Netflix' i 4 kişi kullanan varmı?

S Çevrimdışı

sertokus

Yeni Üye
18 Şub 2018
44
Arkadaşlar netflix i, 4 kişi ortak kullanalım diyoruz.
Hepimiz ortak hesap alacağız yani.

Bu işi 4 kişi herkes yapıyor. Aylık 42 liraya alıp 4 e bölüyorlar. Ama detayları hiç bilmiyorum.
Ama aklımda bazı sorular var.
Örneğin:
Soru 1: Bu 4 kişi aynı anda 1 kişi tabletten, 1 kişi pc den, 1 kişi telefondan, 1 kişi televizyondan bağlanabilir mi?
Soru 2: Aynı anda 4 kişi televizyondan bağlanabilir mi?

Cevabınız için teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
M Çevrimdışı

musagenc 

Yeni Üye
29 Ocak 2019
44
41
2 sorunun cevabida evet baglanir biz 4 kisi kullaniyoruz herkesin profili ayri kendin bir profil olusturuyorsun senin izlediklerin sana ozel oluyor

S Çevrimdışı

sertokus

Yeni Üye
18 Şub 2018
44
2 sorunun cevabida evet baglanir biz 4 kisi kullaniyoruz herkesin profili ayri kendin bir profil olusturuyorsun senin izlediklerin sana ozel oluyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Herkes kendi profilini kullanırsa hiçbir problem olmaz.
Teşekkürler

Peki hocam. Diğerleri senin izlediklerini görebiliyor mu? Bunun da bir ayarı var mı?

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

musagenc 

Yeni Üye
29 Ocak 2019
44
41

Teşekkürler

Peki hocam. Diğerleri senin izlediklerini görebiliyor mu? Bunun da bir ayarı var mı?
Evet ama herkez ayni seyleri izliyozaten pilatform ayni ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
arkadaşlar Netflix bedava ben 2 senedir para vermeden izliyorum sadece kredi kartı lazım sanal kart açıyorum limiti sıfır yapıyorum bi e-posta işlem tamam ay sonu üyeliğimi iptal ediyorum sanal kartı,da iptal edip yeni sanal kart yeni e-posta yine bedava netflix'e devam bedava olan birşeye neden para vereyim adamlar ilk ay bedava demiş ben hep ilk ay bedava olan kısmını kullanıyorum :hihi:hihi:hihi:cay:cay:cay:cay

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
4K olan paketi iki kişi kullanıyoruz.
Çünkü kendi hesabını bilinçli kullanan kimseye rastlamadım.
İlla başkasını merak edip hesabına giren biri çıkıyor.
Sonrada eşim girmiş, çocuk girmiş, torun girmiş yalanları.
Şifre, mail değiştirmeye kalkan, parayı sallayan.
42 TL için kanser olmaya değmez.

Son düzenleme:
blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
arkadaşlar Netflix bedava ben 2 senedir para vermeden izliyorum sadece kredi kartı lazım sanal kart açıyorum limiti sıfır yapıyorum bi e-posta işlem tamam ay sonu üyeliğimi iptal ediyorum sanal kartı,da iptal edip yeni sanal kart yeni e-posta yine bedava netflix'e devam bedava olan birşeye neden para vereyim adamlar ilk ay bedava demiş ben hep ilk ay bedava olan kısmını kullanıyorum :hihi:hihi:hihi:cay:cay:cay:cay

Netflix sanal kart olayını 3 ay önce kaldırdı. Sanal kartla üyelik alanların hesapları askıya alınıyor

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
daha dün sanal kartla üyelik yeniledim neyi kaldırmış sıkıntı yok askıya almada yok modeme reset at İP değişsin yoksa aynı İP'ten hesap açarsan askıya alırlar hesabı taracıcı geçmişini sil modemi yeniden başlatacaksın :ok

S Çevrimdışı

sertokus

Yeni Üye
18 Şub 2018
44
4K olan paketi iki kişi kullanıyoruz.
Çünkü kendi hesabını bilinçli kullanan kimseye rastlamadım.
İlla başkasını merak edip hesabına giren biri çıkıyor.
Sonrada eşim girmiş, çocuk girmiş, torun girmiş yalanları.
Şifre, mail değiştirmeye kalkan, parayı sallayan.
42 TL için kanser olmaya değmez.
Hepsi tanıdık. Ama çocuk girmiş işini bilmen

Hepsi tanıdık. Ama çocuk girmiş işini bilmem tabiki.

daha dün sanal kartla üyelik yeniledim neyi kaldırmış sıkıntı yok askıya almada yok modeme reset at İP değişsin yoksa aynı İP'ten hesap açarsan askıya alırlar hesabı taracıcı geçmişini sil modemi yeniden başlatacaksın :ok
TV den izlerken sıkıntı. Tv de izliyoruz çok rahat. İşte bunlar tv de pek mümkün olmuyor. Tv den netflix uygulamasından girdiğim anda yakalıyor 1 gün sonra

Netflix sanal kart olayını 3 ay önce kaldırdı. Sanal kartla üyelik alanların hesapları askıya alınıyor
Bence de. Sıkıntı var.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hepsi tanıdık. Ama çocuk girmiş işini bilmen

TV den izlerken sıkıntı. Tv de izliyoruz çok rahat. İşte bunlar tv de pek mümkün olmuyor. Tv den netflix uygulamasından girdiğim anda yakalıyor 1 gün sonra

Bence de. Sıkıntı var.

Ekran-Alintisiddf2cd1992c5e2e8.png

dmr0153 Çevrimdışı

dmr0153

Yeni Üye
17 Tem 2018
21
33
MERHABA NETFLİX ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM MALİYETİ VE KALİTESİNE GÖRE 41,99 4 KİŞİ KULLANIM SUNUYOR BUNUN İÇİN 3 ORTAK ARIYORUM
KİŞİ BAŞI 10,50

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt