Mhi Srk63 zr-s Montaj

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221
Bu klimayı internetten İklimsa bayiinden sipariş ettim.Klima gelmeden önce randevu alayım düşüncesiyle iklimsa merkezi aradım.Bana burdaki servislerin numarasını verdiler.

Servisi aradım.Klimayı nerden aldınız dedi.Markası ne gibi sorular sordu.Ben de Ankara'dan kayınpeder hediye aldı :) dedim.Ne ilgilendiriyorsa vatandaşı.Neyse o zaman o bayiye ulaşın bize şu isimli kişiye şu marka klimayı gönderiyorum diye not göndersinler dedi.(Hastr lan dedim içimden) Ben de klimanın bana hediye geldiğini böyle birşey yapamayacağımı bunun nezaketsizlik olacağını söyledim.Daha önce böyle birşey ne duydum ne gördüm dedim.
:)eh:
Üstatlar ne der bu işe @9koy @ghostkiller1 @ado @sota

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547
Cvp: Mhi Srk63 zr-s Montaj

ruzgar' Alıntı:
Bu klimayı internetten İklimsa bayiinden sipariş ettim.Klima gelmeden önce randevu alayım düşüncesiyle iklimsa merkezi aradım.Bana burdaki servislerin numarasını verdiler.

Servisi aradım.Klimayı nerden aldınız dedi.Markası ne gibi sorular sordu.Ben de Ankara'dan kayınpeder hediye aldı :) dedim.Ne ilgilendiriyorsa vatandaşı.Neyse o zaman o bayiye ulaşın bize şu isimli kişiye şu marka klimayı gönderiyorum diye not göndersinler dedi.(Hastr lan dedim içimden) Ben de klimanın bana hediye geldiğini böyle birşey yapamayacağımı bunun nezaketsizlik olacağını söyledim.Daha önce böyle birşey ne duydum ne gördüm dedim.

esas işi bilen üstadı eklemeyi unutmuşsun ben ekliyeyim @Bozdem

bence anlamışlardır seniin dediğin hediye meselesini zorlamanın gereği yok demişlerdir. takarlar klimanı bişe olmaz.

çok ısrar ederlersede alo der aratırsın bayiyi bişe olmaz. takamam diyemezler o zaman me gibi kendileri kontrol edeceker ineternet üzerinden başka ile satış yaptırmayacaklar.

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

9köy' Alıntı:
ruzgar' Alıntı:

esas işi bilen üstadı eklemeyi unutmuşsun ben ekliyeyim @Bozdem

bence anlamışlardır seniin dediğin hediye meselesini zorlamanın gereği yok demişlerdir. takarlar klimanı bişe olmaz.

çok ısrar ederlersede alo der aratırsın bayiyi bişe olmaz. takamam diyemezler o zaman me gibi kendileri kontrol edeceker ineternet üzerinden başka ile satış yaptırmayacaklar.

İklimsayı arayıp kayıt bıraktım hemen döndüler.Merak etmeyin biz her türlü kurulum yaparız dediler.Klimayı aldığım iklimsa bayisi de ilgilendi..Mhi de yeni bir uygulamaymış bu bayinin dediğine göre ..Sisteme talep formu girmek gerekiyormuş..Epey bi yakındılar bu uygulamadan sizi niye uğraştırdılar üzüldük dediler..Genel merkeze şikayet edin.Biz de rahatsızız bu uygulamadan dediler.Ben de gerekeni söylediğimi belirttim.Gerçekten yeni bir uygulama mı bilmiyorum.Nihayetinde talep formu girildi.Randevu alındı.

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

hayırlısı olsun rüzgar kardeşim.iklimsa bu ne dese ne yapsa şaşırmamak gerekiyor.sonuç olarak sizin işinizi adam gibi görsünlerde gerisini boşverin gitsin.montaj sonrası fotoları bekliyoruz hayırlısıyla.

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

ghostkiller1' Alıntı:
hayırlısı olsun rüzgar kardeşim.iklimsa bu ne dese ne yapsa şaşırmamak gerekiyor.sonuç olarak sizin işinizi adam gibi görsünlerde gerisini boşverin gitsin.montaj sonrası fotoları bekliyoruz hayırlısıyla.

Teşekkürler sizin 2016 klima tavsiyesi konusunda "dehşet klima iyi fiyata satılıyor"demeniz de etkili oldu..@9koy hocam da onay verince aldım. Klima dün Ankara'dan gönderilmisti.Bugün elime gecti.İç ve dış ünite fujitsudan daha büyük gözüküyor.Eurovent değerleri de gayet iyi 4.7 scopu var.-10 da test edilmiş "tbiv-10" ME de görmüştüm sadece.Diğerleri -7 de test ediliyor genelde.Tüketimde 1610 kwh iyi sayılır.Birkac yerde kart arızası okudum.Biri hatalı üretim diğerleri voltaj yüksekliğidir muhtemelen.Hayırlısı bakalım.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255

Hayirli Olsun Ruzgar

Internette Satisi Olan Cihazı Takmam Deme Luksune
Sahip Degil

O Servis is Guzarlik Yapmis
Musteri Hizmetleri Deler Adami

Aradigin Iyi Olmus
Vakumu Unutma Birde Montoj Fotosu
Performansiyla Ilgili Bilgilendirme Yazisi Bekliyoruz

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

Sota' Alıntı:
Hayirli Olsun Ruzgar

Internette Satisi Olan Cihazı Takmam Deme Luksune
Sahip Degil

O Servis is Guzarlik Yapmis
Musteri Hizmetleri Deler Adami

Aradigin Iyi Olmus
Vakumu Unutma Birde Montoj Fotosu
Performansiyla Ilgili Bilgilendirme Yazisi Bekliyoruz

Cihazın govde tırnakları kırık geldi.Servise tutanak tutturdum.Mağaza gönderin değişelim diyor.5 metre bakır kabloda ucretli dediler.Onu da telefonla hallettim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255

Isin Uzayacak ama Gonder Degissinler

Giden Cihazin Seri Numarasini Not Et Bir Kenara

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

Sota' Alıntı:
Isin Uzayacak ama Gonder Degissinler

Giden Cihazin Seri Numarasini Not Et Bir Kenara

Aynısını yaptım da bir klima alacağım bu nedir çektiğim ya.. :)uvar: İç üniteyi arabaya yükleyip kargoya götürdüm.Hamallıkta yaptık yani.. :akuma: Umarım dış ünitede bir sorun çıkmaz..Tabii yeni gelen de sağlam gelirse..

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255

Hata Yapmissin
Arasaydi kargoyu gelip alirdi

Anlasmasi vardir bu firmalarin

Neyse biraz aksiyon yasamis oldun

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

Sota' Alıntı:
Hata Yapmissin
Arasaydi kargoyu gelip alirdi

Anlasmasi vardir bu firmalarin

Neyse biraz aksiyon yasamis oldun

Onu biliyorum da kimbilir ne zaman gelir..Aras la geldi surat kargoyla gitti.Kargo kodunda hata oldu vb..

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204

Ah be arkadaşım neler geliyo senin başına öyle  :pist:  Bu internet alışverişi çok güzel ama bu tür büyük eşyaları almak çok sakıncalı oluyor çünkü zarar gelme ihtimali çok yüksek. Ben şahsen beyaz eşyaları internetten 4500 tl ye alabiliyoken pazarlık yapıp buradaki bayiden aldım 4700 e aldım ama hiç başım ağrımadı. Şimdi çektiğin sıkıntıya değiyomu onu tartışmak lazım bazı konularda birebir muhattabın olması gerekiyor hemde yakınında olması gerekiyor. Benim şahsi tercihim pahalı ve büyük şeyleri internetten almayın. Telefon laptop eyvallah ama buzdolabı klima bulaşık makinesi falan şeyler hep sıkıntı çıkarıyor.
Neyse işin aslı o servis o montajı seve seve yapacak ayrıca o parçayı seve seve değiştirecek. İnşallah son klimanız olur ve artık kullanmaya başlarsınız. :)

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

Valalhi çok şanssız adamsın @rüzgar beni geçtin artık mbirol bana diyordu herşeyi mıjkatıs gibi çekiyorsun bende sövüyordum ulan ne alakası var oldumu oluyor işte.  ortalık senin gibi sahtekar esnaf kaynarsa olacağı bu diyordum

kendisi hep ağlar işim gücüm rast gitmiyır bahtsız bedeviyim diye en sonunda koruma tutmuş.

ssl sertifikası almış börülcüm  @sota @ghostkiller1

lbr6yl.png

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

bozdem' Alıntı:
Ah be arkadaşım neler geliyo senin başına öyle  :pist:  Bu internet alışverişi çok güzel ama bu tür büyük eşyaları almak çok sakıncalı oluyor çünkü zarar gelme ihtimali çok yüksek. Ben şahsen beyaz eşyaları internetten 4500 tl ye alabiliyoken pazarlık yapıp buradaki bayiden aldım 4700 e aldım ama hiç başım ağrımadı. Şimdi çektiğin sıkıntıya değiyomu onu tartışmak lazım bazı konularda birebir muhattabın olması gerekiyor hemde yakınında olması gerekiyor. Benim şahsi tercihim pahalı ve büyük şeyleri internetten almayın. Telefon laptop eyvallah ama buzdolabı klima bulaşık makinesi falan şeyler hep sıkıntı çıkarıyor.
Neyse işin aslı o servis o montajı seve seve yapacak ayrıca o parçayı seve seve değiştirecek. İnşallah son klimanız olur ve artık kullanmaya başlarsınız. :)

300 tl için bu ürünü kesinlikle netten almazdım.Mhi bayisi aynı ürün için 7500 tl dedi.Hadi 7000 diyelim.Arada 1500 küsür fark var.Ankara İzmir'de aynı fiyata alırdım ama burda alınmıyor.Klima sağlam gelsin taktıktan sonra muhatap servis zaten.

@9köy Benim işler hep böyle.Alıştım artık.Dediğiniz gibi piyasada düzgün çalışan az.Geçen hitachi 18 liği satın alacaktım.Satıcıya sorular sordum.Şüphelenince sıkıştırdım.Konuşurken adam aniden ürünü satıştan kaldırdı.Meğerse elinde hiç böyle bir ürün yokmuş.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri