mb211 Yeni Yazılım

denebgoast45 Çevrimdışı

denebgoast45

Yeni Üye
3 Ocak 2019
6
Selamlar: olan versiyon u yükledim diğer versiyon ile farklılıkları nedir bilmiyorum? bilgisi olan varsa ve aydınlatırsa çok sevinirim;ilk kurulum menüsünden sıfırlama yaptıktan sonra sorunsuz yükleniyor #Fikoloji ye teşekkürler vestel internet üzerinden versiyon güncelleme yapmıyor en azından risk alıpda olsa usb ile güncelleme yapmamıza olanak sağladıgı için tekrar teşekkürler.
arkadaşın ürününe yükledik teşekkürler , acaba farkları nedir
Herkese selam,
Yazılım yüklemek her zaman risktir ve bu kullancının sorumluluğundadır.

Mb211 için 0.59.20 yazılımından sonra gelen 0.69.40 yazılımı eklenmiştir. mb211 hayırlı olsun :)

mb211 0.69.4.0 core ve titanium yazılım linki :
[Gizli içerik]

Yükleme anlatım core : [Gizli içerik]
arkadaşın finlux smart tv 'ye yükledik teşekkürler ,caba farkları nedir bu yazılımın

K Çevrimdışı

kamersah 

Aktif Üye
8 Mar 2018
184
Herkese selam,

Mb211 için 0.59.20 yazılımından sonra gelen 0.69.40 yazılımı eklenmiştir. mb211 hayırlı olsun :)

[Gizli içerik]

İnşaAllah önceki sürüm gibi takılıp kalmaz sürekli.

K Çevrimdışı

kamersah 

Aktif Üye
8 Mar 2018
184
Bu kez sorunsuz bir şekilde hiç takılmadan yani güncelledim. İlgili arkadaşa çok teşekkür ederim. Lakin önceki güncellemelerde olduğu gibi bu kezde benim gibi sıradan bir kullanıcı yapılan değişiklikleri farketmedi. İlla ki bir şeyler değişmiştir. Farkeden var mı acaba?

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
46
Herkese selam,

[Gizli içerik]

Hocam son olarak mb 211 0.59.20 versiyonu yüklemiştim 0.69.4.0 core ve titanium yazılım farklı usb ler lede denedim yinede yükleme yapmadı yazılım yükleme hatası veriyor üzerindeki 0.59.20 yazılımını usbden tekrar yüklemek istedim bunda da yazılım yükleme hatası verdi ne yapmam lazım acaba full yazılım yükleyip üzerinede. 0.69.4.0 carbon yazılımınımı yüklememiz lazım bu şekilde yaparsak son versiyon yazılımı yükleyebilirmiyiz

Geri
Üst Alt