mb211 Yeni Yazılım

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam aldığımdan bu tarafa böyle 14 ay oldu alalı sonradan olan bişey değil
o zaman bizden medet umma :) yapabilecek başka birşey yok, servisten destek alın, cihazda arıza var aklınızda bulunsun, garantisi varsa garantiden değişir. parça orjinal değişecek ve tvyi etkilemez, bir önceki mesajda demiştiniz ya servise alışır. böyle bir algı yanlıştır.
iyi günler

O Çevrimdışı

OİMTR

Yeni Üye
23 Şub 2019
5
41
Elinize sağlık
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Herkese selam,
Yazılım yüklemek her zaman risktir ve bu kullancının sorumluluğundadır.

Mb211 için 0.59.20 yazılımından sonra gelen 0.69.40 yazılımı eklenmiştir. mb211 hayırlı olsun :sirit

mb211 0.69.4.0 core ve titanium yazılım linki :
[Hidden content]

Yükleme anlatım core : tıklayınız
Teşekkürler elinize sağlık

O Çevrimdışı

OİMTR

Yeni Üye
23 Şub 2019
5
41
Merhaba, hocam yazılım yükseltme yapıyorum, indiriliyor ekranında %99 a gelince kalıyor, nerde hata yapıyor olabilirim? 2 adet usb 2.0 aygıtı ile denedim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba, hocam yazılım yükseltme yapıyorum, indiriliyor ekranında %99 a gelince kalıyor, nerde hata yapıyor olabilirim? 2 adet usb 2.0 aygıtı ile denedim
Yukarıda da böyle hata alanlar oldu. Menü tuşuna basıp 4725 yapın ardından diasonic e girin ardından format factory yapın tv resetlensin
İlk kurulumu gerçekleştirip tekrar deneyiniz. Bu sefer olacaktır

oseofwar Çevrimdışı

oseofwar

Aktif Üye
24 Haz 2018
81
25
mb211 0.69.70 sadece carbon yazılımı 02.03.2019
yazılımı eklendi
Hocam usb flaş boş olmak zorunda mı ? Usbde filmler var. Onları silmeden atsam yüklenir mi ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yeni yazılımı yükledim, fark ettiğim değişiklikler şunlar: Telefondan hotspot açınca Tv bağlanmıyordu, şu an bağlanıyor. Bide görüntü biraz daha iyi sanki.

Son düzenleme:
oseofwar Çevrimdışı

oseofwar

Aktif Üye
24 Haz 2018
81
25
F fikoloji ve A Ado hocam size bir sorum daha olacak, bizim TV Regal 48R6000F bu modelde HDR var mı ? Anakart MB211, internette araştırdım bazı MB130 kartlarda bile yazılımla HDR aktif edilmiş. Sizin bu konuyla ilgili bir bilginiz var mı ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji ve A Ado hocam size bir sorum daha olacak, bizim TV Regal 48R6000F bu modelde HDR var mı ? Anakart MB211, internette araştırdım bazı MB130 kartlarda bile yazılımla HDR aktif edilmiş. Sizin bu konuyla ilgili bir bilginiz var mı ?
selam,
teknik özelliklerinde hdr bile geçmiyor açılacağınıda sanmıyorum. isterseniz aşşağıda paylaştığım linkte bir sorun modlama yapan arkadaşlar bilgi verirler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt