Nerelerdesiniz bakayım ziraat mühendisleri :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
kusura bakma abi sende yorgunsun bekliyoruz dedim.
Olsun yaa,ne kusuru :) yatarım birazdan
tarla1.jpg

tarla2.jpg

tarla3.jpg

Bu kedi yabani kedi,bir keresinde yemek vermiştim ,balkona da ona yuva yapmıştım ,tam bir fare avcısı,felaket,gözümle gördüm fareyi nasıl yakaldı,birde oynuyor iyimi,ikinci resimdeki numarayı bana yapıyor ,patpatın kasasındaydı:haha1
Patpatı yazmama gerek yok ? ,tekerlerini söküp çapaları takıyorum,pulluk da yaptım ama önce kestiklerimi toplayıp parçalamam lazım ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Tamam,süper olur,veya dursen ben 2.ci nik olarak alayım tipitipi :haha1
Benimkinin adı kedi,kediye "kedi" ismi koydum :haha1,köye gelince hanımı ararım hep,merak etmesin diye,eveli gün yine aradım,telefonu açar açmaz "alo,kedi ordamı"dedi iyimi,beni merak edeceğine kediyi merak ediyor,senin tipitipin resmini yolladım bile bizimkine ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Ahmedin mesaisi bitti,eve dönüyordur ? ...
Ben kaçar artık,gözümden uyku akıyor,iyi geceler,yarın kablotv sorayım unutmazsam ahmete :) hatta muhabbetten yazayım çıkmadan tipitip ha :haha1

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
iyi bir ceviz fidanını nereden bulabilirim.yada ceviza fidanının iyi olduğunu nasıl anlarım
bizim iki tane cevız ağacı var.biri kalın kabuklu diğer ince. ama hep çürük çıkıyor.neden acaba ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
iyi bir ceviz fidanını nereden bulabilirim.yada ceviza fidanının iyi olduğunu nasıl anlarım
bizim iki tane cevız ağacı var.biri kalın kabuklu diğer ince. ama hep çürük çıkıyor.neden acaba ?
Bu konuda benim hiç bir fikrim yok maalesef,bende de var 1 adet yetişkin ceviz ağacı,aynı sorun bende de oluyor,ne denildiyse yaptım ama pek düzelmedi ,zaten bu yüzden konunun başlığını "nerelerdesiniz bakayım ... " diye bilerek açmıştım,umarım biri cevap yazarda bende sayende öğrenmiş olurum :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Ağaçları budamıştım,onları bir yere topladım,kalın olanları ayırdım,inceleri yine gidince keseceğim,kesmek için kendi yaptığım daire testereyi kullanacağım,bu arada ot basan araziyi motorlu tırpanla biçtim,ahmet abi "bunları atma-yakma ,kurusun elleme,bir daha geldiğinde römorku getireyim,doldurup hayvanlara veririm" dedi,ellemedim, tabii işim daha bitmedi ?
tarla1a.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri