Mb130 Connected 3.62 7.3 yeni yazılım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Adem Helvacı Ado hocam Smart markete yeni eklenti uygulamalar var mı? Özellikle Digiturkplay hocam...

Tylerdurden Çevrimdışı

Tylerdurden

Aktif Üye
13 Nis 2018
84
Adem Helvacı Ado hocam JVC 50 için şöyle bir sorun var mesala ekran ayarlarında doğal mod da enerji tasarrufu olarak maksimum la orta arasında hiçbir fark yok kısıklık anlamında oysa ekranın arka ışığının baya fark edilir kısılması lazım özel olarak kıstığımda bir sorun yok tamamen kısılıyor bu bahsettiğim sorun bütün jvc 50 lerde var kendim bizzat test ettim 6 cihazı durum hepsinde aynı sizde fark edersiniz birde fark ettiğim örnek olarak trt 1 hd yada trt 4k lacivert bazende siyahlarda görüntü bozukluğu oluyor dağılıyor arka ışığı 30 yapıp parlaklığı 40 yapınca bir nebze düzeliyor arkadaşların ve bizimde fark ettiğimiz aşırı beyaz parlak renler soluk denen olay bunlarla alakalı olabilirmi ben bu tvnin sorunlu olduğunu düşünmüyorum yazılımsal anlamda sorunu olabilir oda bugün bahsettiğiniz yeni güncellemeyle umarım düzelir

A Çevrimdışı

atlas54

Aktif Üye
23 Eki 2017
133
Benim değişim tv yarın kurulacakmış m.hizmetlerine servis geldiğinde son güncel yazılım da yanında olsun önceki değişim tv çok eski süremle gelmişti çünkü dedim tamam servise iletecem demişlerdi. 55ud8400 gelen tv sanırım bundada mb130 var 3.62.7.0 galiba güncel sürüm dedim evet dedi şimdi bu yeni gelen sürüm servise de gelmişmidir acaba yarın hangi yazılım ile gelirler ? Servisin sistemden kontrol edeceğini hiç sanmıyorum güncel sürüm hangisi yeni sürüm çıkmış mı diye?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Benim değişim tv yarın kurulacakmış m.hizmetlerine servis geldiğinde son güncel yazılım da yanında olsun önceki değişim tv çok eski süremle gelmişti çünkü dedim tamam servise iletecem demişlerdi. 55ud8400 gelen tv sanırım bundada mb130 var 3.62.7.0 galiba güncel sürüm dedim evet dedi şimdi bu yeni gelen sürüm servise de gelmişmidir acaba yarın hangi yazılım ile gelirler ? Servisin sistemden kontrol edeceğini hiç sanmıyorum güncel sürüm hangisi yeni sürüm çıkmış mı diye?

Kontrole etmezler, Siz yazılımı kendiniz hazırlayın flash belleğe, geldiklerinde servis menüden kontrol edin, güncel değilse verin belleği arkadaşlara güncellesinler :ok

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
958
40
Güncel sürüm tv ile gelmemişse bile forumdan takip edip yükleyebilirsiniz.. en erken buraya düşecektir güncel yazılım..

A Çevrimdışı

atlas54

Aktif Üye
23 Eki 2017
133
Kontrole etmezler, Siz yazılımı kendiniz hazırlayın flash belleğe, geldiklerinde servis menüden kontrol edin, güncel değilse verin belleği arkadaşlara güncellesinler :ok
Derlerse ki sen bunu nerden buldun ben böyle bir sürüm çıktığını bilmiyorum bunu yüklemem sorumluluk size ait derse nasıl cevap vereceğim? Çekirdek yazılımı şuradan orjinal olarak temin ettim diyebileceğim bir yer var mı?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Derlerse ki sen bunu nerden buldun ben böyle bir sürüm çıktığını bilmiyorum bunu yüklemem sorumluluk size ait derse nasıl cevap vereceğim? Çekirdek yazılımı şuradan orjinal olarak temin ettim diyebileceğim bir yer var mı?

Bu forumu söyleyebilir, Benim adımı verebilirsiniz, ''YÜKLEMEM'' diyebilecek cesarette olan arkadaşın adını alıp Müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. :ok

A Çevrimdışı

atlas54

Aktif Üye
23 Eki 2017
133
Güncel sürüm tv ile gelmemişse bile forumdan takip edip yükleyebilirsiniz.. en erken buraya düşecektir güncel yazılım..
Çekirdek yazılımı bireysel olarak yüklemem garanti konusunda sıkıntı yaratır mı? Olur ya şans işi çekirdek yazılım atarken elektrik giderse ne olur? Yazılım yarıda kaldığı için tv açılmazsa servis çağırırsam siz buna yazılım atmışsınız çökmüş garantiden çıktı gibi bir durum olabilir mi?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Çekirdek yazılımı bireysel olarak yüklemem garanti konusunda sıkıntı yaratır mı? Olur ya şans işi çekirdek yazılım atarken elektrik giderse ne olur? Yazılım yarıda kaldığı için tv açılmazsa servis çağırırsam siz buna yazılım atmışsınız çökmüş garantiden çıktı gibi bir durum olabilir mi?

Yani şimdi size zorla yazılım yükletmek istiyormuşuz gibi bir hava oluşmasın. Ben yazılım paylaştım yükleyip yüklememek sizin tasarrufunuzda. Öylece de kullanabilirsiniz.

Kendiniz yüklemek istemiyorsanız servise yükletirsiniz, onlar da ''yüklemem derler'' diyorsunuz ona da benim diyebileceğim bir şey kalmıyor :ok

A Çevrimdışı

atlas54

Aktif Üye
23 Eki 2017
133
Bu forumu söyleyebilir, Benim adımı verebilirsiniz, ''YÜKLEMEM'' diyebilecek cesarette olan arkadaşın adını alıp Müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. :ok
Teşekkür ederim Allah razı olsun Adem hocam. Ben servisi şikayet edince servis atar yapıyor. Daha önce belirtilen saate gelmedikleri için müşteri hizmetlerini aradım ne zaman gelecekler diye kayıt oluşturdular sonra şak diye geldiler geldiklerinde arkadaşım sen zırt pırt merkezi niye arıyorsun diye konuştu bana.

A Çevrimdışı

atlas54

Aktif Üye
23 Eki 2017
133
Yani şimdi size zorla yazılım yükletmek istiyormuşuz gibi bir hava oluşmasın. Ben yazılım paylaştım yükleyip yüklememek sizin tasarrufunuzda. Öylece de kullanabilirsiniz.

Kendiniz yüklemek istemiyorsanız servise yükletirsiniz, onlar da ''yüklemem derler'' diyorsunuz ona da benim diyebileceğim bir şey kalmıyor :ok
Peki dediğim şekilde bir olay olursa ne olur? Tv yazılım atarken elektrikler giderse tv çöker çöker ise garantiden çıkar mı? Full değil çekirdek yazılım yüklüyorum sonuçta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt