MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Yunus274 Çevrimdışı

Yunus274

Süper Üye
8 Ara 2020
220
bana çok yeni, son sürüm yazılım geldi.5.35.8.6 galiba kimsede yok.fark varmı .değişiklik var mı.tahiminim yoktur.sorunlar devam ediyordur.

fark var.hız artmış.menu konumu ortaya alınmış.renkler değişmiş.baya iyileştirme yapılmış sanki.
Tv nizin Smart menüsü ve servis menüsünün fotoğrafını atabilir misiniz.

A Çevrimdışı

atakanynd

Yeni Üye
8 Eki 2020
22
35
Yazılım yüklendi serviste geldi ancak amazonprime ile lisans sorunu var gibi yapacabilecekleri birşey olmadığını söylediler maalesef umarım bir çözüm olur

A Çevrimdışı

atakanynd

Yeni Üye
8 Eki 2020
22
35
Yunus274 Angel189 Selam aynı tv`den var ise amazonprime dolbyvision oluyor mu birde youtube 4k hdr donmadan izliyormusunuz bunları denerseniz sevinirim çünkü Vestelin işi bilmeyen yazılımcıları herşeyi berbat etti tv çöp oldu resmen yazılım ile

Yunus274 Çevrimdışı

Yunus274

Süper Üye
8 Ara 2020
220
Yunus274 Angel189 Selam aynı tv`den var ise amazonprime dolbyvision oluyor mu birde youtube 4k hdr donmadan izliyormusunuz bunları denerseniz sevinirim çünkü Vestelin işi bilmeyen yazılımcıları herşeyi berbat etti tv çöp oldu resmen yazılım ile
Aynı tv değil benim tv Techwood 43u902 MB130E anakart bende bir sorun yok size önerim ilk kuruluma dönün belki sorununuza yardımcı olur.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Neredeyse her konuya firma ve çalışanını küçük düşürücü yazılar yazmaya başladınız. Tv nizin serviste ana kartı bile değişmiş güncel yazılım da yüklenmiş aldığınız tv nin lite smart (Sınırlı Smart) Olduğunu da yazmıştık çok özellik çok para siz en ucuz olanını almışsınız lütfen üsluba dikkat ediniz. Bu tarz yazılar yazmaya devam ederseniz bütün yazılarınızı silmek zorunda kalacağım bir süre yasaklandınız.

M Çevrimdışı

mmert87

Yeni Üye
26 Ocak 2023
2
36
Merhaba,tv nin modeli 43u9402.Uzun zamandır yazılım güncellemesi yapmıyor.Bu cihaza hangi yazılım kurulmalıdır?Teşekkür ederim şimdiden.

20230126_024723.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Merhaba,tv nin modeli 43u9402.Uzun zamandır yazılım güncellemesi yapmıyor.Bu cihaza hangi yazılım kurulmalıdır?Teşekkür ederim şimdiden.

20230126_024723.jpg
Yazılım
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderin yeniden kurun.

M Çevrimdışı

mmert87

Yeni Üye
26 Ocak 2023
2
36
Yazılım
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderin yeniden kurun.
Teşekkür ederim.Güncelleme tamamlandı tv yeniden başladı herhangi bir sorun yok.Ancak ilk kuruluma dönüş yapmam şart mıdır?Yüklü programların hesapların gitmesini istemiyorum eğer mecburi değilse yapmıyım diye soruyorum?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Teşekkür ederim.Güncelleme tamamlandı tv yeniden başladı herhangi bir sorun yok.Ancak ilk kuruluma dönüş yapmam şart mıdır?Yüklü programların hesapların gitmesini istemiyorum eğer mecburi değilse yapmıyım diye soruyorum?
Yazılımın tam etkinleşmesi için ilk kuruluma döndermek daha iyi olur. Bilgisayara bile bir program ve driver yüklediğimizde ayarların etkin olması için işletim sistemi bilgisayarı yeniden başlatın uyarısı veriyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt