MİDEA M7 Robot Kullanıcıları Kalkınma ve Yaşatma Kulübü :)

D Çevrimdışı

dogank

Yeni Üye
22 Mar 2017
13
Merhaba, Adem hocama YouTube üzerinden midea m7 robot süpürge ile ilgili ulaşmıştım bikaç gün önce. O sorunumuz çözüldü ama bu sorunumuz daha büyük. MSmartlife uygulaması çok kötü bağlanıyor diyor ve kalıyor. Reset attım sildim geri yükledim yeniden kurdum ama nafile cihaza bağlanamıyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı varsa çözebilen var mı ne yapacağız ? Sırf şu uygulama sorunu yüzünden bu cihazı iade etmek istemiyorum çekimi vs gayet güzel bi cihaz baya beğendik sonuçta. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

omersumer Çevrimdışı

omersumer

Yeni Üye
28 Kas 2021
15
48
Merhaba, Adem hocama YouTube üzerinden midea m7 robot süpürge ile ilgili ulaşmıştım bikaç gün önce. O sorunumuz çözüldü ama bu sorunumuz daha büyük. MSmartlife uygulaması çok kötü bağlanıyor diyor ve kalıyor. Reset attım sildim geri yükledim yeniden kurdum ama nafile cihaza bağlanamıyorum. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı varsa çözebilen var mı ne yapacağız ? Sırf şu uygulama sorunu yüzünden bu cihazı iade etmek istemiyorum çekimi vs gayet güzel bi cihaz baya beğendik sonuçta. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Aynı sorunu yaşayan müşteri sayısı artıyor. Süpürge ilk geldiğinde Android yazılım cihazı tanıdı. Süpürge çok güzel harita hazırladı. Daha sonra güncelleme yaptım. Cihaz uygulamadan kayboldu. İos uygulamaya tanıtayım dedim, onda da olmadı. Bugün ios güncelleme yaptı. Yine değişen hiçbir şey yok. Süpürge gayet güzel temizliyor. Yoksa iade edecektim. Bu süpürgeye bu yazılım yakışmıyor,
Türkiye temsilcisi de sorunu duymazdan geliyor. Efendi efendi özür dilese, Midea Kore kaynaklı sorun olduğunu söylese yine amenna. WhatsApp destek hattına da e posta mesajlarına da cevap vermiyorlar.
Adem üstad, lütfen kulaklarını çek artık. Hanımlardan fırça yiyoruz haberin olsun

98DBA2A6-6089-4E2D-987F-2B859F7E721F.png

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Aynı sorunu yaşayan müşteri sayısı artıyor. Süpürge ilk geldiğinde Android yazılım cihazı tanıdı. Süpürge çok güzel harita hazırladı. Daha sonra güncelleme yaptım. Cihaz uygulamadan kayboldu. İos uygulamaya tanıtayım dedim, onda da olmadı. Bugün ios güncelleme yaptı. Yine değişen hiçbir şey yok. Süpürge gayet güzel temizliyor. Yoksa iade edecektim. Bu süpürgeye bu yazılım yakışmıyor,
Türkiye temsilcisi de sorunu duymazdan geliyor. Efendi efendi özür dilese, Midea Kore kaynaklı sorun olduğunu söylese yine amenna. WhatsApp destek hattına da e posta mesajlarına da cevap vermiyorlar.
Adem üstad, lütfen kulaklarını çek artık. Hanımlardan fırça yiyoruz haberin olsun

98DBA2A6-6089-4E2D-987F-2B859F7E721F.png
Wifi adını wifi kanalını wifi şifreleme türünü modem ayarlarından değiştirip öyle deneme yapın

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Android ve Apple marketlerde birçok müşteri aynı sorunu tarifliyor. Cihaz değil mobil yazılım sorunlu
Fark etmez hocam ortada bir sorun var çözülmesi lazım cihaz yada yazılım yetkili servis yada satıcı ithalatçı kimse ,
cihaz vaat edilen özelliği yerine getirmiyor. o kadar para vermişsiniz .

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem abi bir gelişme yok sanırım. Evcil hayvan tüyleri için süpürge uyumlu mudur? Sorun çözülürse hemen almayı düşünüyorum.
Abi birkaç ürün baktım bunun haricinde, Yani onlar süpürge ise bu bizdeki uzay gemisi açık ve net.
Bir şekilde bu cihazın yazılım konusunu çözdüreceğiz abi o konuda tereddütüm yok, kaldı ki bu gün yaptığım incelemelerde benim yaşadığım bazı sorunların özellikle siyah yuvarlak desenli halımda çok ortaya çıktığını gördüm.

Son bir haftadır ise yazılım gayet stabil çalışıyor. Bazı dostlar yeni yazılım geldi düzeldi beyanlarında bulundu lakin bende halen 3.7.5. mevcut.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt