Mi Box S Gen 2 İncelemesi

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,354
39
Cevabınız için teşekkürler, Apple TV 4K'yı da inceleyeceğim o hâlde, peki android işlemci olarak en iyi diyebileceğiniz bir ürün var mıdır? Bu tarz ürünlerde mevcut Qled görüntü ve ses kalitesinden ödün verme durumu kesin midir :)
TV'nin Qled olması onu tek başına mükemmel yapmıyor, Qled bir filtreden ibaret, renkleri biraz daha canlı gösterir sadece. Mesela Sony X95L Qled değil ama dünyanın en iyi led televizyonu. Qled'e çok anlam yüklemeyin, bunu önce bir netleştirelim 🙂

Mi Box alınca görüntüden ödün vermezsiniz, televizyonun dahili Netflix uygulaması nasıl görüntü veriyorsa Mi Box da aynısını verir. Apple TV ömürlük olur diye söyledim. Iphone gibi düşünün, ne performans kaybeder ne de 2. elde değer kaybeder.

Android kutular çok ilgimi çekmediği için çok fazla takip etmiyorum. Bütçeniz kısıtlıysa Mi Box alabilirsiniz. Fakat arada çok fiyat farkı olmasına rağmen Homatics Box R 4K Plus daha iyi bir tercih olurdu bence.

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
186
22
Bende aynı cihazı alıp yanına da taşınabilir hdd almayı düşünüyorum 512gb ana depolamayi hdd yapicam uygulamaları herseyi hdd de olacak 512gb da alanım olacak hızı da kendi depolama cipinden daha hızlı olacak ben torentten film dizi indirip depolamak için takıyorum size de öneririm umarım cihazın hızına da olumlu etki eder netice de okuma yazma hızları daha yüksek

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,739
Bende aynı cihazı alıp yanına da taşınabilir hdd almayı düşünüyorum 512gb ana depolamayi hdd yapicam uygulamaları herseyi hdd de olacak 512gb da alanım olacak hızı da kendi depolama cipinden daha hızlı olacak ben torentten film dizi indirip depolamak için takıyorum size de öneririm umarım cihazın hızına da olumlu etki eder netice de okuma yazma hızları daha yüksek
Kendi ip'den torrent üzerindendosya mı çekiyorsun!. Umarım Public tracker değildir, Private olsa pek birşey farketmezde :hihi

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
186
22
Kendi ip'den torrent üzerindendosya mı çekiyorsun!. Umarım Public tracker değildir, Private olsa pek birşey farketmezde :hihi
Public tracker ile niye uğraşayım ki android telefondan Quick share ile dosya aktarimi inanılmaz hızlı wifi 6 router var 1.2 gigabit hızları gördüm 1.2 gigabit bir telefondan çekiyor 1.2 gigabit de diğer telefon a yazıyor 2.4 gigabit mi oluyor tam emin değilim 15gb dosya 20 saniye de falan aktarıldı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,739
Public tracker ile niye uğraşayım ki android telefondan Quick share ile dosya aktarimi inanılmaz hızlı wifi 6 router var 1.2 gigabit hızları gördüm 1.2 gigabit bir telefondan çekiyor 1.2 gigabit de diğer telefon a yazıyor 2.4 gigabit mi oluyor tam emin değilim 15gb dosya 20 saniye de falan aktarıldı
Yanlış anladınız. torrent üzerinde film dizi indirdiğinizi yazmışsınız.

Geri
Üst Alt