Neden Türknet

• Konbuyu başlatan tekavci
  • Başlangıç tarihi
teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
Adsiz63ea84872a5b3513.png

Arkadaşta aynı sorunları yaşamıştı vodafona geçiş yaptı ki o benden daha aktif kullanmakta 8 mbit görebilse seviniyodu :)
burdan bize ekmek yok vodafonla konuştum onlar delikanlı gibi aksam 8den sonra 10mbit diyo sabah 8 aksam sekize 35 i net veririz hattınıza göre diyo
en azından ne yapabileceklerini bilip ilgili alakalılar sağolsunlar benim için turknet bitti ..

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464

Arkadaşta aynı sorunları yaşamıştı vodafona geçiş yaptı ki o benden daha aktif kullanmakta 8 mbit görebilse seviniyodu :sirit
burdan bize ekmek yok vodafonla konuştum onlar delikanlı gibi aksam 8den sonra 10mbit diyo sabah 8 aksam sekize 35 i net veririz hattınıza göre diyo
en azından ne yapabileceklerini bilip ilgili alakalılar sağolsunlar benim için turknet bitti ..
buraya yazıp sordunmu ne diyorlar

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
:))) geçen ısrarla dumanlamı haberleşelim olumlu olumsuz bişeyle dedim zorlaa adamların müş. temsilcisi 2-3 gün sonra dönüyor ve döndüğündede çözümle dönse sevincende ve bin defa diyorum açılan destek kaydını çözülmeden ttnet gibi bişey yapmadan kapatmayın diye bunlarda aynısını yapmaya devam edince
de neyse dediğim gibi benim için adında net olup iş yapamayan kurum turknet benim için en büyük fiyasko.. çözümü bulurum en uygun net kampanyasında da geçen zamana yazık.. kızmıcam artık oluruna bıraktım ..hayrlısı denicez böyle vodafone milenyum deyip .. dediğim gibi hayrlısı

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036

Arkadaşta aynı sorunları yaşamıştı vodafona geçiş yaptı ki o benden daha aktif kullanmakta 8 mbit görebilse seviniyodu :sirit

kablo tv altyapısı varsa hiç uğraşma iptal et aboneliğini kablonete başvur, yoksa millenicom netspeed ile dene şansını, türknet benim literatürümde "PİŞMANLIKTIR"

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Biz kablonete geçtik,hem tv hem internet ,100 hız ile süper bizim için,bu konuda konu açmıştım hatırlarsanız,üstelik fiyatı da çok iyi,yani 3-6 mbps bağlantıya 70 tl ödüyorduk ki sürekli kopuyordu,kablonete 100mbps ye 83 tl ödüyoruz.Kablo net varsa düşünün derim.Belgeseller ve sinama paketi dahil.

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
bi ihtimal Netfix ten Netfilix araştırmasına göre en hızlısı bizimki adında net olan ya bişey izliym dedim :sirit)) hani olurya girdim açtım şükür açıldı dedim başladı ve hata verdi herzamanki gibi :sirit)) ve 4.2mbt (kabloyla bağlı bide) görünce bırak izleme keyfim iyce kaçtı..

IMG_20190310_024945.jpg

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
bi ihtimal Netfix ten Netfilix araştırmasına göre en hızlısı bizimki adında net olan ya bişey izliym dedim :sirit)) hani olurya girdim açtım şükür açıldı dedim başladı ve hata verdi herzamanki gibi :sirit)) ve 4.2mbt (kabloyla bağlı bide) görünce bırak izleme keyfim iyce kaçtı..

IMG_20190310_024945.jpg
FNR5x.png
denedinmi?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

100mbps ye 83 tl ödüyoruz.Kablo net varsa düşünün derim
maalesef bölgemde yok............. link varmı bunun 100 mbps nerde? 499 tl bu

FNVD6.png

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
maalesef bölgemde yok............. link varmı bunun 100 mbps nerde? 499 tl bu
Burada sevgili toydosakni ? :
BramStoker BramStoker ; yukarıda link verdim,baya uygun fiyat,hız olarak da 97Mbps den aşağı düşmüyoruz,fatura geldi,83.99 TL (modem vardı,arkadaştan aldım fiyatını yazmıyorum çok çok uyguna aldım)

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
ben 1 aydır türknet liyim . Türknet bizim burda ttnetin altyapısını kullanmasına rağmen öncesinde ttnette iken 5 6 mbps aldığımız hiz şimdi türknetle beraber aynı altyapı olmasına rağmen 12 mbps oldu şaka gibi gerçekten. şuan herşey sorunsuz devam ediyor inşallah böyle devam eder.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri