Mercusys Ağ Genişletici 31 Mayıs A101 ' De

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Şimdi alt komşudan internet kullanıyoruz ama diğer odalarda net çekmiyor şimdi ben bu cihazı alsam çekmeyen oda yakınında bir yere takıp kullanabilirmiyim bu cihaza her hangi bir şifre yada modem ile ilgili herhangi bir kablo vs uygulucaz boşuna almayalım.
Altkomsunuzda sıze kablo cekıp acesspoıntle evınıze dagıtmanız daha dogru olacaktır.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
D Labnet,

Adsiz20aed3406d2df0a6.png

C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
D Labnet Sota Sota benim modem de 383Z4 maalesef kablonetin modemleri pek kaliteli değil netmaster ve ubee için memnun olan ya tam memnun kalıyor veya memnun olmayan hiç memnun olmuyor satın alma olayı olsaydı riske girip birini alırdım belki. Diğer alternatifimde Mart ayında kuzenim Amerika’dan gelecek docsis 3.0 veya üstü motorola veya daha iyi bir model varsa isteyebilirim en kötü ihtimal de elimdeki model ile devam edebilirim kararsız kaldım

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
C Cihan06, hocam hic ugrasma
al kaliteli bir router
kablo modemi bridge moda gecir.
gule gule sikintisiz kullan.

tplink 841hp öneririm router olarak

C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
C Cihan06, hocam hic ugrasma
al kaliteli bir router
kablo modemi bridge moda gecir.
gule gule sikintisiz kullan.

tplink 841hp öneririm router olarak
Sağol hocam yarın bakayım elimde airties AP400 eski bir Router var evde nereye kadar çeker diye bakmak istedim sonuç aynı modemden farkı olmadı önerdiğiniz modelde sıkıntı olur mu sizde aynı ürünü mü kullanıyorsunuz

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
C Cihan06, ben mikrotik routerboard kullanıyorum. rb951 2hnd

sana önerdiğim router 1watt çıkış gucune sahip yani 30dbm
klasik router ve ap 20dbm yani 100mw'tur.

C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
C Cihan06, ben mikrotik routerboard kullanıyorum. rb951 2hnd

sana önerdiğim router 1watt çıkış gucune sahip yani 30dbm
klasik router ve ap 20dbm yani 100mw'tur.
Tamam hocam bilgisayar ürünlerinden fazla anlamıyorum elimdeki Router ı zamanında yanlışlıkla modem diye satın almıştım öylece kenarda durdu :hihi söylediğiniz model iyiyse problem yok benim için size güvenimiz tam :ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
kullandıgım routerboard onerecegım ama hem kullanımı karısık hemde fıyatı bırazcık tuzlu.

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Bu ürünü modeme yakın bir yere mi koyuyorsunuz yoksa modemin sinyalini alamadığı yere mi? Mesela bizim komşunun modemi ile aramızda 100 metre vardır bizim evde sinyali az çekiyor acaba dedim bunu bizim eve taksam :) ki sanmıyorum çünkü alttan ethernet girişi var demekki modeme yakın yere takıp alanı genişletiyor galiba :) fazla anlamadığımdan soruyorum :)
Bu cihaz 1 kademe de olsa aldığı sinyali çevrenize dağıtıyor. 250 mt öteden aldığım wifi sinyalini evin her yerinden kullanabiliyorum yani.

M Çevrimdışı

mars1947

Yeni Üye
23 Eyl 2019
1
77

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri