MB91R3 Youtube Girmiyor

E Çevrimdışı

EmreOKDN

Yeni Üye
28 Mar 2020
7
19
Telefon adını 12 karakter yapıp denedim fakat yine bir düzelme yok :( Televizyona bir kod geliyor fakat telefona tekrar deneyin diyor ve tekrar deniyorum sonrasında telefon benden kod istiyor tv'deki kodu yazıyorum bu sefer bağlanıyor fakat tv'yi siyah ekran kaplıyor. Bir türlü çözüm bulamadım buna müşteri hizmetlerini aradım sistemde sıkıntı var,sizi sonra arayalım dediler fakat arayan soran yok. Youtube için de Youtube televizyonunuzdan desteğini çekti dedi hanımefendi. Televizyondan destek nasıl çekilir anlamıyorum o zaman bizim rutin olarak televizyon değiştirmemiz mi gerekiyor. Çok saçma bir türlü anlayamadım gitti :hmm:hmm
E EmreOKDN, telefon ismini 12 karakter yapıp denermisin
Huawei de bir kaç tecrübem;
1. Teknowest hocamın dediği gibi isim uzunluğu
2. Si ilk fabrika çıkışında hiç bir uyumsuzluk yok, guncelleme sonrası bağlanmama problemi çok

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
bizim rutin olarak televizyon değiştirmemiz mi gerekiyor.
Elektronik ürünlerde ortalama 2 senede bir yeni ürün almaya zorlaniyoruz bir sekilde,yeni model ,daha farkli özellik vs gibi.Ama bazende ürünün güncel teknolojiye uyumu söz konusu olmuyor ,teknik yapisi yetersiz kaliyor.Sizin tv niz bu secenekte yer aliyor maalesef.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
E EmreOKDN, güncellenebilir işletim sistemi olmayan tv lerde (android-webos-tizen gibi) smart özelliği uzun vadeli olmaz en basit android işletim sistemi 2,5-3gb iken sizinn tv nizde 150-170mb lık bir yazılım mevcut. android tvlerde en kötü 64gb hafıza varken sizin tv nizde mb seviyelerinde. sizin tz nizde ram 256 mb işlemci tek çekirdek. şuan üretilen cihazlar 1-1,5 ram ve 2-4 çekirdek işlemciye sahip. bu cihazlarda en fazla 3-4 sene anca götürür. teknoloji her yıl 2 ye katlayarak gittiği için en üst seviye cihaz alsanızda teknojik ömür malesef kısa. aynı ağaçtan meyva yeme devri bitti diyebilirim.

E Çevrimdışı

EmreOKDN

Yeni Üye
28 Mar 2020
7
19
E EmreOKDN, güncellenebilir işletim sistemi olmayan tv lerde (android-webos-tizen gibi) smart özelliği uzun vadeli olmaz en basit android işletim sistemi 2,5-3gb iken sizinn tv nizde 150-170mb lık bir yazılım mevcut. android tvlerde en kötü 64gb hafıza varken sizin tv nizde mb seviyelerinde. sizin tz nizde ram 256 mb işlemci tek çekirdek. şuan üretilen cihazlar 1-1,5 ram ve 2-4 çekirdek işlemciye sahip. bu cihazlarda en fazla 3-4 sene anca götürür. teknoloji her yıl 2 ye katlayarak gittiği için en üst seviye cihaz alsanızda teknojik ömür malesef kısa. aynı ağaçtan meyva yeme devri bitti diyebilirim.
O zaman bana bir android box alma yolu gözüküyor :) Peki hangi marka hangi modeli önerirsiniz çok uçuk fiyatlara çıkmadan ?

L Çevrimdışı

lek12345

Yeni Üye
29 Mar 2020
1
35
IMG_20200330_152905c214a1fb93ffe24a.jpg
YouTube açılmıyor yardımcı olur musunuz yazılım lazım diyorlar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt