MB130 3.62.13.0 güncel çekirdek yazılım

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
Adem Helvacı Ado hocam şu çekirdek yazılım ile normal yazılım arasındaki farkı da açıklasan tam olacak. Ben şimdi niye bunu yükleyeyim diğerini yüklemek yerine?

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
Normal Yazlım = XP işletim sistemi
Çekirdek Yazılım = Service Pack

:ok
Aydınlandım hocam sağol Adem Helvacı Ado

Yazılım ekibine yakınsan feedback bu arada. Optik çıkıştan ses sistemi bağlayınca tv nin ses iptal olmuyor. Vestel servis line out a alın dedi ama ses zaten line outta yine de kumandadan sesi açınca ses TV den geliyor ben bunu istemiyorum. TV hoparlörlerini devre dışı bırakabilecegim bir seçenek olması lazım.

Elden ele uzatalım hocam :)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Yazılım ekibine yakınsan feedback bu arada. Optik çıkıştan ses sistemi bağlayınca tv nin ses iptal olmuyor. Vestel servis line out a alın dedi ama ses zaten line outta yine de kumandadan sesi açınca ses TV den geliyor ben bunu istemiyorum. TV hoparlörlerini devre dışı bırakabilecegim bir seçenek olması lazım.

Anlaşıldı merkez :ok

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219

optikten bağlayınca dediğiniz gibi oluyor, ses sisteminin hdmi girişi varsa ordan bağlayın, ozaman ses sadece ses sisteminden geliyor, ayrıca tv açıp kapattığınızda ses sistemide açılıp kapanıyor, yani tek kumanda işinizi görüyor

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
optikten bağlayınca dediğiniz gibi oluyor, ses sisteminin hdmi girişi varsa ordan bağlayın, ozaman ses sadece ses sisteminden geliyor, ayrıca tv açıp kapattığınızda ses sistemide açılıp kapanıyor, yani tek kumanda işinizi görüyor

Ses sistemim ne yazık ki home theater tarzı değil hocam DVD blu-ray player Yok, z906.

S Çevrimdışı

ss1984

Yeni Üye
11 Tem 2018
7
40
Ado bey teşekkürler. Bu konuda çok bilgili olmadığım ve ilk kez tv için yazılım güncellemesi yapacağım için biraz başınızı ağrıtacağım.
1 - Öncelikle bu yazılım ile televizyonum uyumlumudur? Televizyon modelim 49ud8400
Servis menüsünde M-Boot versiyon : MB130-41 yazıyor.
2 - Bu yazılım nasıl yükleniyor. Forumda ilgili bir konu varsa linkini vermeniz yeterli olacaktır.

Teşekkürler.

B92825B2-BD0F-46EC-B1DA-A987125AAFE72a790bb8fec5f05c.jpg

Geri
Üst Alt