Microsoft isletim sistemleri

soner Çevrimdışı

soner

Aktif Üye
4 Tem 2018
68
Yamuğu olmayan bir satıcı varsa bize de tavsiye edin.
Zamanında daha pahalıya almıştım lisans anahtarı.
Şimdi aldığımın yarı fiyatına satıyorlar ama tüketici yorumları da riske girmeye değmez diyor resmen. :sirit
ben 6 tlye almıştım 1 ay önce su an ama 34 tl yapmışlar respect-teknoloji diye bir satıcıdan.sıkıntı yok 5dk içinde maille gönderdiler lisansı

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Yamuğu olmayan bir satıcı varsa bize de tavsiye edin.
Zamanında daha pahalıya almıştım lisans anahtarı.
Şimdi aldığımın yarı fiyatına satıyorlar ama tüketici yorumları da riske girmeye değmez diyor resmen. :sirit
Ben alalı bir seneyi geçti üstelik 2 adet windows 10 iki adet de office 2016 aldım sadece 1pc için etkinleştiriyor ve anakarta endeksliyor yami başka pc ye taşınamıyor bir kaç kez format attım sorun yaşatmadı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Ben alalı bir seneyi geçti üstelik 2 adet windows 10 iki adet de office 2016 aldım sadece 1pc için etkinleştiriyor ve anakarta endeksliyor yami başka pc ye taşınamıyor bir kaç kez format attım sorun yaşatmadı
Hdd degisimi yapmadığınız surece lisansiniz kaybolmaz.

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
Benim gibi win7 kullanan ve devan edenler için kolaylık olsun
Masaustu arkaplani siyah yada Aradabirde yazilim sahtekarligiyla ilgili uyari cikmasa :) diyenlere
yıllardır lisansa para vermeden lisanslı kullanan biri olarak çözümler basit ki
1 . lisanslı Hdd yüklü ise mevcutta bir pc hddyi klonlamak ki en basiti marka model hiç önemli değil
donanım değişikliğinizi zaten tanıyarak uyumlu hale geliyor olmaz diyen biçok arkadaşıma inatla kendi hddem den yaparak gösterdim.

uğraşamam yada nerden böyle hdd bulcaz dersenizde
2. yol pc markalarından recovery dosyalarını temin etmenizki buda en basiti buda denendi şimdilik win10 pro larda hala auto aktiflenmiyor ama
win10 home sıkıntı yaratmayabilir denemek lazım... neyse
win7 32 vy 64 bit için şu yolu deneyebilirsiniz foruma üye arkadaşlar için...

sevgi saygı selamlarsss

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Windows 10 kurulu masaustu lisansliydi.
Genclerin oynadığı bir oyun vardi adini unuttum banlamislar benim yegeni
Benim pc yukleyip kontrol ettik oyuna hesabiyla girebiliyor.
Aldim benim hdd onun pc taktim gene hesabina giris yapti.
Anladik ki hdd ban atilmis hdd formatladim vss yok olmadi.

Yeni hdd aldim kurulum yaptim oyuna giris yapti ama bu sefer lisans uctu :hihi

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Üstad galiba ethernet mac adresine lisanlaniyor.sadece bir tahmin...

Windowsun orijinalliği anahtar ile değil, donanıma göre onaylanıyor. O yüzden donanımda köklü bi değişiklik olursa sorun çıkabiliyor. Ram, harddisk, ekran kartı değiştirilmesi önemli değil ama anakart ve cpu gibi işletim sistemini baştan kurmayı gerektirecek bir değişiklik ise Windows yabancı bir bilgisayara kurulduğunu sanıp orijinallikten çıkmış oluyor.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Siz OEM lisans almışsınız, retail lisans alsaydınız böyle olmazdı.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Arkadaşlar merabalar Bende Windows 7 32 Bitin Bütün sürümleri bulanmakta Tek DVD de SP Olmayan Sürüm Yalnız Bana Şuanda Bu DVD nin 64 biti Lazım Elinde Olan Arkadaşlar Varsa Yardımcı Olabilirmi ? Sizden Ricam Oynanmamış Olsun İnternettekilerin Hepsi Sahtekar Oynanmamış denen İso Oynanmış Çıkıyor ya Sade Sürüm İsteme Sebebim Şu Ben normalde Müşteri İstemedikçe Windows 7 Ultimate Sp1 Kuruyorum Yalnız Bazı Makineler Sp1 Kaldırmıyor Sapıtıyor Hatta Benim Daha Önce Hp Pavilion DM1010 Et Makinem Vardı Bizzat Aynı Sorunu Yaşadım Sade Sürüme Döndüğümde Hiçbir Problem Yok Sizden Ricam Varsa Paylaşabilirmisiniz.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Arkadaşlar merabalar Bende Windows 7 32 Bitin Bütün sürümleri bulanmakta Tek DVD de SP Olmayan Sürüm Yalnız Bana Şuanda Bu DVD nin 64 biti Lazım Elinde Olan Arkadaşlar Varsa Yardımcı Olabilirmi ? Sizden Ricam Oynanmamış Olsun İnternettekilerin Hepsi Sahtekar Oynanmamış denen İso Oynanmış Çıkıyor ya Sade Sürüm İsteme Sebebim Şu Ben normalde Müşteri İstemedikçe Windows 7 Ultimate Sp1 Kuruyorum Yalnız Bazı Makineler Sp1 Kaldırmıyor Sapıtıyor Hatta Benim Daha Önce Hp Pavilion DM1010 Et Makinem Vardı Bizzat Aynı Sorunu Yaşadım Sade Sürüme Döndüğümde Hiçbir Problem Yok Sizden Ricam Varsa Paylaşabilirmisiniz.
İnternete microsofttan windows 7 indirme yaz videolara bakabilirsin

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459

Microsofttan indirdigim 32 ve 64 bit windows 7 ultımate surumlerını kendım bırlestırdım. ıstersen senın ıcın upload edebılırım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt