MB120 TURKUAZ 3.47 YAZILIM-SUPER GORUNTU KALITESI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
P Çevrimdışı

PsyPsy

Aktif Üye
25 Eki 2017
85

Menü+1505 yaparak yükleyebilirsiniz,şimdiye kadar denediğim onlarca mb120 yazılım arasında en iyi görüntü kalitesine sahip yazılım.

Olası bir sorunda eski yazılımınıza dönmek gerekirse Full yazılıma ihtiyaç duyacağınızı unutmayın.

İyi forumlar

Edit:Alman bir forum üzerinden alınmıştır.Ado Hocamızın yazılımlarından değildir.Sadece meraklılar için paylaşılmıştır.

Edit: 11.08.2018 23:09

versiyon 3.49.2.170 Yayınlandı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ben de şuraya bir not düşeyim ki kafa karılşıklığı olmasın.

Burası tavsiye forumu ve tavsiyede bulunmak elbette ki bizim tekelimizde değil.

Lakin frumumuzdaki en önemli özellik, teknoloji sever dostlar ile sağlıklı bilgi paylaşımında bulunup mümkün olan en doğru tavsiyeyi sunmak.

Bu anlamda paylaşılan yazılımın üyelerin iyiliği için tavsiye edildiğini düşünsem de yine de bu tarz yazılımların kaynaklarının da, yazılımı sunan arkadaşlar tarafından belirtilmesini beklerim.

Bu yazılım resmi bir yazılım değildir, Orijinal de değildir, bunu lütfen yazılımları üyelerimize paylaşırken dip not olarak belirtiniz :ok

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135

Menü+1505 yaparak yükleyebilirsiniz,şimdiye kadar denediğim onlarca mb120 yazılım arasında en iyi görüntü kalitesine sahip yazılım.

Olası bir sorunda eski yazılımınıza dönmek gerekirse Full yazılıma ihtiyaç duyacağınızı unutmayın.

İyi forumlar

Edit:Alman bir forum üzerinden alınmıştır.Ado Hocamızın yazılımlarından değildir.
Sende yüklü mü bu yazılım hocam ? Yüklü ise ekran görüntüsü atabilirmisin ?

P Çevrimdışı

PsyPsy

Aktif Üye
25 Eki 2017
85
Ben de şuraya bir not düşeyim ki kafa karılşıklığı olmasın.

Burası tavsiye forumu ve tavsiyede bulunmak elbette ki bizim tekelimizde değil.

Lakin frumumuzdaki en önemli özellik, teknoloji sever dostlar ile sağlıklı bilgi paylaşımında bulunup mümkün olan en doğru tavsiyeyi sunmak.

Bu anlamda paylaşılan yazılımın üyelerin iyiliği için tavsiye edildiğini düşünsem de yine de bu tarz yazılımların kaynaklarının da, yazılımı sunan arkadaşlar tarafından belirtilmesini beklerim.

Bu yazılım resmi bir yazılım değildir, Orijinal de değildir, bunu lütfen yazılımları üyelerimize paylaşırken dip not olarak belirtiniz :ok
dip not yazdım hocam:oku

P Çevrimdışı

PsyPsy

Aktif Üye
25 Eki 2017
85
Sende yüklü mü bu yazılım hocam ? Yüklü ise ekran görüntüsü atabilirmisin ?

Evet yüklü hocam uzun bir süredir bu yazılımı kullanıyorum. Tam sürüm no 3.47.0.170
Benimki LG IPS panel,Ado hocamın önceki mesajlarda belirttiği üzere mb120 için birçok farklı panel var.
LG IPS backlight panelde en iyi görüntüyü ben bu yazılımdan aldım.Ayrıca kişisel beklentiler de önemli.
Birisi kontrast max iken beğeniyor diğeri itici buluyor.Bu yüzden kendiniz denerseniz en doğru çıkarımda bulunabilirsiniz.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Evet yüklü hocam uzun bir süredir bu yazılımı kullanıyorum. Tam sürüm no 3.47.0.170
Benimki LG IPS panel,Ado hocamın önceki mesajlarda belirttiği üzere mb120 için birçok farklı panel var.
LG IPS backlight panelde en iyi görüntüyü ben bu yazılımdan aldım.Ayrıca kişisel beklentiler de önemli.
Birisi kontrast max iken beğeniyor diğeri itici buluyor.Bu yüzden kendiniz denerseniz en doğru çıkarımda bulunabilirsiniz.
Peki yazılım ne zaman yayınlandı hocam ? Eski bir yazılım mı , yeni mi ?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
2jlxgo-jpg.jpg

1j1qy1-jpg.jpg

lojajk-jpg.jpg

lbkva1-jpg.jpg

oogd3k-jpg.jpg

d7znj6-jpg.jpg

P Çevrimdışı

PsyPsy

Aktif Üye
25 Eki 2017
85
Peki yazılım ne zaman yayınlandı hocam ? Eski bir yazılım mı , yeni mi ?

2018 ocak ayında ben kurmuştum, nasıl sizce görüntü kalitesi,benim deneyimlediğim kadar fark görebildiniz mi?

Tam tarihi bilmesem de en son çıkan smart tvdeki filbox uygulaması mevcut.Bu yeni olduğunu gösteriyor.Yani 2018 yazılımı.

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
2018 ocak ayında ben kurmuştum, nasıl sizce görüntü kalitesi,benim deneyimlediğim kadar fark görebildiniz mi?
Elinize kolunuza sağlık üstadım , görüntü kalitesinde bariz iyileşme var , menü daha şık olmuş ve menü geçişi eskiye göre daha seri ve hızlı olmuş. Kablosuz olarak Smart Tv'yede bağlandım her hangi bir sorun yok , gayet iyi ve stabil :ok

B Çevrimdışı

Bekirarslan

Yeni Üye
10 May 2018
17
36
Usta bende vestel 49ub8300 yükleyebilirmiyim acaba? Diğer bir sorumda bu firmwarelerin yani yazılımların kaynak kodunu açık halde nereden temin edebiliriz.

P Çevrimdışı

PsyPsy

Aktif Üye
25 Eki 2017
85
Usta bende vestel 49ub8300 yükleyebilirmiyim acaba? Diğer bir sorumda bu firmwarelerin yani yazılımların kaynak kodunu açık halde nereden temin edebiliriz.

menü+4725 yaptığınızda board no ne gözüküyor.Eğer mb120 ise yükleyebilirsiniz.

Kesinlikle kontrol etmeden yüklemeyin,mb120 değilse tv çöker açamazsınız

Yazılım yükleme ve ayar modlama harici anlamıyorum hocam ben :haha1, kaynak kodu nasıl elde edilir bilemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri