MB130S anakartın servis manual'ini arıyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
sizin panele baska kart takmayi deneyelim ,farkli besleme üniteleriniz var zaten 3 tv den .:)
Dur şimdi ,aklımı çelme :kiskis
9090 tv baya eski fakat ben ondaki görüntüyü diğer model ve markalarda(vestel +) bulamadım doğrusu ,hatta bir ara geçen seneydi sanırım ,biri ile tanıştım ,elinde her tv kartları var ama 9090 yoktu,olsaydı bana verecekti kartı :) ,istediğin gibi oynarsın dedi ama hanım çok kızdı (hanımla gitmiştim) "bozamadı tvyi zaten" dedi :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ben bu konuda sizin daha basarili olacaginizi düsünüyorum.Ekonomik olarak malzemeye ulasma imkani olan varsa bence iyi bir gelir kaynagi bile olabilir denemek isteyen olursa.Ben paneli kirik tv leri aliyorum kumanda parasina :)
10-15 yaş genç olsaydım kesin yapardım , ama bozuk tvleri alan hurdacılar belli kişilere satıyorlar toptan ,en azından Gaziemir'de böyle ,çünkü hurdacılara sordum hep "ne yapıyorsunuz eski tvleri" diye :)
İşin gerçeği bu konuda çok da meraklıyım ,halen de öyleyim,ama eğer linux yükleniyorsa bence mutlaka androidde yüklenir,aralarında çok ahım-şahım fark yok bana göre ,hatta aslında ikisi de linux. (kızacaklar bana yine başka forumlarda :) )
Ben hep "depolar farklı" derim, bir çok dağıtım kendi adına depo ayarlar,android depo ise google play ve uzantısı *.apk dır ,bana göre tabii bu yazdığım,ama ısracıyım da aynı zamanda :)
Bana bu yüzden de android kullanmak çok kolay gelir hep ,ha android, ha linux :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt