Mi Box S Gen 2 İncelemesi

Mert Temizer Çevrimdışı

Mert Temizer 

Süper Üye
30 Eyl 2022
140
43
Mi box'ı kronik sorunlarından dolayı pek sevmeyen ben, ön yargılı olarak yenisini incelemeye başlamıştım fakat beni şaşırttı. Gerçekten çok performanslı bir cihaz yapmışlar. Sadece depolama kısmı 8 gb olması kötü olmuş. Keşke depolama daha iyi olsaydı.

S905x4
2 gb ram 8 gb depolama
dolby vision ve atmos desteği

E Çevrimdışı

emreli01

Yeni Üye
7 Eki 2023
5
32
Hocam bende dün aldim mi box s Gen2 versiyonu - kurdum çok şükür memnunum fakat size 2 sorum olacak

1-) Cihaza güncelleme geldi yüklediniz mi yüklediyseniz herhangi bir performans kaybı var mı

2-) Cihaza Chrome felan yükledim fakat arayüzde gözükmüyor nebula veya farklı launcherler dışında orjinal arayüzde görme şansımız yok mu ? Gelen güncelleme ile bu sorun çözülmüş mü veya

Cevaplarsanız sevinirim

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Hocam bende dün aldim mi box s Gen2 versiyonu - kurdum çok şükür memnunum fakat size 2 sorum olacak

1-) Cihaza güncelleme geldi yüklediniz mi yüklediyseniz herhangi bir performans kaybı var mı

2-) Cihaza Chrome felan yükledim fakat arayüzde gözükmüyor nebula veya farklı launcherler dışında orjinal arayüzde görme şansımız yok mu ? Gelen güncelleme ile bu sorun çözülmüş mü veya

Cevaplarsanız sevinirim
Sakın güncellemeyi yüklemeyin, yükleyenler bazıların cihazları malesef çöktü. Güncelleme geri çekildi diye duymuştum.

Chrome Play Store dan yüklenmediği için cihaz arayüzünde görünmüyor. Google, Chrome için tv box desteği sağlamıyor. Bu yüzden hiç bir lisanslı cihazda, cihaz arayüzünde görünmez.

E Çevrimdışı

emreli01

Yeni Üye
7 Eki 2023
5
32
Sakın güncellemeyi yüklemeyin, yükleyenler bazıların cihazları malesef çöktü. Güncelleme geri çekildi diye duymuştum.

Chrome Play Store dan yüklenmediği için cihaz arayüzünde görünmüyor. Google, Chrome için tv box desteği sağlamıyor. Bu yüzden hiç bir lisanslı cihazda, cihaz arayüzünde görünmez.
Teşekkür ederim bilgilendirme için güncellemeyi yapmayayım o halde yeni versiyon güncelleme geldiğini nasıl öğrenebilirim

IMG_20231007_22124259b21d5c1055ab93.jpg

En son bende güncelleme kısmında Gen2 modeli için bu güncelleme gelmiş gözüküyor sorunlu olan bu galiba

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Teşekkür ederim bilgilendirme için güncellemeyi yapmayayım o halde yeni versiyon güncelleme geldiğini nasıl öğrenebilirim

IMG_20231007_22124259b21d5c1055ab93.jpg

En son bende güncelleme kısmında Gen2 modeli için bu güncelleme gelmiş gözüküyor sorunlu olan bu galiba
Sorunlu olanı geri çektiler, o düzeltilmiştir büyük ihtimalle. Cihazı kullanmadığımdan bilemicem.

C Çevrimdışı

c.kamer

Yeni Üye
27 Mar 2021
19
34
Merhaba mi box 2 aldim fakat android guncellemesi yok 5 ocak 2023 guvenlik guncellemeli android 11 var son surum bu mudur 2.nesil icin ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt