Mi TV Box S 4K A101'e Geliyor!

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38
435 taksit yaptığın zaman vade farkıyla 460 TL gibi bir rakam tutuyordu zaten pek ilgi görmedi sanırım mesela ben 390 gibi bir rakama aldım taksitli ve vade farksız

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,619
50vu73t kullanıcısı olarak Mi box s 4k nın çok bir esprisi olmadığını kullanarak öğrendim.

Daha çok uygulama ağırlıklı bir kutu zaten.
Donanım olarak fazla güçlü değil.
Fazla kurcalama, Netflix-Spotify-YouTube-Prime Video dörtgeninde takıl diyor. :kiskis

Mi Stick 200 lira olsa bir şans verilirdi ama 300 TL etmez.
400 verip Mi Box S almak daha mantıklı.

O Çevrimdışı

ozaniskender

Aktif Üye
20 Eki 2020
62
29
Bu cihazdaki chromecast özelliği bile başlı başına alma sebebi telefondan herşeyi yansıtabiliyorsunuz. Donma sorunu yaşayan varsa hdmi cec aktif etsin cihaz uyku moduna girmeden tv ile beraber kapanıyor böylece donma yapmıyor

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Bu cihazdaki chromecast özelliği bile başlı başına alma sebebi telefondan herşeyi yansıtabiliyorsunuz. Donma sorunu yaşayan varsa hdmi cec aktif etsin cihaz uyku moduna girmeden tv ile beraber kapanıyor böylece donma yapmıyor

Donma ve takılmadan dolayı HDMİ CEC açmadan önce sürekli yeniden başlat yapmak zorunda kalıyordum. Artık bu dert olmaktan çıktı. Ayrıca tv kumandası da artık her türlü aktiviteyi yapıyor.Mbox kumandası ile sadece açıyorum.Gerisi tv kumandası ile devam.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,619
Ram yanı sıra ısınma sorunu yaşanıyor stick cihazlarda.

Türkiye'de pek F/P değil zaten.
Mi Box S'in de saçma sapan bir piyasası var.
300'den fazla etmemesi gereken alet 500'e kadar çıktı şaka maka. :hihi

Vestel şu box işine el atmadı ya, ona yanıyorum.
Halbuki Linux tabanlı Smart TV satmak yerine uydulu TV ve Android box satıp piyasayı elinde tutabilirdi.:dry

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Türkiye'de pek F/P değil zaten.
Mi Box S'in de saçma sapan bir piyasası var.
300'den fazla etmemesi gereken alet 500'e kadar çıktı şaka maka. :hihi

Vestel şu box işine el atmadı ya, ona yanıyorum.
Halbuki Linux tabanlı Smart TV satmak yerine uydulu TV ve Android box satıp piyasayı elinde tutabilirdi.:dry
Belki de android tv çıkartacağı için ona rakip olmasını düşünmüş olabilirler.Keşke dediğiniz gibi yarışa girse hemde ram vs daha iyi şartlarda.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,214
yaw vestel kim BOX işi kim!

sizin BOX dediğiniz cihazlar 3-kuruş maliyetli dir,o maliyetler de Vestel bunun kasasını ancak yapar:haha

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri