Midea Mission 12.000 btu

• Konbuyu başlatan Serhat6363
  • Başlangıç tarihi
E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289
Selam bir ara şu wifi tanıtma videosunu çekebilir misiniz? Ne denediysem olmadı bir türlü tanıtamadım benim wifi. en son hobi odamdaki wifi aldım yatak odama taktım sorunsuz o klmayı da kontrol edebiliyorum. Ama nedense 9.000 BTU ile geleni bir türlü tanıtamadım. Acana yollanan QR kod mu hatalı diye düşünmeden edemiyorum.

8-9 aydır bir türlü tanıtamadım bu wifi en son klimayı aldığım yeri adım olmuyor qr kodu bir türlü tanıtamadım dedim. Onlarda tamam o zaman yeni wifi kit sipariş edelim sizin için dediler. Gelince artık yeni Wifi kitini deneyeceğim.

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289
Arkadaşlar dünden beri midea smart uygulamasına giremiyorum. Girerken bu hayatı alıyorum. Sebebi ne olabilir?

FB47062A-697D-4653-B31C-2066FE166DBD.png

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Mesajiniza istinaden azonce denedim
-12 hatasi verdi.
Birkac gune duzelecegini dusuyorum.
Durum hakkinda bilgi almak Isterseniz midea global mail atabilirsiniz.

H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
Selam bir ara şu wifi tanıtma videosunu çekebilir misiniz? Ne denediysem olmadı bir türlü tanıtamadım benim wifi. en son hobi odamdaki wifi aldım yatak odama taktım sorunsuz o klmayı da kontrol edebiliyorum. Ama nedense 9.000 BTU ile geleni bir türlü tanıtamadım. Acana yollanan QR kod mu hatalı diye düşünmeden edemiyorum.
merh. ark. aynı sorun bendede var 24000 lik mission klimayı tel.den konrtol edebilirken 9000 lik klimayı tanıtamıyorum QR code illegal hatası veriyor yani gecersiz 9000 lik midea smart uygulamasından kontrol edebiliyorum 24000 liğide midea air uygulamasından aynı model iki klimayı 2 ayrı program ile çalışıyor bunu tek bir program halinde kontrol edilmezmi

H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
H hasan35, ayri oda olusturup
Odalara ayri ayri cihaz tanitabilmeniz lazim.
hocam cevabın için teşekkürler ayrı oda derken tam anlamadim biraz daha açarsan sevinirim resimde de görüldüğü gibi midea 9000 icin midea smart 24000 lik içinde midea Air kullanıyorum halbuki tek programla 2 cihazı da kullabilmemiz lazım

Screenshot_2018-07-25-18-14-14-647_com.miui.home.png

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Son gunlerde midea smart girebiliyormusunuz
Suan giris yapilamiyor -11 yada -12 hatasi veriyor
tekrardan giris yapilinca
Ekran goruntusu uzerinde anlatirim.

H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
midea smart girilmiyor -12hatasi veriyor midea Air ise çalışıyor sıkıntı yok

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289
merh. ark. aynı sorun bendede var 24000 lik mission klimayı tel.den konrtol edebilirken 9000 lik klimayı tanıtamıyorum QR code illegal hatası veriyor yani gecersiz 9000 lik midea smart uygulamasından kontrol edebiliyorum 24000 liğide midea air uygulamasından aynı model iki klimayı 2 ayrı program ile çalışıyor bunu tek bir program halinde kontrol edilmezmi

Mission 9.000btu olanı Midea smart neredeyse geçen yıl eylülden beri deniyorum deniyorum bir türlü tanıtanadım. En son bozuk bu diyip yenisini istedim servisten. Şimdi siz midea air diyince bi şansımı denemek istedim ve oldu. Şaka gibi birşey. Midea smartta aylardır olmayan midea air de 5 dk da oldu. Ama ait smarta göre çok basit kalıyo ve tam kullanım imkanı vermiyor.

E Çevrimdışı

emin616 

Aktif Üye
6 Nis 2017
289
Mesajiniza istinaden azonce denedim
-12 hatasi verdi.
Birkac gune duzelecegini dusuyorum.
Durum hakkinda bilgi almak Isterseniz midea global mail atabilirsiniz.

Serverda bakım var herhalde ki birkaç gündür uygulama çalışmıyor. Neyse artık düzelmesi için beklemekten başka çaremiz yok.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
H hasan35, midea smart uygulamasi tekrardan aktif oldu.

Hesabiniza giris yapin
Klima konttol kismina girmeyin
Sagustte bulunan ayarlar simgesine tiklayin
Device Management Tiklayin
Add New Device Tiklayin

Eklemek Istediginiz klimanin adini yada oda adini yazin
Salon,oturma odası gibi
Barkodu taratin
Klimanizi AP Moduna Alin
Daha Sonra Cihazi Wifi Eslestirip islemi bitirin.

Midea Smart Uygulamasin birden fazla cihazi bu yolla ekleme yapabilirsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt