MB130 v4-v5 Yeni Yazılım

hangisinde memnun kaldınız ?

• 5.7.28.0

• 5.7.20.0

• 5.28.7.0

• 5.28.7.4

• 5.34.1.4

• 5.35.2.0

• 5.35.4.0

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Son yazilimi yukledim ve ozellikle denedim kablosuz agda modem kapanip acilinca otomatik baglanmiyor.yeniden wifi sifresi girilmesi gerekiyor son 2 yazilimdada ayni
Bende denedim sorun görmedim, wifi kartı yada modem sorunlu olabilir M Musti

MB130T Modem seçiyor bazı modemlerde modemi kapattınız tv yi de kapattınız ertesi gün çalıştırdığınızda tv ye tekrar modemin şifresini girmeniz gerekiyor otomatik bağlanmıyor.

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
A Çevrimdışı

aziris

Aktif Üye
16 Haz 2020
95
50
Fikoloji hocam yeni yazılımı mb130e ana kartlı hi level uhl 960 a yüklemek istedim fakat yazılım başarılı olmadı hatası veriyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Fikoloji hocam yeni yazılımı mb130e ana kartlı hi level uhl 960 a yüklemek istedim fakat yazılım başarılı olmadı hatası veriyor
Hallettim teşekkür

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

firok33715

Aktif Üye
19 Şub 2020
231
Prime video uygulaması Türkçe olarak açılmıyor sizde de durum aynımı ? Menüden Türkçe seçsem de durum aynı.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Prime video uygulaması Türkçe olarak açılmıyor sizde de durum aynımı ? Menüden Türkçe seçsem de durum aynı.

Aynı durum bende de var. Amazon forumları ve Reddit'te de yazanlar görmüştüm. Herhalde bir düzeltme yapılır.

Maalesef çözüm değil V.5.35.2.0 Yazılımda sorun giderilmiştir diye düşünüyordum yazılanları görünce sorunun devam ettiğini anladım. Ben henüz yazılımı kullanmadım.

Aynı durumda otomatik bağlananlar çoğunlukta galiba. Daha önce benzer bir sorun yaşamış, sıfırlayarak çözmüştüm. Modemle anlaşamama durumu olabilir. (Daha önce bunu da yaşadım)

M Çevrimdışı

Musti

Yeni Üye
2 Ocak 2019
48
46
Aynı durum bende de var. Amazon forumları ve Reddit'te de yazanlar görmüştüm. Herhalde bir düzeltme yapılır.

Aynı durumda otomatik bağlananlar çoğunlukta galiba. Daha önce benzer bir sorun yaşamış, sıfırlayarak çözmüştüm. Modemle anlaşamama durumu olabilir. (Daha önce bunu da yaşadım)
Musait bi zamanda onuda deneyecegim

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Bu arada yeni yazılımı yükledim. Hız olarak gayet iyi. Zaten bayadır HBBTV özelliği kapalı olarak kullanıyorum. Görüntü olarak bendeki his; biraz daha tırtıklanmanın azaldığı, ecnebilerin smooth dediği bir resim verdiği yönünde. Tabi görüntüye uzun süre dikkat etmeyip, yazılım yükledikten sonra kontrol edince parlak da geliyor, canlı da geliyor, puslu da geliyor.

Eklemek istediğim bir nokta daha var. Hekimoğlu dizisinin geçen haftaki özetinde, gece çatıda konuşma sahnesinde gökyüzündeki gradyan renk geçişinde katman katman bir görüntü olduğunu farkettim. Artık yazılımın etkisi var mıdır, yok mudur bilmem. Daha önce test videoları dışında bu tip bir durumla karşılaşmadığım için dikkatimi çekti.

S Çevrimdışı

sonerdursun1 

Yeni Üye
23 Eyl 2019
27
36
Vestel 50u9400 modeli tv ANA KART MB130s sanırım güncel yazılım yoktur
yazanı yüklesem sıkıntı olurmu?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt