Netflix kaç mbit hızla izlenir

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
24 mbit 75 gb akn'li uydunet kullanıyorum akn'yi aşınca hızım 8mbit olarak sabitleniyordu. netflix'de o zaman full hd izleyebiliyordum. Ay başı tekrar 4k'ye dönüyorduk :hihi ahh ahhh 1 ay bedava izlicem diye 4 tane hesap 1 adet'de kredi kart var her ay farklı hesap alıp götürüyorduk işi :krokop şimdi netflix'siz kaldık :polis Bu arada eline sağlık Sevgili Saygılı Diktatör System Admin :clap

E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
49
Konuyu açtıran benim cevap yazanlar interneti coşanlar.sayın adminim teşekkür ederim zaman ayırip zahmet ettiniz.demekki netfilixte benden ortak değil yancı olur.ama dur bakalım tükürdüğümü yaladım tahatütlü ttnete geçiyorum 8 mbit 50 gb akn onları kanırtıcam

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Konuyu açtıran benim cevap yazanlar interneti coşanlar.sayın adminim teşekkür ederim zaman ayırip zahmet ettiniz.demekki netfilixte benden ortak değil yancı olur.ama dur bakalım tükürdüğümü yaladım tahatütlü ttnete geçiyorum 8 mbit 50 gb akn onları kanırtıcam
Turkneti denedinmi hocam hic degilse tahaadut yok

E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
49
Turkneti denedinmi hocam hic degilse tahaadut yok
Türknetteyim zaten 64 tl.şimdi ttnen 56.90 tl diyor ve transfer kampanyası var 150 tl indirim uyguluyor.sorun şu akn olsada olmasada hat 4 mbit destekliyor.bu fiyatlarla kimse ne hizmet verebiliyor nede yatırım yapabiliyor.tahatüt olsada benim paket uygun.netspeed e geçecektim vazgeçtim derdime çare değiller ve güven vermiyor tavsiye etmem

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
E em1r., istanbulda oturuyorsun heralde

istanbulda ve cevresınde kablosuz ınternet hızmetı veren fırmalar var

cok yuksek hızlara cıkamasalarda 30mbit kadar verebılıyorlar

evızın catısına kucucuk davul yada canak anten yerlestırıp, ıc ortamada acess poınt koyarak tertemız ıs cıkarıyorlar

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Internet hizlari dusuk olan arkadaslarimiz
Netflix uyeligi alma konusunda tereddut yasiyorlar.

Bu videomuzda hizimi 1mbit kadar dusurerek
Netflix akici sekilde izlenebilirmi
sorusuna yanit bulmaya calistik

Not: 3mbit altina inince
görüntü sd kalitesine dustugunu belirtmemde fayda var.

Slm ustad
bende 74 mb net var ama bazen goruntu kalitesi sd yayin kivaminda izleniyor.net tte bir problem olmadigi halde.Cok sık yasanmiyor.hafta da 1 kez belki.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
1. tv uzerınde hız testı yapın
2. ceptelefonunuza wifi analyz programını yukleyıp cevredekı agları tarayın bos olan kanalara gecıs yapın (parazit önlemek için)
3. modemın kablosuz bant genıslıgını 40mhz ıse 20mhz alın aktarılan data duser ama (paraziti engellerseniz)

ekleme: modem cıkısı gucu ve modem uzerınde kullanılan antenler cok onemlıdır
mumkunse ev ortamında 2dbi buyuk anten kullanmayın.

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
1. tv uzerınde hız testı yapın
2. ceptelefonunuza wifi analyz programını yukleyıp cevredekı agları tarayın bos olan kanalara gecıs yapın (parazit önlemek için)
3. modemın kablosuz bant genıslıgını 40mhz ıse 20mhz alın aktarılan data duser ama (paraziti engellerseniz)

ekleme: modem cıkısı gucu ve modem uzerınde kullanılan antenler cok onemlıdır
mumkunse ev ortamında 2dbi buyuk anten kullanmayın.
40 mhz haric yaziklarinizdan fazlasini yaptim.tv kablolu baglantida.pc den hiz olcumu 72_74 mb lan.wlan ile 54_58mb arasi.tv den max 26 mb i gordum .pc den 72 mb olcerken tv den 26 mb olcum cikmasi normalmi bilemedim...

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Türknetteyim zaten 64 tl.şimdi ttnen 56.90 tl diyor ve transfer kampanyası var 150 tl indirim uyguluyor.sorun şu akn olsada olmasada hat 4 mbit destekliyor.bu fiyatlarla kimse ne hizmet verebiliyor nede yatırım yapabiliyor.tahatüt olsada benim paket uygun.netspeed e geçecektim vazgeçtim derdime çare değiller ve güven vermiyor tavsiye etmem
Hocam senin tek ve en son yapıcagın iş nedir biliyormusun. Bölgendeki ttnet santralini araman çok ciddiyim ne yap ne et o senin portunu degistirsinler. Aynısı benim basımdada vardı. 4 mbit alınca kopuyordu 3 mbit'e sabitlemişlerdi. Ne yapıp ne edip degistirttim sonra hızım 6 7 mbit gormeye baslamısdı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt