Midea m7 robot süpürge

E Çevrimdışı

EminYILDIRIM

Aktif Üye
17 Ağu 2021
50
34
Evet, tekrardan merhabalar hayirli geceler. 12000 btu prime modeli klimadan sonra hanimada yarayacak bir elektronik mucize almak icin arayislardayim midea m7 robot supurge kullanan varmi? Erinç Erinç robot supurge dede fgeurope mu bizim muhatabimiz? Eger oyle ise hic sormadan alacagim :) yoksa midea robot supurge icin baska bir firma mi var

Erinç Çevrimdışı

Erinç

Aktif Üye
25 Kas 2020
262
39
Emin bey keşke dediğiniz gibi olsaydı, ancak muahttabımız FGeurope değil o üründe, elektronik mucize yakıştırmanızda çok şık olmuş. Çünkü sizlere söylediğimiz gibi Midea Klimalar üst segmentte dahi çok önemli markaları geride bıraktı, tüketicilerin deneyimine göre. İzmir de bir bayimizin müşterisi çocuklarının odasına Midea , markasından dolayıda salona Toshiba taktırmış ve daha sonra keşke Salona da Midea taktırsaydık diye bayiye geri dönüş yapmış. Sizlerin bu deneyimleri kişisel olarak beni çok mutlu ediyor sevgiler. Mini video olarak sosyal medya da paylaşırsanız bu sayfamızda yayınlamakta isterim. Teşekkürler.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu kadar mı tesadüf olur?

Daha dün sevgili Erinç Erinç ile bu konuyu görüştük, Hatta bu MİDEA BEYAŞ EŞYA ile ilgili benim beklentim de biraz yüksek ama FG Europe gibi karşımızda bir muhatap bulamadık. Dün ara tara bir türlü güvenilir bir kaynak bulamadım ve tesadüf bu M7 robot çok dikkatimi çekti ve satıcıya soru sordum, muhatabımızın kim olduğunu öğrenmek istedim. Gelen cevap şu oldu.

mda.png

Büyükosmanoğulları adı geçince HAH TAMAM dedim zira yıllardır bildiğim ve güvendiğim, hatta REGAL markasının adı geçtiğinde forum üyeleri ile de aramızda çok sohbeti geçen bir Distribütördür kendisi zira REGAL markasını REGAL yapan aslında Büyükosmanoğullarıdır.

REGAL markasını Büyükosmanoğulları bırakınca zaten yerlerde sürünmeye balladı ne yazık ki eski cazibesi kalmadı vs vs.

Neyse, durum böyle olunca BO Muğla sorumlusu Uyan hanım arkadaşımdır kendisini aradım hemen, sizlerden bahsettim MİDEA markasının FG Europe sayesinde bizlerde nasıl olumlu iz bıraktığını ve FG Europe firmasının SSH konusunda beklentilerin çok üstünde yaklaşımı nedeniyle MİDEA adı geçen diğer ürünlerde de bunu beklediğimizi ancak aradığımız ciddiyeti bulamadığımızı ilettim.

Kendisi bir araştırma yapacak ve bana geri dönecek. Dilerseniz kısa bir süre beklemede kalın, GÜVENİLİR bir bilgi alalım alışverişinizi ona göre tamamlayın ne dersiniz?

E Çevrimdışı

EminYILDIRIM

Aktif Üye
17 Ağu 2021
50
34

Daha dün sevgili Erinç Erinç ile bu konuyu görüştük, Hatta bu MİDEA BEYAŞ EŞYA ile ilgili benim beklentim de biraz yüksek ama FG Europe gibi karşımızda bir muhatap bulamadık. Dün ara tara bir türlü güvenilir bir kaynak bulamadım ve tesadüf bu M7 robot çok dikkatimi çekti ve satıcıya soru sordum, muhatabımızın kim olduğunu öğrenmek istedim. Gelen cevap şu oldu.

mda.png

Büyükosmanoğulları adı geçince HAH TAMAM dedim zira yıllardır bildiğim ve güvendiğim, hatta REGAL markasının adı geçtiğinde forum üyeleri ile de aramızda çok sohbeti geçen bir Distribütördür kendisi zira REGAL markasını REGAL yapan aslında Büyükosmanoğullarıdır.

REGAL markasını Büyükosmanoğulları bırakınca zaten yerlerde sürünmeye balladı ne yazık ki eski cazibesi kalmadı vs vs.

Neyse, durum böyle olunca BO Muğla sorumlusu Uyan hanım arkadaşımdır kendisini aradım hemen, sizlerden bahsettim MİDEA markasının FG Europe sayesinde bizlerde nasıl olumlu iz bıraktığını ve FG Europe firmasının SSH konusunda beklentilerin çok üstünde yaklaşımı nedeniyle MİDEA adı geçen diğer ürünlerde de bunu beklediğimizi ancak aradığımız ciddiyeti bulamadığımızı ilettim.

Kendisi bir araştırma yapacak ve bana geri dönecek. Dilerseniz kısa bir süre beklemede kalın, GÜVENİLİR bir bilgi alalım alışverişinizi ona göre tamamlayın ne dersiniz?
Beklemedeyim.

E Çevrimdışı

EminYILDIRIM

Aktif Üye
17 Ağu 2021
50
34

mda.png

Abi amazon dan aldim birkac saat içinde kurye ile gelecek, soyle ki amazon 2 sene icinde aksilik yasarsaniz cekim gucu azaldi dahi demeniz yeterli iade aliriz dedi. Allah var simdi fgeurope ve amazon bu ikisine guvenim tam :) birtane daha alacagim memnun kalirsam ailenin hanimlari ic savas cikartmasin diye urunu biraz kurcalayip urunle ilgili deneyimlerimi aktaririm
Abi amazon dan aldim birkac saat içinde kurye ile gelecek, soyle ki amazon 2 sene icinde aksilik yasarsaniz cekim gucu azaldi dahi demeniz yeterli iade aliriz dedi. Allah var simdi fgeurope ve amazon bu ikisine guvenim tam :) birtane daha alacagim memnun kalirsam ailenin hanimlari ic savas cikartmasin diye urunu biraz kurcalayip urunle ilgili deneyimlerimi aktaririm
Zira amazonda urunun satisi amazon tarafindan gerçekleştirilen 2.urun yok yani senin muhataplardan olumlu yanitlar alirsak bir adet daha alacagim onuda insallah forum sayesinde aliriz

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Zira amazonda urunun satisi amazon tarafindan gerçekleştirilen 2.urun yok yani senin muhataplardan olumlu yanitlar alirsak bir adet daha alacagim onuda insallah forum sayesinde aliriz
Abi bizim için malı kimin sattığı değil, satılan malın ve hizmetin kalitesi önemli olduğu için sizin adınıza çok mutlu oldum inanın :ok

E Çevrimdışı

EminYILDIRIM

Aktif Üye
17 Ağu 2021
50
34
Abi bizim için malı kimin sattığı değil, satılan malın ve hizmetin kalitesi önemli olduğu için sizin adınıza çok mutlu oldum inanın :ok
Farkindayim abi dedigim gibi amazonla gorustum istersen 1.5 sene sonra su ozelligini yitirdi de geri iade aliriz dedi, icimden dedim almasanizda kralsiniz ulen siparisi verdim ki amazondan aldigim bir urunu 6 ay kullanip bozulunca geri iade etmisligim var aynisini alirkende fiyat farkini kendileri karsiladi

E Çevrimdışı

EminYILDIRIM

Aktif Üye
17 Ağu 2021
50
34
P_20211026_195244.jpg

Makine geldi cihaz ayipli olarak geldi altinda kırık var catlak, sarj konnektorlerindede cizik muhtemelen oncesinde birinin iade ettigi bir mal ama sorunsuz calisiyor amazon iade kabul ediyor, kendilerine urunden memnuniyetimi belirttim ancak kusursuz sıfır urun parasina ayipli mal kabul edemeyeceğimi belirttim kusur oraninda iade icin yarin arayacaklar bakalim tatminkar bir iade olursa urunu kullanacagim olmazsa iade edip yeniden midea m7 alinir gibi sorunsuzca tek seferde evi haritalayip supurdu

E Çevrimdışı

EminYILDIRIM

Aktif Üye
17 Ağu 2021
50
34
Amazon ile anlastik urunde herhangibir calismayi engelleyen durum yoktu 577 tl geri odeme yaptilar 2830 tl ye 2 yil garantili sekilde almis oldum urunu, urun gayet stabil ve normal supurgeye ihtiyac birakmiyor diyebilirim, bu kisinin temizlik anlayisina gore degisir

Screenshot_20211029-151302913.jpg

Evimde 98 m2 robotun supurebildigi alan var ve 90 dakikada supurdu

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Amazon ile anlastik urunde herhangibir calismayi engelleyen durum yoktu 577 tl geri odeme yaptilar 2830 tl ye 2 yil garantili sekilde almis oldum urunu, urun gayet stabil ve normal supurgeye ihtiyac birakmiyor diyebilirim, bu kisinin temizlik anlayisina gore degisir

Screenshot_20211029-151302913.jpg

Evimde 98 m2 robotun supurebildigi alan var ve 90 dakikada supurdu
Amazon işte yaaaa :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt