MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R Çevrimdışı

RAHMAN

Yeni Üye
5 Ocak 2019
2
43
15454003431791092563317515669c7881868bf.jpg

indirdiğiniz rar dosyasından çıkan upgrade_mb130 dosyasını boş flaşa atıp, flaşı tvye takın, menü tuşuna basıp 1505 yapın. onay verin 5 dk içinde yüklenecektir.
core talimatlarını takip edin : https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-yazilim-yukleme-resimli-anlatim.2744/
ilk sayfayı beğenirseniz aktif olacaktır
İLK SAYFA NERESİ

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
45
3.62.35.1 i tv otomatik yuklemesi lazim

20190101_013705.jpg

Slm
yeni yazılım ile internet bağlantı problemleri giderilmiş örnek: net bağlantısı koptugunda yeni ip alamıyor tv yi fişten çekip çalıştırmak gerekiyordu sorun giderilmiş.
renkler biraz daha keskin biraz daha doğal a yakın gibi ama halen soluk renklendirme devam ediyor ama galiba turksat ın yada yayıncı kuruluş un yayın kalitesi kaynaklı çünki hdd de yada youtube da renkler harika kusursuz.
kanal geçişleri daha hızlı ve tv uygulamalarda daha stabil...

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46
Hocam verdiğiniz yazılım benim amcaoğlunun bu tvye uyarmı veya titanyum menülü yazılımı yüklersek olurmu

DSC_0049596d215e2438dc6c.jpg

elcapitano Çevrimdışı

elcapitano

Aktif Üye
18 May 2018
200
33
3.62.35.1 sürümü otomatik güncellemedi bende. Jvc sürümünden mi kaynaklı acaba?

tahir40 Çevrimdışı

tahir40 

Aktif Üye
7 Haz 2018
96
41
3.62.35.1 sürümü otomatik güncellemedi bende. Jvc sürümünden mi kaynaklı acaba?

Bende de imzamdaki JVC var, açıkçası kendi güncelleme(ne otomatik ne de manuel tarama ile) yaptığını görmedim. Ado Bey kablolu internet bağlantısı gerekli demişti güncelleme için. Ben de denemek için ethernet kablosuyla bağladım, internet bağlantı ayarını kablosuzdan kabloluya getirdim, manuel güncelleme tarama yap dedim bi kaç saniye sonra güncelleme bulunamadı güncellemeden çıkmak ister misiniz dedi, hayır dedim. Bi de uydudan güncelleme taraması yaptı, bu 1-2 dakika sürüyor, yine güncelleme yok dedi. Bu arada ayarlarda güncelleme için sinyalleri değiştirebiliyorsunuz ama Astra uydusu seçili ve değiştiremiyorsunuz, HA 3.62.35'den 3.62.35.1'ye güncellese ne olur, muhtemelen güncelleme numaralarından benzerlik bi değişiklik olmadığının alametidir :)

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
45
Bende de imzamdaki JVC var, açıkçası kendi güncelleme(ne otomatik ne de manuel tarama ile) yaptığını görmedim. Ado Bey kablolu internet bağlantısı gerekli demişti güncelleme için. Ben de denemek için ethernet kablosuyla bağladım, internet bağlantı ayarını kablosuzdan kabloluya getirdim, manuel güncelleme tarama yap dedim bi kaç saniye sonra güncelleme bulunamadı güncellemeden çıkmak ister misiniz dedi, hayır dedim. Bi de uydudan güncelleme taraması yaptı, bu 1-2 dakika sürüyor, yine güncelleme yok dedi. Bu arada ayarlarda güncelleme için sinyalleri değiştirebiliyorsunuz ama Astra uydusu seçili ve değiştiremiyorsunuz, HA 3.62.35'den 3.62.35.1'ye güncellese ne olur, muhtemelen güncelleme numaralarından benzerlik bi değişiklik olmadığının alametidir :)

menu 4725
diagnostic
http server etkin yap
server test ok yap

guncelleme yapacaktir (kablolu)

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
402
46
Hocam verdiğiniz yazılım benim amcaoğlunun bu tvye uyarmı veya titanyum menülü yazılımı yüklersek olurmu

DSC_0049596d215e2438dc6c.jpg
Ek.... Hocam televizyon da herhangi bir kanal izlerken çocuklar telefondan youtube girdiklerinde televizyon da kendiliğinden youtube giriş yapıyor bunun sebebi ne acaba

W Çevrimdışı

whiteMU

Yeni Üye
8 Eki 2018
20
46
EN SON GÜNCELLEME BU 3.62.35 DEĞİLMİ ZATEN
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bende de imzamdaki JVC var, açıkçası kendi güncelleme(ne otomatik ne de manuel tarama ile) yaptığını görmedim.
mümkün olacağını sanmıyorum versiyon 3.62.35 i buradan indirip yükledik,yüklediğimiz bu versiyon bile JVC50 için değil.
Vestel marka için mb130'lu vestele geleni,mb130 anakartımız var diye jvc'ye yüklüyoruz.
3.62.35.1 VESTEL MARKA İÇİN,bu yüzden gerek internet gerek uydudan JVC TV'imize inmez. SADECE BURADA YAYINLANIRSA ELDEN YÜKLÜYORUZ. Şuana kadar JVC için versiyon görmedim, bimden alıp 3.62.35 e kadar yüklediğimiz versiyonlar VESTEL marka mb130 Anakartlılara inenleri yüklüyoruz.
@Ado @teknovest @fikoloji beyler JVC marka için ÖZ versiyon ( jvc'ye ait) ne zaman çıkar. şuan eskide olsa jvc50 orjinal versiyonunun günceli varmıdır.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
EN SON GÜNCELLEME BU 3.62.35 DEĞİLMİ ZATEN
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

mümkün olacağını sanmıyorum versiyon 3.62.35 i buradan indirip yükledik,yüklediğimiz bu versiyon bile JVC50 için değil.
Vestel marka için mb130'lu vestele geleni,mb130 anakartımız var diye jvc'ye yüklüyoruz.
3.62.35.1 VESTEL MARKA İÇİN,bu yüzden gerek internet gerek uydudan JVC TV'imize inmez. SADECE BURADA YAYINLANIRSA ELDEN YÜKLÜYORUZ. Şuana kadar JVC için versiyon görmedim, bimden alıp 3.62.35 e kadar yüklediğimiz versiyonlar VESTEL marka mb130 Anakartlılara inenleri yüklüyoruz.
@Ado @teknovest @fikoloji beyler JVC marka için ÖZ versiyon ( jvc'ye ait) ne zaman çıkar. şuan eskide olsa jvc50 orjinal versiyonunun günceli varmıdır.
Jvc de 3.62.35 tir ilk sayfadaki linke bakarsanız görürsünüz. Hitachi, Jvc, vestel, regal olarak bütün hepsi 3.62.35 olmuştur. Mb130 da Toshiba Qui menü ve vestel Qui menü farklıdır o kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt