Nashare server yazılımı-2 ; Nashare server software-2

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Gerekli :)
TR'den alınan tüm uydular için bazı kanalları izleme serveridir kısaca :):)

S Çevrimdışı

snane

Yeni Üye
27 Mar 2019
10
44
Gx6605s için nashare içeren bir yazılımı nextkanky cihaza attım ama
machine chip id illegal uyarısı verdi. uydu kanallarını aratmıyor. varmıdır çözüm?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Gx6605s için nashare içeren bir yazılımı nextkanky cihaza attım ama
machine chip id illegal uyarısı verdi. uydu kanallarını aratmıyor. varmıdır çözüm?

flash değiştir vermez hata
@ teraspy teraspy dene bi bakalım ne çıkacak abi bu
Bu yazılımı daha önceden denemiştim,bendeki piko 8mb ama sanırım seri numaradan kaynaklanıyor,bende de id hatası vermişti,ama indirip hemen deneyeyim,birazdan yazarım ek olarak :ok

Z Çevrimdışı

zamansiz velet

Yeni Üye
10 Kas 2018
45
36
Hocam yabancı olduğum bir konu bu Nashare yazılımı kendinden uydulu smart tvlerede atılıyor mu Vestel 49UB1907 benim televizyonum

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Hocam yabancı olduğum bir konu bu Nashare yazılımı kendinden uydulu smart tvlerede atılıyor mu Vestel 49UB1907 benim televizyonum
Madem sordun ,denemelerimide yazayım :)
Ben nashare değil ama başka bir yazılımı (bendeki tvlerin işlemcisi mips ,bu tür bir yazılımdı),plugin yöntemiyle tvye attım,tvye "açıldığında çalış" olarak eklemede yaptım,büyük ihtimalle arkada çalışıyordu,ama menüler içinde farklı bir sekme göremedim,bu arada tv uçmadı,sonra telnet ile sildim tvden.
Ama çeşitli CAM programlarıyla çalışan tvlerin var olduğunu biliyorum,eğer tekrar bulursam buraya eklerim o tv markalarını :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
@snane
Bu yazılımı daha önceden denemiştim,bendeki piko 8mb ama sanırım seri numaradan kaynaklanıyor,bende de id hatası vermişti,ama indirip hemen deneyeyim,birazdan yazarım ek olarak :ok
Demiştim ,denedim ama unuttum yazmayı ,kusura bakma ,aynen bende dediğim gibi ID hatası verdi :ok

teraspy teraspy hocam takılan kanallar için video gecikme süresi ayarı varmı
Bu cihaz bende olmadığından bilemiyorum ama kurduğum kişide gördüğüm kadarıyla yoktu :)

C Çevrimdışı

cretan

Yeni Üye
5 Ocak 2020
19
57
teraspy teraspy hocam merhaba,yakarıdaki verdiğiniz yazlımı rs232 den atacağım fakat yazılım atma aparatı şeması nasıl olacak acaba.Tşk ederim...

C Çevrimdışı

cretan

Yeni Üye
5 Ocak 2020
19
57
teraspy teraspy usta birde yazılım atma loserivarmıdır yada link olarak verebilirmisiniz rica etsem,forumda var loderler ama yanlış loder ile cihazı çökertmeyim dedim...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
teraspy teraspy hocam merhaba,yakarıdaki verdiğiniz yazlımı rs232 den atacağım fakat yazılım atma aparatı şeması nasıl olacak acaba.Tşk ederim...
teraspy teraspy usta birde yazılım atma loserivarmıdır yada link olarak verebilirmisiniz rica etsem,forumda var loderler ama yanlış loder ile cihazı çökertmeyim dedim...
Sende hangi cihaz var ,işlemcisi nedir acaba,aparat şemasını özel olarak yayınladım bu forumda sevgili cretan,ayrıca loaderleride vermiştim,ama sen yinede bana cihazını ve işlemcisini yaz bakayım :ok
Birde verdiğim hangi yazılımı somuştun acaba ,F1 olanımı :alala

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri