MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
E Çevrimdışı

ertgrlkbrr

Yeni Üye
12 Ara 2018
6
37
F fikoloji, bende 55ud9400 var yazılım yüklediğim zaman güncelleme yapmıor aynı versiyonda kalıyor. sn:8080195 800093 ve bide tv nin kutusunda 10117193 1807800093 yazıyor.bir önceki tv 55ud9650 idi ama hdr olmadığı i.in vestel bununla değişim yaptı.teşekkürler

G Çevrimdışı

gezgin_ 

Aktif Üye
27 Ara 2017
188
46
Bende ud9400 yükledim menü güzel sadece sol üst köşeye gelen kanal ismi gözü rahatsız edici büyük olmus tv de görüntü de düzelme oldu bana göre. bndekı sorunlar sunlar oldu netflix sorunlu gırılmıyor kumanda da ınternete giriş tuşu fonksıyonu işlemiyor. telefon da youtube de tv de izle tıkladıgım zaman tv de görmüyor baglanıyor dıyor ama tv ye aktarmıyor F fikoloji neyapmam gerek

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
O zaman şöyle yapim ana sürümü atmıştınız dün. Tekrar ana sürüme geçiş yapıp daha sonra bugün yönlendirdiğiniz sayfadaki sürüme geçiş yapim daha sağlıklı olması için.
Verdigim yazilimi sabah kontrol edıp dönüş saglariz olurmu ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bende ud9400 yükledim menü güzel sadece sol üst köşeye gelen kanal ismi gözü rahatsız edici büyük olmus tv de görüntü de düzelme oldu bana göre. bndekı sorunlar sunlar oldu netflix sorunlu gırılmıyor kumanda da ınternete giriş tuşu fonksıyonu işlemiyor. telefon da youtube de tv de izle tıkladıgım zaman tv de görmüyor baglanıyor dıyor ama tv ye aktarmıyor F fikoloji neyapmam gerek
Su anda mevcut sürümümüz nedir ?

G Çevrimdışı

gezgin_ 

Aktif Üye
27 Ara 2017
188
46
narsilbjk Çevrimdışı

narsilbjk

Aktif Üye
27 Eki 2018
56
41
Verdigim yazilimi sabah kontrol edıp dönüş saglariz olurmu ?

Su anda mevcut sürümümüz nedir ?

tekrar 4.35 döndürdüm ama asıl ana yazılım geçmek için ok tuşuna basıyorum herhangir işlem almıyor ama çekirdek yazılım yüklemelerinde geçiyor hemen.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

v 4.35.8.0
En alyta paylaştığım 3.62.33 yazilimina mi dönemesiniz

tekrar 4.35 döndürdüm ama asıl ana yazılım geçmek için ok tuşuna basıyorum herhangir işlem almıyor ama çekirdek yazılım yüklemelerinde geçiyor hemen.
Tamamdir verdiğim yazılımı kontrol edeceğim

G Çevrimdışı

gezgin_ 

Aktif Üye
27 Ara 2017
188
46
hocam mesajlar mı karıstı aybı anda dıger kişiyedemı yazdınız bnm öncekı sürüm 3.62.33 dü paylastıgınız yeni sürümü yükledim tv de görünen sürüm v4.35.8.0 tv de görüntü netleşti zaten sorun vardı . ama yukarı da anllatıgım sorunlar var birde youtube detv aktarma olmuyo . 3.62 33 mı döneyim tekrar kusura bakmayın mesajlar birlestirildi dıo anlamadım

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
hocam mesajlar mı karıstı aybı anda dıger kişiyedemı yazdınız bnm öncekı sürüm 3.62.33 dü paylastıgınız yeni sürümü yükledim tv de görünen sürüm v4.35.8.0 tv de görüntü netleşti zaten sorun vardı . ama yukarı da anllatıgım sorunlar var birde youtube detv aktarma olmuyo . 3.62 33 mı döneyim tekrar kusura bakmayın mesajlar birlestirildi dıo anlamadım
Evet bi kac kişiye yazınca ve telefondan cevap verince öyle oluyor ?
3.62.33 yazilimini ben ve bir sürü kişi döndü sorun olmadı

narsilbjk Çevrimdışı

narsilbjk

Aktif Üye
27 Eki 2018
56
41

Tamamdir verdiğim yazılımı kontrol edeceğim

En son aşağıdaki gibi daha da dokunmucam orjinal sürüme dönünce :)

20181212_2240552e339667060ed86f.jpg

G Çevrimdışı

gezgin_ 

Aktif Üye
27 Ara 2017
188
46
Evet bi kac kişiye yazınca ve telefondan cevap verince öyle oluyor ?
3.62.33 yazilimini ben ve bir sürü kişi döndü sorun olmadı
hocam cvp için tsk edrım hanı bn memnun kaldım görüntü iyileşti için acaba o söylediğim soruna müdahale edemeyımız netflix kullanmadıgım için önmsemıyorum. sorunum bu yotube tv aktarma sorununa çözüm nasıl yapabılırım eskı sürüme dönmeden? . ama eger dersenızkı bu yeni sürüm sorunlu eskıye dönün dönerim tsk ederim.

P Çevrimdışı

parola505

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Renkler gayet güzel oldu. Q menü ve smart TV kısayol çalışmıyor ama benim için sorun değil ben memnun kaldım. Teşekkürler F fikoloji

P Çevrimdışı

parola505

Kayıtsız / Doğrulanmamış
YouTube TV ye aktarma çalışmıyor

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
hocam cvp için tsk edrım hanı bn memnun kaldım görüntü iyileşti için acaba o söylediğim soruna müdahale edemeyımız netflix kullanmadıgım için önmsemıyorum. sorunum bu yotube tv aktarma sorununa çözüm nasıl yapabılırım eskı sürüme dönmeden? . ama eger dersenızkı bu yeni sürüm sorunlu eskıye dönün dönerim tsk ederim.
Aslında sürüm sorunlu değil. Bu sürüm ilk başta paylaştığım modellerin yazılımı. Ama ben denedim benimkini yukselttim. Hoşuma da gitti. He bende öyle bir sorun varmı dersen direk aktarıyor. Tabi ben ilk kurulum yaptım onu hatırlatayım. Ayrıca dediğin gibi bende netflix kullanmıyorum.yüzden bu görüntüyü bırakıp eskiye dönmem

Geri
Üst Alt