Microsoft isletim sistemleri

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Benim anlamadığım Microsoft'un sitesinden indi diyelim. Lisans anahtarı vb. şeyler otomatik mi tanımlanıyor. Windows hiçbir şey sormuyor mu? Offline bir yazılım değil ki sürekli online kalıyor. Güncelliyor.

Kurulumda lisans anahtarını girmek zorunda değilsiniz. Etkinleştirmeyi en nihayetinde sorar tabi ama korsan veya lisanslı kullanıp kullanmak kullanıcının tercihine kalan bir durum. Kötü olan, güvenlik güncellemesi desteğinin 2020 de bitecek olması.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Notebooklarimin birinde lisans girili degil
Masaustu arkaplani siyah
Onun haricinde kullanma engel hicbir durum yok.
Aradabirde yazilim sahtekarligiyla ilgili uyari cikmasa tadindan yemez :kiskis

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Peki lisans yapmadan kullanmak mümkün mü? Lisans yapmazsak hiçbir negatif durum olmuyor mu? Aktivasyon için lisans anahtarı yine de lazım olacaksa arkadaşın verdiği yerden indirmenin ne artısı olacak?

soner Çevrimdışı

soner

Aktif Üye
4 Tem 2018
68
Geçen gün n11den 6 'tl ye win10 pro aldım.Bu keyleri nasıl ediniyorlar..Kesinlikle yasal deniyor.Yasal olması konusunda n11'in yaptırımı var mı bilmiyorum.

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Peki lisans yapmadan kullanmak mümkün mü? Lisans yapmazsak hiçbir negatif durum olmuyor mu? Aktivasyon için lisans anahtarı yine de lazım olacaksa arkadaşın verdiği yerden indirmenin ne artısı olacak?
windows 10 Lisanssiz kullanabilirsiniz fakat özellestirme yapilamiyor.ekran arka plan tema degisimi vs vs...
ozellestirme yapmak icin internet baglantisini yapmadan once yaparsaniz kullanilabilir...
windows 7 candir ,gerisi heyecandir ;)))

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
windows 10 Lisanssiz kullanabilirsiniz fakat özellestirme yapilamiyor.ekran arka plan tema degisimi vs vs...
ozellestirme yapmak icin internet baglantisini yapmadan once yaparsaniz kullanilabilir...
windows 7 candir ,gerisi heyecandir ;)))

Microsoft sağolsun çemberi daraltıyor. Bazen kafam atıyor Linux'a geçmeyi düşünüyorum. :sirit

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Notebooklarimin birinde lisans girili degil
Masaustu arkaplani siyah
Onun haricinde kullanma engel hicbir durum yok.
Aradabirde yazilim sahtekarligiyla ilgili uyari cikmasa tadindan yemez :kiskis

Sota hocam windowsun lisans anahtarları 2-3 dolara kadar düşmüşken n11 gibi sitelerde var alın bir tane aktifleştirin

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Dogru soyluyorsun aslında
ılk alısverımde sepete eklerım :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Sota hocam windowsun lisans anahtarları 2-3 dolara kadar düşmüşken n11 gibi sitelerde var alın bir tane aktifleştirin

Yamuğu olmayan bir satıcı varsa bize de tavsiye edin.
Zamanında daha pahalıya almıştım lisans anahtarı.
Şimdi aldığımın yarı fiyatına satıyorlar ama tüketici yorumları da riske girmeye değmez diyor resmen. :sirit

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
15tl için yamuk yesek ne olur umut

starbucks kahve içtin say :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri