MXQ Pro 4K Android Tv Box

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,155
Evet arkadaşlar IpTv kullanımı amaçlı Aliexpress'den sipariş verdiğim MXQ Pro 4K isimli cihaz bugün elime ulaştı. Bu cihaz hakkında size bilgiler vermeye çalışacağım. Öncelikle özelliklerine bakalım.

Ürünün markası BINYEAE ismi MXQ Pro 4K , cihazda 1GB Ram var 8GB Rom var. Cihaz Android 7.1.2 Nougat sürümü var. Antutudan kontröl ettiğime göre ürünün işlemcisi RK3229 - 4x ARM Cortex-A7 1200 mhz , hafıza kartı ile 256gb kadar arttırılabiliyor. Cihazda dahili wifi mevcut kablosuz bağlantı yapılabiliyor çekimi gayet iyi. 4 usb girişi var bu girişlerden birine kablosuz mouse taktım diğerinede kablolu klavyemi anında sıkıntısız çalıştı. 1TB Harddisk taktım onuda anında gördü sıkıntısız içerikleri açtı. Cihaz seri uygulamalara hızlıca girip çıkıyor , kasma , donma , takılma olmuyor. Kumanda çekimi çok çok iyi ve algılama çok seri bunu çok beğendim. Dandik bir kumanda yapmamışlar sert plastikten olduça şık ve elde güzel duruyor.

Gelelim alma amacıma İpTv performansı nasıl , 10 üzerinden 10 :mutlu telefondada kullandığım Universal IpTv Player uygulamasını hemen bu cihazada yükledim , yalnız bu uygulamayı Google Play Store'dan değilde Chrome tarayıcıdan apk olarak indirip kurdum. Nedense Play Store'dan cihazınız bu sürümle uyumlı değil hatası verdi ama dediğim gibi apk olarak indirip kurdum ve şuan sorunsuz , takılmadan , hızlı , oldukça kaliteli bir görüntü ile İpTv kanallarımı izliyorum. Cihazın kumandası ilede sanki normal bir uydu cihazı kullanıyormuşum gibi kanallar arasında kolayca geçiş yapabiliyorum :mutlu IpTv amaçlı alacaklar için hiç durmayın alın derim.

Bu arada cihaz hakkında sorusu olan olursa cevaplaya bilirim.

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,155
loabwp-jpg3170fa7994763c6e.jpg

epaqrd-jpg90a9d535328233d8.jpg

blpoag-jpg63a0180ffd5e66aa.jpg

p6zjgm-jpg.jpg

3ebnp2-jpg.jpg

w7m4g2-jpg.jpg

rn7xo6-jpg.jpg

6jaqy7-jpg0b2cc93d59c550b2.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,744
Oncelıkle Hayırlı Olsun Gule Gule Kullanmak Nasıp Olur.

Inceleme ıcın Tesekkurler :ok

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,155
Oncelıkle Hayırlı Olsun Gule Gule Kullanmak Nasıp Olur.

Inceleme ıcın Tesekkurler :ok
Teşekkür ederim hocam , kanallardanda görüntü atmak isterdim , nasıl bir görüntü var görmeniz için ama biliyorsunuz Digiturk - Dsmart - Tivibu kanallarıda var , atayım mı atmayayım mı bilemedim :saskin

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,744
3-5 Tane Guzel Kare Yakala At , Yahu Nıye Sorun Olsun O Kısmı Anlayamadım.

Geri
Üst Alt