Midea m7 robot süpürge

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
bu gereksiz aleti kim yaptıysa helal olsun oyuncak görünümlü süpürgeden dünya para kaldırdı firmalar.

omersumer Çevrimdışı

omersumer

Yeni Üye
28 Kas 2021
15
48
Herkese selamlar

Ürünü geçen hafta satın aldım ve Mobil uygulamayı başarı ile kurup kullandım. bugün uygulama ile cihaza ulaşamayınca cihazı silip yeniden eşleştirme yapmaya çalıştım olmadı. Cihazı modemi baştan başlattım. Cihazı resetledim.
Şarj istasyonunda denedim. Uygulamayı guncelledim.

İlk kurulumdan tek farkı, ilk kurulum yaptıktan sonra cihazın yazılımı güncellenmiş idi. Ancak bugüne kadar sorunsuz kullandım.

Sizce neyi farklı ve hatalı yapıyorum

IMG-20211128-WA0000.jpg
IMG-20211128-WA0001.jpg

Bu arada konuyu Midea WhatsApp hattı ile de yazdım ancak pazar günü hizmet verilmiyormuş

omersumer Çevrimdışı

omersumer

Yeni Üye
28 Kas 2021
15
48
Hem Android hem de Apple markette hep aynı şikayetler var. Türkiye yetkili temsilciden hala ses yok. Aldığıma pişman olmak üzereyim.

Diğer markalarda yaşanan bağlantı sorunları ve çözümlerini inceledim, uyguladım sonuç yine hüsran

D Çevrimdışı

dogank

Yeni Üye
22 Mar 2017
13
Hem Android hem de Apple markette hep aynı şikayetler var. Türkiye yetkili temsilciden hala ses yok. Aldığıma pişman olmak üzereyim.

Diğer markalarda yaşanan bağlantı sorunları ve çözümlerini inceledim, uyguladım sonuç yine hüsran
MSmartlife uygulaması berbat. Dün akşam o kadar uğraşmama rağmen uygulama üzerinden haritalandırma yapamadım cihaz üstünden yaptım oldu ama şimdi uygulamaya giriyorum bağlanıyor diyor bekliyor ne yapacağız ? Cihaz güzel iade etmek de istemiyoruz kafalar karışık...

omersumer Çevrimdışı

omersumer

Yeni Üye
28 Kas 2021
15
48
ios bugün güncelleme yaptı. Sorun hala devam ediyor.
Sayın Adem Helvacı üstad, bunların kulaklarını çek artık :)

5298B8FB-0430-44EF-A0A0-B326577C51C5.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt