Nashare server yazılımı-2 ; Nashare server software-2

C Çevrimdışı

cretan

Yeni Üye
5 Ocak 2020
19
57
Sende hangi cihaz var ,işlemcisi nedir acaba,aparat şemasını özel olarak yayınladım bu forumda sevgili cretan,ayrıca loaderleride vermiştim,ama sen yinede bana cihazını ve işlemcisini yaz bakayım :ok
Birde verdiğim hangi yazılımı somuştun acaba ,F1 olanımı :alala

Sayın teraspy öncelik ile çok tşk ederim anlayışınız için,dediiğm gibi verdiğiniz tüm yazılım ve senalara loderler baktım fakat insan bilmediği zaman zor ama hiç te bilmiyor değilim.Aldığım cihaz kamasonic 10507,yazılım önemli değil kamasonıc 10507 de çalışacak iptv ve cam ve nashare normal ve pro yazılımı olan seri bir yazılım olabilir...
https://tavsiyeforumu.com/konu/nashare-server-yazilimi-2-nashare-server-software-2.6020/
Bu konunuzdaki yazılımı önermissiniz loderi vermişşiniz loaderi buldum fakat uygun rs232 şeması hangisi onu bulamadım.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Sayın teraspy öncelik ile çok tşk ederim anlayışınız için,dediiğm gibi verdiğiniz tüm yazılım ve senalara loderler baktım fakat insan bilmediği zaman zor ama hiç te bilmiyor değilim.Aldığım cihaz kamasonic 10507,yazılım önemli değil kamasonıc 10507 de çalışacak iptv ve cam ve nashare normal ve pro yazılımı olan seri bir yazılım olabilir...
https://tavsiyeforumu.com/konu/nashare-server-yazilimi-2-nashare-server-software-2.6020/
Bu konunuzdaki yazılımı önermissiniz loderi vermişşiniz loaderi buldum fakat uygun rs232 şeması hangisi onu bulamadım.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
Foto aşağıdaki linktedir ,kulaklık jakı olan senin cihaz içindir ,bendeki de kulaklık jakıdır (şu bildiğimiz kulaklık ,benimkisi oğlanın eski bozuk kulaklığının kablosudur ,onun da fotosu ikinci linktedir).

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
3,5 jag alacaksın dönüşüm için bazı pc lerde com çalışmıyor en güzeli usb rs232 dir bilginiz olsun

C Çevrimdışı

cretan

Yeni Üye
5 Ocak 2020
19
57
merhabalar yukarıdaki yazılımı yükledim dönüşüm oldu,fakat nashare ve cccam yada varsa oscam menüsünü bulamadım acaba belli bir kodmu girilmesi gerekiyor...cihaz kamasonoc 10507...Tşk...

C Çevrimdışı

cretan

Yeni Üye
5 Ocak 2020
19
57
burda aradıgın tüm yazılımlar mevcut

Çok teşekkür ederim...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ayarlar kısmında
1512
9070
9999
bunlardan biri

deneyeceğim...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar,ustadlara bir soru,cihaza uygun yazılım bulduğumuz zaman herşey uygun fakat bizim cihaz 2 gb yazılım 1 gb ram var diyelim yüklesek çalışırmı?Tşk...

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kacaksevgilim

Yeni Üye
23 Ocak 2020
15
35
Merhaba arkadaşlar, değerli bilgilerinizi okudum sonunda bende üye oldum .

Sizden isteğim bende bu olayı istiyorum hangi cihazı almalıyım , enigma 2 cihazlarda bu olay yok mu teşekkürler

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Merhaba arkadaşlar, değerli bilgilerinizi okudum sonunda bende üye oldum .

Sizden isteğim bende bu olayı istiyorum hangi cihazı almalıyım , enigma 2 cihazlarda bu olay yok mu teşekkürler
O anlı-şanlı cihazlarda emin değilim ama "sanırım" yok :)
Ama hangi cihaz konusunda :
digiulama digiulama bir cevap verebilir ,çünkü hashare pro da çıktı :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
İnşallah şöyle donma olmadan izleyebileceğimiz cihaz bulabiliriz , donma oluyor diyenlerde var.

IP server mi bu mu kararsiz kaldım
Aklını çelmeyeyim ama bende donma falan olmuyor ,maçlardan bahsediyorsan ,top gölge bırakmadan gidiyor yani :haha1
Ama film izliyeceğim dersen evet,dona dona gidiyor,bunu da piko600 ile aştım ,donmadan izliyorum filmleri :)

NOT:
Anlatımım şifreli gibi oldu ama sanırım ne demek istediğimi anlamışsındır,malum kanallardan ötürüdür :ok

K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
Aklını çelmeyeyim ama bende donma falan olmuyor ,maçlardan bahsediyorsan ,top gölge bırakmadan gidiyor yani :haha1
Ama film izliyeceğim dersen evet,dona dona gidiyor,bunu da piko600 ile aştım ,donmadan izliyorum filmleri :)

NOT:
Anlatımım şifreli gibi oldu ama sanırım ne demek istediğimi anlamışsındır,malum kanallardan ötürüdür :ok

Hocam siz nashare mi kullanıyorsunuz ? Botech'e yükleniyor mu ki ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri