Netflix' i 4 kişi kullanan varmı?

E Çevrimdışı

Ertürk

Yeni Üye
10 Şub 2020
3
35
Ben bu konuda ciddi olduğumu belirteyim ilk defa ortak kullanıma girmiyorum hesabı açan arkadaş kapattı 1 buçuk yıl kullandık
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Aklınızda problem kalmasın üyelik açmamdaki sebepte mesajlara can verebilmek içindi ödeme yapmayacak olsam şifreni değiştirirsin ne yani

T Çevrimdışı

TümiT

Yeni Üye
8 Şub 2020
13
34
daha dün sanal kartla üyelik yeniledim neyi kaldırmış sıkıntı yok askıya almada yok modeme reset at İP değişsin yoksa aynı İP'ten hesap açarsan askıya alırlar hesabı taracıcı geçmişini sil modemi yeniden başlatacaksın :ok
Yeni açıklamaya göre zaten ülkemizde deneme yayını olma olayını kaldırıyorlar yani bu sistem çöp oldu

devrimeren Çevrimdışı

devrimeren 

Aktif Üye
1 Mar 2019
279
arkadaşlar Netflix bedava ben 2 senedir para vermeden izliyorum sadece kredi kartı lazım sanal kart açıyorum limiti sıfır yapıyorum bi e-posta işlem tamam ay sonu üyeliğimi iptal ediyorum sanal kartı,da iptal edip yeni sanal kart yeni e-posta yine bedava netflix'e devam bedava olan birşeye neden para vereyim adamlar ilk ay bedava demiş ben hep ilk ay bedava olan kısmını kullanıyorum :hihi:hihi:hihi:cay:cay:cay:cay
Bu düşünce sayesinde Türkiyede deneme üyeliği kalktı ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu düşünce sayesinde Türkiyede deneme üyeliği kalktı ?
ondan kalkmadı şu kendini youtuber sananların yüzünden kalktı netflix nasıl bedava izlenir videosu bangır bangır video çekiyor adamlar aliexpress videosu çekenleri. de berat gece toplantı diyo ama youtube takılırken gördü bastı vergiyi vergi muafiyeti kalktı öyle herşeyin suyu çıkar sonra keserler vanayı... :deli:deli:deli:cak:cay:cay:cay

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt