MB91R3 Youtube Girmiyor

E Çevrimdışı

EmreOKDN

Yeni Üye
28 Mar 2020
7
19
MB91R3 Anakarta sahip vestel smart tv youtube girmiyor ve ben bu yazılımın güncel olduğunu düşünmüyorum (V 3.7.5w). Hele hele bu günlerde youtube çok gerekli oluyor,yazılımı da güncellemek istiyorum. Bir de netflix yükleyebilir miyiz ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim :) ADO hocama selamlar :)

IMG_20200328_144527.jpg

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Netflix İmkansız kesinlikle MB9X serilerinde MB97 den itibaren youtubeye ve X uygulamalara çözüm bulunmaktan Ado hocamın Bir Sözü vardır Çalışıyorsa Ellemeyin.:ok

E Çevrimdışı

EmreOKDN

Yeni Üye
28 Mar 2020
7
19
o televizyon üretildiğinde türkiyede netflix yoktu :) (resmi olarak) yerli üretilen bir cihaz yabancı uygulamayı bu kadar gelişebileeğini ön görmemişlerdir :)
Ya önemli olan netflix değil önemli olan youtube smart tvnin bi anlamı kalmadı :( Xiaomi Mi Box S nasıl bir cihaz tavsiye eder misiniz ?

E Çevrimdışı

EmreOKDN

Yeni Üye
28 Mar 2020
7
19
Ögrenmek amacli soruyorum,tv nizin büyük ihtimalle wireless display özelligi var,bu özellikde artik fonksiyonel degil mi?Youtube icin önceden denemis miydiniz bu özelligi?
Bu konuda şöyle bir durum var evde 2 tane huawei telefon var fakat bu telefonlardan wireless display denemek istediğim zaman olmuyor ama samsung telefondan denersem sıkıntısız oluyor. Bunun bir çözümü yok mu ? Huaweiden denerken tv ekranına bir sayı geliyor ve telefon tekrar deneyin diye hata veriyor samsungda yine böyle bir şey yok tık diye bağlanıyor .

E Çevrimdışı

EmreOKDN

Yeni Üye
28 Mar 2020
7
19
telefonunuzun screen mirroring özelligi varsa acmasi gerek,bendeki samsunglardan birisinde var ,digerinde yok bu özellik.Bu özelligi kullanarak youtube icerigini telefonunuzdan tv nize aktaramiyor musunuz?
Diyorum ya işte screen mirroring kullanmak istediğimde olmuyor huaweilerde var bu özellik fakat hiçbir şekilde bağlanamadım :( Ayrıca zaten bir tadı da olmuyor video takılıyor kasıyor falan

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Diyorum ya işte screen mirroring kullanmak istediğimde olmuyor huaweilerde var bu özellik fakat hiçbir şekilde bağlanamadım :( Ayrıca zaten bir tadı da olmuyor video takılıyor kasıyor falan
Huawei de bir kaç tecrübem;
1. Teknowest hocamın dediği gibi isim uzunluğu
2. Si ilk fabrika çıkışında hiç bir uyumsuzluk yok, guncelleme sonrası bağlanmama problemi çok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt