Mb130 Connected 3.62 7.3 yeni yazılım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
giyotin44 Çevrimdışı

giyotin44

Aktif Üye
23 Eki 2017
139
Arkadaşlar bugün Bimden aldığım 49vu73t jvc tvnin servis tarafından anakartı değiştirildi.Yeni anakart 3.62.7.3 yazılım ile geldi. Sonuç mükemmel.Yeni yazılımla daha önceden yaşadığım forumda da bazı arkadaşların yaşadığı youtube videolarının açılmama gibi sorunlar tamamen çözülmüş, görüntü kalitesi 3.62.7.0 yazılımından daha kaliteli bir hale gelmiş. Ayrıca menü daha kullanışlı ve akıcı görünüme kavuşmuş durumda. Tv adeta yağ gibi akıyor takılma kasma ve donma gibi sorunlar ortadan kalkmış. Benzer sorunları yaşayan arkadaşların yeni yazılımı denemelerini şiddetle tavsiye ediyorum. Yeni yazılım konusunda Ado ustadan acilen destek beklenmetedir

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
958
40
Arkadaşlar bugün Bimden aldığım 49vu73t jvc tvnin servis tarafından anakartı değiştirildi.Yeni anakart 3.62.7.3 yazılım ile geldi. Sonuç mükemmel.Yeni yazılımla daha önceden yaşadığım forumda da bazı arkadaşların yaşadığı youtube videolarının açılmama gibi sorunlar tamamen çözülmüş, görüntü kalitesi 3.62.7.0 yazılımından daha kaliteli bir hale gelmiş. Ayrıca menü daha kullanışlı ve akıcı görünüme kavuşmuş durumda. Tv adeta yağ gibi akıyor takılma kasma ve donma gibi sorunlar ortadan kalkmış. Benzer sorunları yaşayan arkadaşların yeni yazılımı denemelerini şiddetle tavsiye ediyorum. Yeni yazılım konusunda Ado ustadan acilen destek beklenmetedir
güzel haber:krokop Adem Helvacı Ado hocam yeni yazılım konusunda destek bekliyoruz..

C Çevrimdışı

Crysis

Kayıtsız / Doğrulanmamış
JVC 49VU73T Ultra HD 4K TV bende bekliyorum

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Arkadaşlar yazılım desteğiniz gelecek. Yalnız konu başlığındaki 7.3 değil, JVC kullanıcılarına özel bir çalışma istiyordum benim asıl beklentim o idi. Geldi çok şükür (Dün elime ulaştı ama inceliyorum şu an)

Yetiştirebilirsem bu gün, en geç yarın yayınlamış olurum. Benim ilk izlenimlerime göre umduğunuzun üzerinde performans alacaksınız tv lerinizden.

7.3 ü arkadaşımız bu kadar beğendiyse, 3.62.13.0 yüklediğinizde neler düşüneceksiniz kimbilir :ok

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Abovvv çok süper bir haber bu teşekkürler allah razı olsun Adem Helvacı Ado hocam, her daim işin rast gelsin, selametle...

C Çevrimdışı

chetyner

Aktif Üye
25 May 2018
61
40
Birde adem abi bu yeni gelecek yazılımı 49,50,55 inç hepsine yüklenebilirmi acaba Adem Helvacı Ado

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt