MB130 3.62.13.0 güncel çekirdek yazılım

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
828
Ado bey teşekkürler. Bu konuda çok bilgili olmadığım ve ilk kez tv için yazılım güncellemesi yapacağım için biraz başınızı ağrıtacağım.
1 - Öncelikle bu yazılım ile televizyonum uyumlumudur? Televizyon modelim 49ud8400
Servis menüsünde M-Boot versiyon : MB130-41 yazıyor.
2 - Bu yazılım nasıl yükleniyor. Forumda ilgili bir konu varsa linkini vermeniz yeterli olacaktır.

Teşekkürler.
Merhaba hoş geldiniz, yazılım ile ilgili bilgi ve dosyalara Buradan ulaşabilirsiniz. MB130 yazılımı ve nasıl yükleneceğine dair Adem Helvacı Ado Ustanın konusudur. Dikkat etmeniz gereken konu Nonconnected yazan çekirdek yazılımları Smart TV olmayan (internetsiz) modeller içindir. :ok

S Çevrimdışı

ss1984

Yeni Üye
11 Tem 2018
7
40
Teşekkür ederim. Buradaki yazılım smart olan model anladığım kadarıyla. Dosyayı indirip , talimatlara uyarak güncelleme yapacağım. Gördüğüm gelişmeleri buradan yazmaya çalışırım.

Muya16 Çevrimdışı

Muya16

Yeni Üye
17 Tem 2018
26
52
Hocam öncelikle emeğinize sağlık vestel49UD9400 tvimde mb130 3.62.7.3 versiyon yazılımla geldi bende buradan bir üst versiyon fw yükledim. bende bir sorun oluştu kanal değiştiremiyorum tv yi kapatamıyorum sanki uzaktan kumanda çalışmıyormuş gibi fişi çekip tekrar takınca düzeliyor ve 3.62.7.3 fw sitede yok onun için 3.62.7.0 yükledim. sorunun devam edip etmediğine bakacağım allaha emenet olun.

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

serdargadder

Yeni Üye
30 Ocak 2018
19
54
Arkadaşlar forumda sürekli yazılım soruluyor.

3.62.7.3 diye bir yazılım paylaşmadım ben, sizlere güncel olan sürümü yani 08.06.2018 tarihi ile en güncel sürüm olan MB130 3.62.13.0 sürümü paylaşıyorum

CONNECTED (İnternetli) MB130 anakartlı üyelerimiz yükleyebilirler :ok

Hocam merhaba, bu güncelleme dosyasına google drive ın erişim engeli nedeniyle erişim sağlayamıyorum. 2 farklı gmail ile girdim erişim kısıtlı erişim iste uyarısı alıyorum. 3 5 defa erişim isteği gönderdim ama size geldi mi bilmiyorum. yardımcı olur musunuz

bektafig Çevrimdışı

bektafig

Aktif Üye
25 May 2018
78
35
Adem Helvacı Ado, üstat
50VU73T tv'de Otomatik Kapatma var ama Tepkisiz Kalınca ( örneğin tv başında 30 dk yada 1 saat herhangi kanal değiştirmeyince) tv'nin kendini kapatmasını sağlayabilirmiyiz?

Cunku annem 23:30 da geçer tv başına genelde 01:30 da uyur sonra tv sabaha kadar calısır. Plazma tv yi sırf bu yüzden satmıştım elektrik faturasının altından kalkamadım o derece

birde smart 'da beinconnect e baglanma olayı cok can sıkısı

birde

iPhone yada android'den nasıl tv ye baglanabilirim hangi yazılım ile ?

telefon a yazılım yüklemek lazım sanırım ?

Z Çevrimdışı

zaforza 

Aktif Üye
29 Kas 2017
72
Arkadaşlar forumda 17mb130 ve mb130 diye iki farklı yazılım paylaşılmış bu mb130 ile 17mb130 arasında ne fark var biliyormusunuz?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado, üstat
50VU73T tv'de Otomatik Kapatma var ama Tepkisiz Kalınca ( örneğin tv başında 30 dk yada 1 saat herhangi kanal değiştirmeyince) tv'nin kendini kapatmasını sağlayabilirmiyiz?

Cunku annem 23:30 da geçer tv başına genelde 01:30 da uyur sonra tv sabaha kadar calısır. Plazma tv yi sırf bu yüzden satmıştım elektrik faturasının altından kalkamadım o derece

birde smart 'da beinconnect e baglanma olayı cok can sıkısı

birde

iPhone yada android'den nasıl tv ye baglanabilirim hangi yazılım ile ?

telefon a yazılım yüklemek lazım sanırım ?

Bir kere ayarlanıp hep sabit kalacak 2-3-4 saatlik kapanma omutu mevcut tv de :ok
iphone ile tv ye bağlantı konusu da forumda mevcut :ok

Geri
Üst Alt