Duyuru 🎉🎉🎉MUTLU YILLAR🎆🎆🎆

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
2019 maddi manevi zorlu geçtiğini düşünüyorum gerçi benim için öyleydi,
allah 2020 yılında herkese sağlık mutluluk huzur getirsin. 2020 benim için ayrı bir heyecan da taşıyor.
Helalinden bol kazanç bol rızk versin, yüzünüzdeyse tebessüm eksik olmasın.
başta Sota Sota Umut Barış Umut Barış A Adem Helvacı teraspy teraspy TEKNOwest TEKNOWEST teknolojix teknolojix Domestos Domestos meebbe meebbe D NetCaliber Koro96 Koro96 By_Trol By_Trol rfve rfve The_SreT The_SreT BlackSea BlackSea TKartaL tkartal catres catres newrophat newrophat muratala5361 rizeli_53 T trkkrsy digiulama digiulama yokoono yokoono M mesutank Pixel Teknoloji Pixel Teknoloji olmak üzere bütün @tavsiyeforumu üyerleine iyi temennilerimi iletmek isterim.
ve bu gün doğum günü olan Kalenderadam Kalenderadam iyiki doğdun

Bu kısım unutup sonra hatirladiklarim ? Necati_Simsek Necati_Simsek

iyi senler:mutlu

Son düzenleme:
meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
allah 2020 yılında herkese sağlık mutluluk huzur getirsin. 2020 benim için ayrı bir heyecan da taşıyor.
başta Sota Sota Umut Barış Umut Barış A Adem Helvacı teraspy teraspy TEKNOwest TEKNOWEST teknolojix teknolojix Domestos Domestos meebbe meebbe D NetCaliber Koro96 Koro96 By_Trol By_Trol rfve rfve The_SreT The_SreT BlackSea BlackSea TKartaL tkartal catres catres newrophat newrophat muratala5361 rizeli_53 T trkkrsy digiulama digiulama yokoono yokoono M mesutank olmak üzere bütün @tavsiyeforumu üyerleine iyi temennilerimi iletmek isterim.

Benim içinde zor bir yıldı.Allah herkese yeni yılda en başta sağlık , huzur, mutluluk versin.Maddi sıkıntıların olmadığı ,sakin güzel bir yıl geçirelim inş.???⛄☃??

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
başta Sota Sota Umut Barış Umut Barış A Adem Helvacı teraspy teraspy TEKNOwest TEKNOWEST teknolojix teknolojix Domestos Domestos meebbe meebbe D NetCaliber Koro96 Koro96 By_Trol By_Trol rfve rfve The_SreT The_SreT BlackSea BlackSea TKartaL tkartal catres catres newrophat newrophat muratala5361 rizeli_53 T trkkrsy digiulama digiulama yokoono yokoono M mesutank olmak üzere bütün @tavsiyeforumu üyerleine iyi temennilerimi iletmek isterim.

iyi dileklerin için teşekkür ederim.
Bende Tüm tavsiye forumu ailesi başta olmak üzere yeni yılın herkese Sağlık Sıhhat Mutluluk Huzur Barış Bol ve Bereketli Kazançlar getirmesini temenni ediyorum .
Nice Yıllara ...

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41

temenniler için cok teşekkürler....
Bu yıl Annemi kaybettim. ve iyisiyle kötüsüyle bu yılı gecırdık. sona geldik. Bu forumdaki güzel insanlar sayesinde bilmediğim duymadığım görmediğim şeyler öğrendim ve öğrenmeyede devam edıyorum.
bana kattıkları için Tavsiyeforumu ailesine teşekkür ediyorum.
nice güzel yıllar bizleri beklesin inşallah.
sağlıklı, mutlu, huzurlu, keyifli, bereketli, bol kazançlı bir yıl dilıyorum
Mutlu Yıllar Tavsiyeforumu Ailesiiiiiiii

Son düzenleme:
Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
temenniler için cok teşekkürler....
Bu yıl Annemi kaybettim. ve iyisiyle kötüsüyle bu yılı gecırdık. sona geldik. Bu forumdaki güzel insanlar sayesinde bilmediğim duymadığım görmediğim şeyler öğrendim ve öğrenmeyede devam edıyorum.
bana kattıkları için Tavsiyeforumu ailesine teşekkür ediyorum.
nice güzel yıllar bizleri beklesin inşallah. Mutlu Yıllar Tavsiyeforumu Ailesiiiiiiii
Adem usta gibi başınız sağolsun Tekrardan yeni yıl gelsin sevdiklerimizi almasın yeter.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Tüm iyi dilekler, dualar için sonsuz teşekkürler. Rabbim, tüm geçmişlerimize gani gani rahmet eylesin, geride kalanlarına sabır selamet versin, yarınların; dünlerden daha hayırlı, daha mutlu, huzurlu ve sağlıklı geçmesi Rabbim'den en büyük dileğim, isteğim, duamdır... Amin !!

Herkeşlere saygılar, sevgiler, hürmetler diyerek, o lanet espriyi kimse yapmadan yapayım... "Seneye görüşürük" :deli1

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Benim için 1 ocağın tek bir önemi var resmi tatil olması gerisi boş. F fikoloji öncelikle iyi dileklerin için teşekkür eder tüm forum ahalisine yeni yıllarında huzur sağlık mutluluk tememni ederim. Geçmişte kalbini kırdığım ve gelecekte kalbini kıracağım her kardeşimden özür dilerim.

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,457
72
For all the users of the forum, for all the new or advanced electronists, for all the moderators of the forum a happy and fulfilled NEW YEAR. Much health and happiness!

source.gif

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt