Netflix kaç mbit hızla izlenir

E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
48
Kuruluma geliceklermiş. sözleşmeyi imzaladım aranıcam o zaman santral işini konuşurum.hatırlattığın iyi oldu
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sota Sota,
Araştırıcam ilkdefa senden duydum

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
40 mhz haric yaziklarinizdan fazlasini yaptim.tv kablolu baglantida.pc den hiz olcumu 72_74 mb lan.wlan ile 54_58mb arasi.tv den max 26 mb i gordum .pc den 72 mb olcerken tv den 26 mb olcum cikmasi normalmi bilemedim...

tv hızların dusuk cıkmasına daha once degınmıstık hızın dusuk cıkması agkartı kaynaklı
35mbit hızı olup 15mbit ustunu alamayan arkadas olmustu.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Benim internetim en fazla 4 , 5 mbit karşılıyor cogu zaman 2.5 larda ve HD donmadan izliyorum Netflix i.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
40 mhz haric yaziklarinizdan fazlasini yaptim.tv kablolu baglantida.pc den hiz olcumu 72_74 mb lan.wlan ile 54_58mb arasi.tv den max 26 mb i gordum .pc den 72 mb olcerken tv den 26 mb olcum cikmasi normalmi bilemedim...
TV Vestel mi? Donanım yetersizliği ya da yazılım kaynaklı olabilir.:alala

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
TV Vestel mi? Donanım yetersizliği ya da yazılım kaynaklı olabilir.:alala

donanım kaynaklı umut yazılımla neden kısıtlasınlar kı

bılıyorsun telefonlarda cat5-6-7-8 seklınde gıdıyor rakamlar yukseldıkce cıhazında data ısleme kapasıtede artıyor.
aynı durumun tv ıcınde oldugunu dusunuyorum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
donanım kaynaklı umut yazılımla neden kısıtlasınlar kı

bılıyorsun telefonlarda cat5-6-7-8 seklınde gıdıyor rakamlar yukseldıkce cıhazında data ısleme kapasıtede artıyor.
aynı durumun tv ıcınde oldugunu dusunuyorum.

Bence TV'de CPU zayıf kalıyor Vestel'lerde.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
netflixe aylık ne kadar ödüyorsunuz, sitesindeki rakamlar çok değil mi sizce, hadi 1 ay bedava ama premium için o paralar çok bence. standart abonelikte 4k tvsi olana gereksiz, saçma bir paradokstayım valla. hiç olmazsa belgesel sinema uydu kanalları falan olsa içeriğinde sadece diziye filme o parayı vermek istemiyorum. siz ne yapıyorsunuz ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
netflixe aylık ne kadar ödüyorsunuz, sitesindeki rakamlar çok değil mi sizce, hadi 1 ay bedava ama premium için o paralar çok bence. standart abonelikte 4k tvsi olana gereksiz, saçma bir paradokstayım valla. hiç olmazsa belgesel sinema uydu kanalları falan olsa içeriğinde sadece diziye filme o parayı vermek istemiyorum. siz ne yapıyorsunuz ?

Forumda konusu var, kurbana girer gibi 3-4 ortak kullanıyorlar. Ben kullanmadığım için bilmiyorum, kullananlar size anlatsın. :hihi

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Forumda konusu var, kurbana girer gibi 3-4 ortak kullanıyorlar. Ben kullanmadığım için bilmiyorum, kullananlar size anlatsın. :hihi

valla hiç anladığım şey değil hocam ama farklı İP ile tek abonelikten 3-4 kişi kullanabiliyorsa premiumdan bir dalda ben alırım :)

konunun linkini alabilirmiyim zahmet olmazsa .

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri