Midea Mission 12.000 btu

• Konbuyu başlatan Serhat6363
  • Başlangıç tarihi
H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Cvp: Midea Mission 12.000 btu

niceali24' Alıntı:
iyi günler arkadaşlar sayenizde almış olduğum ME sf42 iki gündür test etme imkanı buldum.öncelikle tavsiye eden arkadaşlardan allah razı olsun.ısıtması çok güzel sessiz sedası harika bir cihaz.iyiki bu formu bulup tavsiye almışım.elektrik tüketimi 1 aylık fatura geldikten sonra netleşecek.geçen sene 500-600 tl arasında faturalar ödedim.inşallah  yarıya inecek.iyi günler diliyorummm

İyi günler hayırlı uğurlu olsun 500.600 fatura ödemişsiniz peki ne kulanıyordunuz? benim gibi uçuk faturalar ödemişsiniz

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

ghostkiller1' Alıntı:
hasancan' Alıntı:
S.a Arkadaşlar her yerde araştırdım midea mission 12 lik klimayı hiç kimse kışın ısıtması hakkında yorum yapmamış resmen devlet sırrı gibi bana inat oldu artık bu klima iyi yada kötü bu ay alacağım hava debisi düşük bakalım sonuç ne olacak
ve kimse yorum yapmadığı için bende aldıktan sonra kayıplara karışacağım yorumsuz kulanacağım dedim ama benim gibi sıkıntılı bütçelerle klima alacak arkadaşları aydınlatma adına aldıktan sonra fotolarıyla beraber soğutması önemli değil her klima soğutur ısıtması hakkında çoğu insanı aydınllatmaya çalışacağım ve burdan tüm arkadaşlara sesleniyorum klima tavsiyesi için koşa koşa forumlara geliyorsunuz iyi kötü ustalarımız sizlere yardımcı olup size uygun en iyi klimayı sunmaya çalışıyorlar işiniz bittikten sonra performansı hakında çoğu kulanıcı bilgi vermeden toz olup gidiyor geri gelenlerin çoğuda klima arıza yapanca dönüş yapıyorlar yani tekrar işleri düştüğünde ne olur yani 2 dk ayırıpta aldığınız klima hakında sizin gibi arayış içindeki arkadaşları aydınlatsanız çokmu zor?
bu arada geri dönüş yapan arkadaşlarada buradan teşekkür ediyorum sayelerinde bir çok insan aydınlanmış oluyor..
Kardeşim Hoş geldin sefalar getirdin forumumuza. Ellerinize sağlık güzel yazmışsınız.alan arkadaşlardan hep rica ediyıruz her klima için yorumları ama malesef birkaç arkadaş dönüyor sağolsunlar geri. Kullanıcı yorumu her zaman için önemli.
Missiona gelecek olursak hiç kuşkunuz olmasın bu klima güzel ve sizi üzmez.alanların birçoğunun yazmama nedeni memnun olmalarından.bu güne kadar şikayet olmadı inşallah gene olmaz.
Nasip olurda alırsanız artık sizden detaylı bir açıklama alırız inşallah kardeşim

Hoş buldum teşekkür ederim daha almadım ama bir çok fikir edindim mission hakkında öncelikle alacak olan arkadaşlar şu an piyasada satılan bir çok mission 2015 modeli 2015 ile 2016 arasında farklar var bence dikkat etmeliler özelikle 2016 modelini alsınlar 2 yerden 2500 tl fiyat aldım karta 12 taksit ama ikisinide tercih etmedim direk bayii'ye giderek pazarlık yaptım servisin işin uzmanı olduğunu keşife geldiği zaman az çok anladım ve onda fiyat 2700 idi pazarlıkla 2600 anlaştım bu ayın 20 si ile 24 arası hayırlısıyla takılacak söyledim ona senden 100 tl fazla vererek alıyorum bu cihazı sebebi ise malın arkasında duracağı sözü ben garanti filan anlamam dedim kardeşim arıza veya bir sorun ile karşılaştımmı direk senle muhatap olurum dedim ok abi dedi biz malımızın her daim arkasındayız dedi ozaman sorun yok hayırlısı olsun dedim ve anlaştık

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

niceali24' Alıntı:
iyi günler arkadaşlar sayenizde almış olduğum ME sf42 iki gündür test etme imkanı buldum.öncelikle tavsiye eden arkadaşlardan allah razı olsun.ısıtması çok güzel sessiz sedası harika bir cihaz.iyiki bu formu bulup tavsiye almışım.elektrik tüketimi 1 aylık fatura geldikten sonra netleşecek.geçen sene 500-600 tl arasında faturalar ödedim.inşallah  yarıya inecek.iyi günler diliyorummm
niceali24 kardeşim hayırlı olsun .inşallah uzun yıllar sağlıkla kullanırsınız.Rabbim cümlemizden rağzı olsun.memnun olmanıza çok memnun oldum bende.sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir.fatura da kesinlikle yarıdanda daha aza iner rahat olun.bu meretler yakmıyor kokluyor desem yeridir.sizin o paraya bu klima üç ay ısıtır en az.

N Çevrimdışı

niceali24

Yeni Üye
26 Eyl 2016
25

hasancan' Alıntı:
niceali24' Alıntı:

İyi günler hayırlı uğurlu olsun 500.600 fatura ödemişsiniz peki ne kulanıyordunuz? benim gibi uçuk faturalar ödemişsiniz

evet 500-600 tl faturalar ödedim.evi aldığımda Arçelik karadüzen 2 kliması vardı onları kullanıp hemde hiç ısınmıyordum.ufo aldım nobo soba aldım takviye yaptım.dolasıyla fatura bu seviyelere çıktı.formu bulmasaydım daha çok ısınmadan fatura öderdim.Burada fedakarlık gösterim zaman ayıran yardımcı olan arkadaşlara tekrar tekrar teşekkürler

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

niceali24' Alıntı:
hasancan' Alıntı:

evet 500-600 tl faturalar ödedim.evi aldığımda Arçelik karadüzen 2 kliması vardı onları kullanıp hemde hiç ısınmıyordum.ufo aldım nobo soba aldım takviye yaptım.dolasıyla fatura bu seviyelere çıktı.formu bulmasaydım daha çok ısınmadan fatura öderdim.Burada fedakarlık gösterim zaman ayıran yardımcı olan arkadaşlara tekrar tekrar teşekkürler

Valla kızma bana ama bana göre iyi ödemişsin bende 12 lik on of bir klima birde çocuk odasına ihlasın küçük elektirikli soba kulanıyorduk kışın 450 den aşşağı fatura ödemedik kombi filanda kulanmıyoruz çocuk odasındaki sobayı günde 5.6 saat kulanıyorduk klimayıda 14 saat civarı

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

hasancan' Alıntı:
niceali24' Alıntı:

Valla kızma bana ama bana göre iyi ödemişsin bende 12 lik on of bir klima birde çocuk odasına ihlasın küçük elektirikli soba kulanıyorduk kışın 450 den aşşağı fatura ödemedik kombi filanda kulanmıyoruz çocuk odasındaki sobayı günde 5.6 saat kulanıyorduk klimayıda 14 saat civarı

arkadaşlar gerçekten çok uçuk rakamlar ödemişsiniz.yazık walla cebinize.inşallah yeni alacaklarınız size bu faturaları göstermicektir.

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

ghostkiller1' Alıntı:
hasancan' Alıntı:

arkadaşlar gerçekten çok uçuk rakamlar ödemişsiniz.yazık walla cebinize.inşallah yeni alacaklarınız size bu faturaları göstermicektir.

inşallah beklentimiz o hayırlısı bakalım

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Selam arkadaşlar geçen hafta midea mission almaya gittim bayi ve servis kendisi anlaşmaya vardık ama bana 6 ay kulanılmış 2.5 iç ünite 4.5 yıl dış ünite garantisi devam eden Panasonic Etherea KIT-E 12 QKE Inverter Klima önerdi fiyat cazip geldi 2700 tl ve malında arkasında olduğunu söyledi bende baktım gıcır gıcır makine dedimki arızalı çıkarsa iade ederim ok dedi ve anlaştık aldım pazartesi taktılar ses süper dış ünitenin çalıştığını anlamıyorsunuz iç ünitede sadece rüzgar sesi var çok hoşuma gitti fakat 26 ve üzerini set ettiğiniz zaman makina deli gibi ısıtıyor ancak seti düşürsemde yinede sabit şekilde ısıtmaya devam ediyor cihazı kapatıp açınca düzeliyor çağırdım aldığım arkadaşı geldi baktı kumandaya reset atmayı unutmuşum dedi reset attı ama yine aynısı makineyi geri alacak ve bende bu hafta sonu midea mission alacağım hayırlısıyla işin ilginç tarafı o kadar araştırmama rahmen ısıtması konusunda pek bilgi alamıyorum artık şansımıza inşallah sorun yaşamam

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253

O Makina Sorunludur Kardesim
Yoksa Kimse 6Aylik Makinayi Vermez
Heleki Etherea O Markayi O Seriyi Bilen Kisi Gidip Alir

Sana Yedirirsem Dusuncesine Girdi Satici
Ama Sende Durumu Cakinca Geri Aldi

Neyse Zaten Sifiri 3300-3400 Alinabilir Durumda

Midea Mission Bende Aldim Gecen Hafta
Suan Teste Tabi Tutuyorum

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:

Hayırlısı olsun hocam 1 hafta olmuş kulanalı ısıtması sesi tüketimi nasıl iyimi?

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:

Bu arada bu GENERAL ASHG12 LLTB İNV DUVAR TİPİ SPLİT KLİMA hakında bilginiz varmı hocam

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

hasancan' Alıntı:
Sota' Alıntı:

Bu arada bu GENERAL ASHG12 LLTB İNV DUVAR TİPİ SPLİT KLİMA hakında bilginiz varmı hocam
genralin bu modelinden uzak dur kardeşim.spriz bir klima içinden ne çıkar bilinmez.siz hiç başınızı ağrıtmayın kafanızıda karıştırmayın missionu alın rahatınıza bakın.diğer klima için geçmiş olsun yol yakınken dönmeniz çok çok iyi olmuş.

H Çevrimdışı

hasancan

Kayıtsız / Doğrulanmamış

ghostkiller1' Alıntı:
hasancan' Alıntı:
genralin bu modelinden uzak dur kardeşim.spriz bir klima içinden ne çıkar bilinmez.siz hiç başınızı ağrıtmayın kafanızıda karıştırmayın missionu alın rahatınıza bakın.diğer klima için geçmiş olsun yol yakınken dönmeniz çok çok iyi olmuş.

Bugün gidip midea mission 12 lik aldım yarın hayırlısı ile takacaklar

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253

Hayırlı Olsun Hasancan Gulegule Kullanırsın Insallah
Vakumlama Konusunu Unutma

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri