Mitsubishi Electric

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
Cvp: Mitsubishi Electric

ama warrior hocam kesin kaçak kullanıyor elektiriği yoksa bu çaymatik yakar yaw o kadar dediğiniz gibi :)

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

@hasancan kardeş cihaz ilk suyu kaynatmada onu yakıyor sonra devamlı sıcak tutuyor, saatlerce kaynatma modunda çalışmıyor ki. Allah Allah

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Allah haram lokma uçkur vs göstermesin.kardeşim ümmeti Muhammed e yanısıra bizlere de

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

@ghostkiller1 kardeşim siz ütüyü bulaşığı çamaşırı gece yapacaz diye o eşine ve komşuna yazık ediyorsunuz , kul hakkına girer, düşünsenize 10 da makine çalıştır, komşu rahatsızlığı bir yandan gece 1 çamaşır ser, bulaşık makinesi calıştır 10 da 12 ye doğru çıkar yerleştir takır tukur. Saat 10 çeyrek ütüye başla 12 ye doğru bitir. Kadınlarada komşuna da eziyet sıkıntı. Abi paşalar gibi 7 / 24 istediğim an kullanırım, ailemi ve komşuları mı rahatsız etmeyecek şekilde ohh mis gibi. Abi en iyisi 3 li tarife kullananlar, 16 da bütün şartelleri indirip , psnoyu kiltleyip her gün misafirliğe gitsinler. 10 gibi dönsünler bence ,;)

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Hasan can kardeşim bu çaycı 1650 what ama sadece suyu ilk etapta kaynatırken bu kadar harcıyor. Kaynadıktan sonra sadece suyu aynı sıcaklıkta tutuyor yani bu süre zarfında ,her saatte 1650 what yakmıyor. İnverter klima gibi düşün, ısıtana ve kaynayana kadar 1650 what, sonra sı 100 yada her ne zıkkım karın ağrısı whatsa onu yakıyor anlıcan.

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

warrior33' Alıntı:
Hasan can kardeşim bu çaycı 1650 what ama sadece suyu ilk etapta kaynatırken bu kadar harcıyor. Kaynadıktan sonra sadece suyu aynı sıcaklıkta tutuyor yani bu süre zarfında ,her saatte 1650 what yakmıyor. İnverter klima gibi düşün, ısıtana ve kaynayana  kadar 1650 what, sonra sı 100 yada her ne zıkkım karın ağrısı whatsa onu yakıyor anlıcan.

zaten 6 saatin 2 saatini hesap yaptım 4 saati termostat dedim aynısı bizde var 1200 wat çalışması

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

warrior33' Alıntı:
@ghostkiller1 kardeşim siz  ütüyü bulaşığı çamaşırı gece yapacaz diye o eşine ve komşuna yazık ediyorsunuz , kul hakkına girer, düşünsenize 10 da makine çalıştır, komşu rahatsızlığı bir yandan gece 1 çamaşır ser, bulaşık makinesi calıştır 10 da 12 ye doğru çıkar yerleştir takır tukur. Saat 10 çeyrek ütüye başla 12 ye doğru bitir. Kadınlarada komşuna da eziyet sıkıntı. Abi paşalar gibi 7 / 24 istediğim an kullanırım, ailemi ve komşuları mı rahatsız etmeyecek şekilde ohh mis gibi. Abi en iyisi 3 li tarife kullananlar, 16 da bütün şartelleri indirip , psnoyu kiltleyip her gün misafirliğe gitsinler. 10 gibi dönsünler bence ,;)

Yok hocam bizde çok şükür öyle komşu rahatsız olacak sıkıntısı felan.müstakil ev.aile apartmanı.daire yada kiracı olsak yandık zaten.biz öyle ince hesap yaomıyoruz. yaşantı aynen devam ediyor.yoksa öyle düşünürsek kafayıyeriz.olan şu akşam ki yaktığımız gündüze eşit oluyor o kadar.kılı yünü hesap etsek işimiz var.korktuğunız kadar fark ettirmiyor.tek tarife bu yıla kadar bizim için zarar dı bu yılda bakacaz bakalım durumlara.

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

ghostkiller1' Alıntı:
warrior33' Alıntı:
@ghostkiller1 kardeşim siz  ütüyü bulaşığı çamaşırı gece yapacaz diye o eşine ve komşuna yazık ediyorsunuz , kul hakkına girer, düşünsenize 10 da makine çalıştır, komşu rahatsızlığı bir yandan gece 1 çamaşır ser, bulaşık makinesi calıştır 10 da 12 ye doğru çıkar yerleştir takır tukur. Saat 10 çeyrek ütüye başla 12 ye doğru bitir. Kadınlarada komşuna da eziyet sıkıntı. Abi paşalar gibi 7 / 24 istediğim an kullanırım, ailemi ve komşuları mı rahatsız etmeyecek şekilde ohh mis gibi. Abi en iyisi 3 li tarife kullananlar, 16 da bütün şartelleri indirip , psnoyu kiltleyip her gün misafirliğe gitsinler. 10 gibi dönsünler bence ,;)

Yok hocam bizde çok şükür öyle komşu rahatsız olacak sıkıntısı felan.müstakil ev.aile apartmanı.daire yada kiracı olsak yandık zaten.biz öyle ince hesap yaomıyoruz. yaşantı aynen devam ediyor.yoksa öyle düşünürsek kafayıyeriz.olan şu akşam ki yaktığımız gündüze eşit oluyor o kadar.kılı yünü hesap etsek işimiz var.korktuğunız kadar fark ettirmiyor.tek tarife bu yıla kadar bizim için zarar dı bu yılda bakacaz bakalım durumlara.
Benim saatte tek zamanlı bakalım bize ne fatura gelecek bu ay çok merak ediyorum

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Olmazsa olmazı unuttum arkadaşlar 102 ekran led tv de var. Hafta içi sabah 1 saate yakın akşamları 5 doğru açılıyor 11 gibi kapatılıyor. Cumartesi ve Pazar günleri sabah 8,30 gibi açılıp gece 12 ye kadar non stop çalışır. Tabiki fatura hep böyle gelecek değil, Aralık ,Ocak, Şubat ve Mart aylarında illaki farklılık göstercektir.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Öncelikle tüm forum üyesi arkadaşlarıma iyi akşamlar diliyorum. Cümleten sıhhattesiniz inşallah. Beklenen an geldi çattı [emoji2] [emoji2] elektrik faturası geldi arkadaşlar. [emoji2]

S Çevrimdışı

Serkan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

warrior33' Alıntı:
Öncelikle tüm forum üyesi arkadaşlarıma iyi akşamlar diliyorum. Cümleten sıhhattesiniz inşallah. Beklenen an geldi çattı [emoji2] [emoji2] elektrik faturası geldi arkadaşlar. [emoji2]

Cok sevimlisiniz 3 konuya birden fatura geldi deyip rakam belitmemenize bayildim :)

geldi geldide ne geldi kol saatimi çomaksız köy bulmuşsun konu konu yazıyor kendinimi tadmin ediyon milletimi yiyon :cool:

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Serkan' Alıntı:
warrior33' Alıntı:

Cok sevimlisiniz 3 konuya birden fatura geldi deyip rakam belitmemenize bayildim :)

geldi geldide ne geldi kol saatimi çomaksız köy bulmuşsun konu konu yazıyor kendinimi tadmin ediyon milletimi yiyon :cool:
Sen beni merak etme Goççummm Ben gelen faturayla tatmin oluyorum. Sen kendi haline derdine yan.

S Çevrimdışı

Serkan

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Cvp: Cvp: Mitsubishi Electric

warrior33' Alıntı:
Serkan' Alıntı:

Sen beni merak etme Goççummm Ben gelen faturayla tatmin oluyorum. Sen kendi haline derdine yan.

waayy warrior33 hocam büyüksün ağam.kim tudar mitsubishi elektiriği büyüksün.sonunda anladın espiriyi geç oldu ama olsun genede.me çekemeyenler çatlaması lağzım.yeni faturan ne geldi devletten aşırma yaptınmı hiç şaka yapdım kızma hemen gene :s17:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541

Serkan ateslerde yanacaksin
Bizim forumda olmaz oyle seyler

Hirsizlar 3kagitcilar baska yerde yuvalanmislar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt