Önemli 17MB97 -17MB98 Anakartlı Smart Televizyonlarda Youtube Yükleniyor Hatası Hk.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Netflix ile ilgili sitede bulunan adımları denedim
mb97 Kartli televizyonda yaptigim güncelleme ve modlama sonunda smart menüde Netflix cikmamasina ragmen, kumandasinda Netflix tusu olan diger tvnin kumandasindaki netflix tusu ile bende Netflix uygulamasi aciliyor.

Yani Netflix uygulamasi aktif ,ama menüde görünmüyor.Netflix tusu olan bir kumanda ile deneme imkaniniz varsa deneyin isterseniz.

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Emreata

Yeni Üye
15 May 2019
1
31
Mrb bankada mb96 yazılımı gerekli ses sistemi sorumun var ses sistemini bagladıgımda kumanda dan acınca sesi sadece TV nin sesi acılıyor ses sisteminde sabit ses var

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
E Emreata, modlama konusdan destek alabilirsiniz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Mrb bankada mb96 yazılımı gerekli ses sistemi sorumun var ses sistemini bagladıgımda kumanda dan acınca sesi sadece TV nin sesi acılıyor ses sisteminde sabit ses var
selam işlemleri uygulayın

O Çevrimdışı

-orcus-

Yeni Üye
14 May 2019
3
mb97 Kartli televizyonda yaptigim güncelleme ve modlama sonunda smart menüde Netflix cikmamasina ragmen, kumandasinda Netflix tusu olan diger tvnin kumandasindaki netflix tusu ile bende Netflix uygulamasi aciliyor.

Yani Netflix uygulamasi aktif ,ama menüde görünmüyor.Netflix tusu olan bir kumanda ile deneme imkaniniz varsa deneyin isterseniz.

Maalesef başka kumanda ile deneme imkanım olmadığı için bende bu link'te "Netflix kısayolu olmayan kumandanıza netflix kısayolu ekleme" olan adımları izleyerek kumanda da bir tuşa Netflix atadım. Yalnız ben farklı bir tuş tercih ettim.

Netflix logosu gelince login ekranın yüklenmesi (kablolu bağlantı) bana göre uzun sürüyor, acaba herkeste mi öyle?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bilgi için teşekkür ederim.
Uygulama aşırı yükleme yapmaz değil mi? Ana kartı yakmayalım bir de ?
Aşırı yükleme yapacaksa uygulama, yedeğini aldığım hw geri yükleyeyim.
Yok çökertmez sadece yavaş olur nasıl bı orta segment telefona pubg kurup oynarsin kasar ya aynı durum

U Çevrimdışı

UzunEsmer

Aktif Üye
3 Tem 2018
115
44
Menüde vestel smart logolarını değiştirme imkanı var mı? tv telefunken çünkü

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Menüde vestel smart logolarını değiştirme imkanı var mı? tv telefunken çünkü
Smart logo derken ,smart tuşuna bastığında karşına gelen uygulama resimlerinimi yoksa tv açılış resmini mi sordun sevgili UzunEsmer ?
Eğer smart logo resimlerini soruyorsan,onları değiştiremezsin ,ama tv açılış resmini soruyorsan elbette değişir.

U Çevrimdışı

UzunEsmer

Aktif Üye
3 Tem 2018
115
44
Smart logo derken ,smart tuşuna bastığında karşına gelen uygulama resimlerinimi yoksa tv açılış resmini mi sordun sevgili UzunEsmer ?
Eğer smart logo resimlerini soruyorsan,onları değiştiremezsin ,ama tv açılış resmini soruyorsan elbette değişir.
core yazılımlar ile açılış TELEFUNKEN yazısı değişmedi. sadece menülerde vestel smart logoları canımızı sıkıyor.

senseman06 Çevrimdışı

senseman06

Yeni Üye
17 Ağu 2019
10
39
Teknovest hocam Netflix mevcut demiş ama ben smart TV de göremedim.Netflix tuşlu kumandadan tuşa basıp giriyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt