MXQ Pro 4K Android Tv Box

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
normalde uydu ayrı tv box ayrı kullanıyorum. ama ıp tv olursa maçlar için alırım tabi iyi olur.
İpTv büyük rahatlık hocam , ufak bi rakam veriyosun bütün maçları izliyosun. Sadece maç için Digiturk'e üye olmaya kalksan aylık 99 tl istiyorlar. O parayla 1 yıllık İpTv üyeliği alırım bütün maçları izlerim , sadece maçta değil Digiturk'un , Dsmart'ın , Tivibu'nun bütün kanalları ve dünya üzerindeki bütün platformların kanallarını izliyorsun. Puhu tv , Netflix dizilerini izliyosun , vizyon sinemaları izliyosun. Digiturk'e sadece maç için 1 aylık verilecek parayla 1 sene bunları izliyosun.

Yalnız hız çok önemli özellikle derbi maçlarda bunu hissedebilirsiniz. Mesela ben derbi maçını Pc'den izledim çünkü pc hız testinde 35mbps çekerken Android Tv Box 15mbps çekiyo , bu neden oluyo bilmiyorum ama durum bu. Derbi maçlarında Tv Box'da ufak takılmalar , donmalar olurken Pc'de olmuyor. Derbi maçı hariç diğer maçlarda Tv Box'ta sıkıntı olmaz , yada film kanallarında , dizi kanallarında , dediğim gibi sadece derbi maçlarda ufak tefek takılmalar oluyo Tv Box'ta hızı az çektiği için.

U Çevrimdışı

uglything

Yeni Üye
19 May 2018
9
45
İyi akşamlar öncelikle konuyu çok güzel özetlemişsin teşekkür ederim. Yani şimdi ben sadece yıllık IP TV ücreti ödeyerek tüm lig tv, premier lig maçlarını, bundesliga maçlarını ve sinema kanallarını ücretsiz izleyebileceğim öyle mi. Öyleyse hem IP TV özellikli ve media player görüntü ve film kalitesi çok iyi olan bir tv box tavsiyesi bekliyorum. Bir de bu IP TV yıllık ücreti ne kadar acaba ve nerden yapılıyor üyelik

U Çevrimdışı

uglything

Yeni Üye
19 May 2018
9
45
Merhaba değerli forumdaşlar. Evdeki tv Toshiba 42YL863 fhd TV. Ben bu tv nin görntüsünden çok memnunum. Asıl amacım bu tv nin görüntüsünün hakkını verecek, fhd kalitesinde film ve diziler izleyebileceğim bir TV box. 1 tb ve 2 tb lık Western Digital HDD var. Bunlardan film izlemeyi çok severim. Yalnız bu Tv box ların çoğu 2 tb desteklemiyormuş galiba usb 3.0 olmadığı için. Dolayısıyla sadece 1 tb olanı kullanmak zorundayım. Tabii ki IP TV nin bu kadar kolaylığı varken onun da imkanlarından yararlanabilmek. Yani hem media player görüntü kalitesi çok iyi hem de IP TV destekleyen bir TV Box. Xiaomi işimi görür mü. Yoksa önereceğiniz başka bir tv box var mı? Bana bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum
Hayırlı günler...

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
İyi akşamlar öncelikle konuyu çok güzel özetlemişsin teşekkür ederim. Yani şimdi ben sadece yıllık IP TV ücreti ödeyerek tüm lig tv, premier lig maçlarını, bundesliga maçlarını ve sinema kanallarını ücretsiz izleyebileceğim öyle mi. Öyleyse hem IP TV özellikli ve media player görüntü ve film kalitesi çok iyi olan bir tv box tavsiyesi bekliyorum. Bir de bu IP TV yıllık ücreti ne kadar acaba ve nerden yapılıyor üyelik

safraniptv.com en ucuz fiyat ve donmayan kalite ile memnunum sezon biter bitmez bir yıllık daha ödeme yaptım 2020ue kadar kafam rahat

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
The_SreT The_SreT,
İpTv büyük rahatlık hocam , ufak bi rakam veriyosun bütün maçları izliyosun. Sadece maç için Digiturk'e üye olmaya kalksan aylık 99 tl istiyorlar. O parayla 1 yıllık İpTv üyeliği alırım bütün maçları izlerim , sadece maçta değil Digiturk'un , Dsmart'ın , Tivibu'nun bütün kanalları ve dünya üzerindeki bütün platformların kanallarını izliyorsun. Puhu tv , Netflix dizilerini izliyosun , vizyon sinemaları izliyosun. Digiturk'e sadece maç için 1 aylık verilecek parayla 1 sene bunları izliyosun.

Yalnız hız çok önemli özellikle derbi maçlarda bunu hissedebilirsiniz. Mesela ben derbi maçını Pc'den izledim çünkü pc hız testinde 35mbps çekerken Android Tv Box 15mbps çekiyo , bu neden oluyo bilmiyorum ama durum bu. Derbi maçlarında Tv Box'da ufak takılmalar , donmalar olurken Pc'de olmuyor. Derbi maçı hariç diğer maçlarda Tv Box'ta sıkıntı olmaz , yada film kanallarında , dizi kanallarında , dediğim gibi sadece derbi maçlarda ufak tefek takılmalar oluyo Tv Box'ta hızı az çektiği için.
Peki hocam internet nasil olcak bn ayda 75 lira 100 gb net oduyorum.ip tv kotadan yer dogal olarak

A Çevrimdışı

amonhotep

Yeni Üye
30 Nis 2018
44
47
Android box için perfect player programını tavsiye ederim. uydu receiver mantığıyla çalışıyor. yani kumandadan ok basıyorsun, başka kanal izlerken solda kanal listesi açılıyor, seçip başka kanala geçiyorsun. çok stabil ve kullanımı rahat. Ayarlar-->Genel--> playlist kısmına android box'a indirdiğininz .m3u uzantılı dosyanın yerine size verilen url linkini girerseniz perfect player programını her açtığınızda yeni eklenen kanal film vs. varsa otomatik güncelleme yapıyor.

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

koyuncu89

Yeni Üye
6 Ağu 2018
3
34
selamın aleykum kardesım tv boxu aldık coktu reset atalım dedık wıpe data reset dedık sora reboot sıstem now dedık takıldı kaldı yenıden baslayıp yıne recovery sayfasına gerı donuor bı yardımcı olun bıluyorsaız
gozunuzu seveyım ıyı calısmalar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt