Motorsiklet Arızaları Ve Çözüm önerileri

turkaahmet Çevrimdışı

turkaahmet

Aktif Üye
24 Ocak 2019
108
44
2t yağ kullanmalıydın eksoz ve motor sağlığı için olması gereken o dur. motor performansında zayıf olur 4t yağ ile

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
turkaahmet turkaahmet Öncelikle Selamın Aleyküm Konuya sizden başka pek sıcak bakıp Yazan Yok geçen hafta cuma günü spor merkezi dönüşü bir yere uğradım çıktım geldim motoru çalıştırmaya çalıştı ama gaz yemedi dedim bekliyim 1-2 dk kadar bekledim gaz veriyorum veriyorum yemiyor eve ara gaz yapa yapa götürdüm ertesi gün motorcuya götürdüm hava filitresi ve gaz teliyle ilgili işlem yapmış motorun maşallahı var 150 Lik motorun performansını rahatlıkla yapıyor çok şükür düzeldi yokuşlarda gaz verirken tıkanıyordu normal yolda bile çekmiyordu bir ara başka motorcu motor bloğu sökülecek kayış debriyaj takımı değişecek demişti Bu çirkeflerden varya acayip Gıcık alıyorum Parça değiştimi değiştirilen parçayı talep ediyorum bunuda A Adem Helvacı abimden öğrenmiştim.

turkaahmet Çevrimdışı

turkaahmet

Aktif Üye
24 Ocak 2019
108
44
motosiklet piyasasında ne yazık ki usta sayısı az ürün garantili değilse para ödediğiniz her değişen parça sizin malınızdır ;)

turkaahmet Çevrimdışı

turkaahmet

Aktif Üye
24 Ocak 2019
108
44
turkaahmet turkaahmet Öncelikle Selamın Aleyküm Konuya sizden başka pek sıcak bakıp Yazan Yok geçen hafta cuma günü spor merkezi dönüşü bir yere uğradım çıktım geldim motoru çalıştırmaya çalıştı ama gaz yemedi dedim bekliyim 1-2 dk kadar bekledim gaz veriyorum veriyorum yemiyor eve ara gaz yapa yapa götürdüm ertesi gün motorcuya götürdüm hava filitresi ve gaz teliyle ilgili işlem yapmış motorun maşallahı var 150 Lik motorun performansını rahatlıkla yapıyor çok şükür düzeldi yokuşlarda gaz verirken tıkanıyordu normal yolda bile çekmiyordu bir ara başka motorcu motor bloğu sökülecek kayış debriyaj takımı değişecek demişti Bu çirkeflerden varya acayip Gıcık alıyorum Parça değiştimi değiştirilen parçayı talep ediyorum bunuda A Adem Helvacı abimden öğrenmiştim.

aleykümselam dememişim kusura bakma

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
aleykümselam dememişim kusura bakma
Canın sağolsun.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben Kendimi Ispatlamam kendimi ıspatlamak zorunda da değilim bir paylaşım yapacağım zamanda kimseden izin alacak değilim o izin vermiycem diyen arkadaş kendini bir halt sanmasın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri