Mi TV Box S 4K A101'e Geliyor!

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38
Takipteyim mi stick bekliyordum oda hayal kırıklığı oldu açıkçası millet 3gb ram beklerken 1gb ram nedir şu an en uygun amazonda bakalım hepsi burada dediğiniz gibi indirim yaparsa sipariş geçeriz

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Ben kargo dahil 409 a hepsiburada sitesinden aldım ertesi hafta kuzenim 399 tl ye aldı. Internet üzerinden alımlar iade konusunda daha kolay şartlar sağlıyor. Bilginiz olsun

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Ben kargo dahil 409 a hepsiburada sitesinden aldım ertesi hafta kuzenim 399 tl ye aldı. Internet üzerinden alımlar iade konusunda daha kolay şartlar sağlıyor. Bilginiz olsun

Bu ürünün piyasası belli. (Uzun zamandır gözlemlediğim bir ürün.)
Amazon Türkiye dışında büyük indirim uygulayabilecek tek Türk firması göremiyorum ben açıkçası.
Bizim esnafın da, e-ticaret sitelerinin de zihniyeti belli.

300-350 gibi rakam beklemek hayal geliyor bana açıkçası.

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38
Bence beklemeyin, Amazon'dan sipariş verin.
Yok acil ihtiyaçlı bir ürün değil benim için onun için acele etmiyorum yoksa dediğiniz gibi hemen alırdım yan odada 82 ekran bir TV var onun için düşünüyorum yani olsada olur olmasada sadece indirim gelirse alırım geçen amazonda 380 TL gibi bir fiyata kadar düştü saat 15:00 olsunda bakalım hepsi burada ne yapacak ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Yok acil ihtiyaçlı bir ürün değil benim için onun için acele etmiyorum yoksa dediğiniz gibi hemen alırdım yan odada 82 ekran bir TV var onun için düşünüyorum yani olsada olur olmasada sadece indirim gelirse alırım geçen amazonda 380 TL gibi bir fiyata kadar düştü saat 15:00 olsunda bakalım hepsi burada ne yapacak ?

O sırada Amazon'da indirim biterse yine 400 ve üstüne mecbur kalırsınız benden söylemesi.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Bu ürünün piyasası belli. (Uzun zamandır gözlemlediğim bir ürün.)
Amazon Türkiye dışında büyük indirim uygulayabilecek tek Türk firması göremiyorum ben açıkçası.
Bizim esnafın da, e-ticaret sitelerinin de zihniyeti belli.

300-350 gibi rakam beklemek hayal geliyor bana açıkçası.
En azından bilindik siteler üzerinden alınırsa, iade şartları çok kolaylaşıyor herangibir sorun karşısında. Mağazadan alınan ürün ile internet üzerinden alinan ürünün iade koşulları çok farklı.

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38
B
O sırada Amazon'da indirim biterse yine 400 ve üstüne mecbur kalırsınız benden söylemesi.
Yok amazon'da takip ediyorum yaklaşık 4-5 gündür fiyat aşağı yukarı böle fiyat yükselirse de artık şansımıza ne yapalım hepsiburada indirim falan yapmaz diyorsun yani 409 TL şu an bekleyip bakalım ne olucak

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
B

Yok amazon'da takip ediyorum yaklaşık 4-5 gündür fiyat aşağı yukarı böle fiyat yükselirse de artık şansımıza ne yapalım hepsiburada indirim falan yapmaz diyorsun yani 409 TL şu an bekleyip bakalım ne olucak

Çok güvenmeyin diyorum, ters köşe olma ihtimalim de var.
Tercih sizin.
Peşin almayacaksanız aylık fark edecek tutar çok değil yani.
Ki Amazon müşteri memnuniyeti konusunda daha iyi bir firma.

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38
taksitli almayı düşünüyorum arada dediğiniz gibi öle pek bir fark olmayacak amazon mu hepsi buradami derseniz tabiki bende Amazon derim ha hepsiburada iyi bir indirim yaparsa o zaman düşünülebilir ama şu an için ikisininde fiyat aynı gibi saat 15:00 olsun bakalım bi olmadı amazondan veririz siparişi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
taksitli almayı düşünüyorum arada dediğiniz gibi öle pek bir fark olmayacak amazon mu hepsi buradami derseniz tabiki bende Amazon derim ha hepsiburada iyi bir indirim yaparsa o zaman düşünülebilir ama şu an için ikisininde fiyat aynı gibi saat 15:00 olsun bakalım bi olmadı amazondan veririz siparişi

:bilmiyom :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri