam hdmi atanamıyorsa o zaman teletex kısmını netflix yapsak. ayrıca bunların hangi değerlere dek geldiğini bulamadım. Yani teletex hangi isim altında yer alıyor RCA_RC5_OEM altında

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810

Teletext tuşuna hdmi 2

Hocam şimdi bişey fark ettim istersen yayın şebeke tuşuna ve hemen solunda ki youtube tuşuna ( yıldız olanlar ) hdmi ları atayabilirsin işlemde çok basit hdmi 1 i atamak istiyorsan hdmi1 de iken bir kaç saniye yayın şebeke tuşuna basılı tut uyarı verdiğinde işlem tamamlanmıştır aynısını istersen hdmi2 için youtube tuşuna da yapabilirsin youtube tuşunu da program rehbere ayarlayabilirsin.

Son düzenleme:
geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Merhaba,

Bildiğim kadarıyla kanalların hemen ardından radyolar gelir ve kumandada radyo tuşu yoktur, acaba resimdeki bilgiye göre radyolar için tuş ataması yapabiliyor muyuz sayın D Labnet ve ayrıca 0x000000FF olanlar FALSE gibi kapalı anlamına mı geliyor?

radyoooooo.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri