NAS kurulumu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
aynen öyle abi açılmıyor. öyle çok incelemedim abi sadece düzenlenecek yerleri düzenledim çıktım asıl boot eden dosyayı hiç açmadım
Nasıl durdun öyle :) ,ben duramazdım iyimi :hihi , kesin kendimi zorlardım ,peki o zaman risk teşkil etmiyormu,yani usb bellek zarar görürse ,yedek bellekmi kullanacaksın,bir kolayı olmalı :)

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Nasıl durdun öyle :) ,ben duramazdım iyimi :hihi , kesin kendimi zorlardım ,peki o zaman risk teşkil etmiyormu,yani usb bellek zarar görürse ,yedek bellekmi kullanacaksın,bir kolayı olmalı :)
flash bellek bozulursa yenisi takarsın abi flashın tek özelliği boot. Aslında hiç aklıma gelmedi kurdalamak yarın müsait bi zamanda bakarım :hihi

X Çevrimdışı

x_falcon_x

Yeni Üye
16 Eki 2019
19
44
Selam. mac adresi olarak , wifi nin mac ini kullanip kablosuz baglanma sansi var mi acaba ?

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ne işe yarıyor bu dostum?

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Selam. mac adresi olarak , wifi nin mac ini kullanip kablosuz baglanma sansi var mi acaba ?
kurulum sadece kablolu bağlantı ile gerçekleştirilebilir.
Ne işe yarıyor bu dostum?

kişiye göre farklılık gösterse de benim
"
Peki ne işimize yarayacak bu sistem? Önemli olarak gördüklerimi aşağıda listeledim.

Cep telefonu, pc gibi cihazların yardımcı programları aracılığı ile isterseniz sadece ev ağınıza bağlandığınızda, isterseniz herhangi bir yerden herhangi bir ağa bağlandığınızda yedekleme yapması.

Media server (dlna) olarak yardımcı programlar ile kullanılması serviio vs.

( NVR ) Ip Kamera kayıt cihazı olarak kullanılması.

Php için gerekli sql, phpmyadmin uygulamaları ile wordpress, phpbb gibi ücretsiz web site kurulumu yapılabilirliği

DNS server kurulum yapılabilirliği

Fotoğraf, video istasyonu. " bu işime yarıyor.

X Çevrimdışı

x_falcon_x

Yeni Üye
16 Eki 2019
19
44
peki pc yi hdmi ile baglayip direk mouse ile masaustu olarak da kontrol edebiliyor muyuz acaba?
synology de hdmi cikisi olmadigi, ekransiz oldugu icin , pc ye kurunca hdmi avantaji oluyor mu ?
Benim tv smart degil. media player, browser ozelliklerini de kullanmak istedigim icin soruyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt