mb211 Yeni Yazılım

T Çevrimdışı

TheDobrevic

Yeni Üye
4 Ocak 2020
14
25
d32f294r4cw telefunken marka televizyon satildigi icin su an hangi yazilim vardi bilemiyorum ama yazilima müdahale etmedim.,orjinalde vardi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sirayla güncelleme yapmaniza gerek yok, ama yanlis hatirlamiyorsam yükleyenler son güncellemeden memnun kalmamislardi,bir öncekini deneyin isterseniz.Ayrica tv nin profil dosyasini indirip kontrol edebilir misiniz netflix isaretlimi diye

Güncelleme yaptım şuanda, görüntü konusunda baya iyileşti ancak menu geçişleri biraz ağır, onlarıda fazla kullanmadığımdan sıkıntı yaratmıyor. Malesef netflix yok kullandığım cihazda Regal 48r6000f :(

D Çevrimdışı

darkman2147

Yeni Üye
5 Ara 2019
25
38
Sizin tvlerde azeri uydusu varmıydı ki,bizimkilerde yok mesela,elle ekliyoruz bu uyduyu :)
Tv kurulumunda diseqC ayarı yapılıyormu,veya en iyisi neyi nasıl yaptığını yazarsan daha iyi olur bence,en azından tabiri caizse postaki saymayız sevgili darkman2147 :ok
Dönüt için teşekkürler evet diseqC ayarından yapıyorum güncellemeden önce CBC SPORT ve İDMAN TV'yi rahatlıkla bulan cihaz güncellemeden sonra kaç kez Factory Reset yapmama rağmen hiçbir şekilde o 2 kanal yüklenmiyor onun dışındaki kanallar yükleniyor.

D Çevrimdışı

darkman2147

Yeni Üye
5 Ara 2019
25
38
full yazılım için seri numarası paylaşınız

IMG_20200104_155048_474.jpg

D Çevrimdışı

darkman2147

Yeni Üye
5 Ara 2019
25
38
bu azerbeycan kanalı için di dimi doğru hatırlıyorum ?
yükleme sonrası bilgi verirmisin
bu azerbeycan kanalı için di dimi doğru hatırlıyorum ?
yükleme sonrası bilgi verirmisin
Merhaba Full yazılımda da o iki kanal ısrarla yüklenmiyor geriye tek bir şey kalıyor ya CBC SPORT ve İDMAN TV Azerspace uydusundan kaldırılmış ya da benim cihaz o iki kanalı yüklemeyi reddediyior.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Dönüt için teşekkürler evet diseqC ayarından yapıyorum güncellemeden önce CBC SPORT ve İDMAN TV'yi rahatlıkla bulan cihaz güncellemeden sonra kaç kez Factory Reset yapmama rağmen hiçbir şekilde o 2 kanal yüklenmiyor onun dışındaki kanallar yükleniyor.
Rica ederim,azeri uydusunda kanallar var ,ben biraz önce baktım :)
Peki bu uydulu ve adı geçen kanalların olduğu yedek" kanal liste"n yokmu,daha önce kanal listenin yedeğini almadınmı acaba,diyorum "geri yüklesen" :alala

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Rica ederim,azeri uydusunda kanallar var ,ben biraz önce baktım :)
Peki bu uydulu ve adı geçen kanalların olduğu yedek" kanal liste"n yokmu,daha önce kanal listenin yedeğini almadınmı acaba,diyorum "geri yüklesen" :alala
Hatta şöyle yapalım, sen tvden kanalları usb kaydet,o kaydı aşağıdaki siteye yükle ,iki kanalı o listeye ekleyeyim bakalım ne cevap verecek tv :ok

D Çevrimdışı

darkman2147

Yeni Üye
5 Ara 2019
25
38
Hatta şöyle yapalım, sen tvden kanalları usb kaydet,o kaydı aşağıdaki siteye yükle ,iki kanalı o listeye ekleyeyim bakalım ne cevap verecek tv :ok
Her şey için teşekkürler ilk kurulumda şifreli kanalları ekle pasifti onu aktif konumuna getirdikten sonra sorun çözüldü yani güncellemeyle alakalı bir durum yok.İlginiz ve cevaplarınız için canı gönülden teşekkürler.

Geri
Üst Alt