MB130 TOSHİBA YAZILIM

narsilbjk Çevrimdışı

narsilbjk

Aktif Üye
27 Eki 2018
56
42
herkese iyi akşamlar son gelen sürümden sonra tv de daha bir oturaklı ve stabil. Tivibu için smart kart nasıl nerden temin edebilirim bilgisi olan var mı acaba ?

G Çevrimdışı

gLcK23

Yeni Üye
3 Şub 2019
8
38
Merhabalar F fikoloji
Tv modelim 55ud9360. Sanırım Qui menü (çok fazla bilgim yok). Aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi yüklü yazılım v.4.35.14 Ben v.4.35.19 sürümünü yükleyebilir miyim acaba? Ve yükledikten sonra olası bir sorunda eski yazılıma dönmek için v.4.35.14 sürümü varsa yükleyebilir misiniz?

IMG_20190202_232025.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar F fikoloji
Tv modelim 55ud9360. Sanırım Qui menü (çok fazla bilgim yok). Aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi yüklü yazılım v.4.35.14 Ben v.4.35.19 sürümünü yükleyebilir miyim acaba? Ve yükledikten sonra olası bir sorunda eski yazılıma dönmek için v.4.35.14 sürümü varsa yükleyebilir misiniz?

IMG_20190202_232025.jpg
Yükleyebilirsiniz sorun olursa seri no verirsiniz full yazılıma döneriz

Cashflow_52 Çevrimdışı

Cashflow_52 

Yeni Üye
3 Ara 2017
23
şimdi hatırladım bu almış olduğunuz ihraç fazlası olan tv dimi ?
sistemde bilgilere ulaşamıyorum, şu an üzerindeki yazılım qui menüye benzemiyor bu nedenle yanlışlık olmaması ve başınız ağırmaması adına servisten destek alınız
F fikoloji üstad ben denesem yüklemeyi peki anakart aynı sonuçta uyumlu olabilir diye düşünüyorsan yani. Diyelim uymadı yada beğenmedim şuan ki sürümüme geri dönebilir miyim acaba şuan ki sürümü bulabilir miyim?

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
F fikoloji üstad ben denesem yüklemeyi peki anakart aynı sonuçta uyumlu olabilir diye düşünüyorsan yani. Diyelim uymadı yada beğenmedim şuan ki sürümüme geri dönebilir miyim acaba şuan ki sürümü bulabilir miyim?

bende aynı anakart diye daha önce jvcnin çekirdek yazılımını toshiba 50u5863dat tvye yükledim ve 1 aylık tvyi benzin döküp yakacaktım az kaldı. yani anakart başlı başına bir uyumluluk göstergesi değil.

yinede yükleyip denemek istiyorum dersen tvnin seri numarasından FULL yazılımı bilgisayara yedekleyip olumsuz bir durumda geri dönüş için kullanabilirsin.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Cihazın full yazılımı sadece fabrikada var bu nedenle burdan yardımcı olamayız. İhraç ürünü yazılımları herkese açık değil

Geri
Üst Alt