MB110S YENİ YAZILIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Herkese selam,
Öncelilke yazılanları okumunazı tavsiye ederim. yazılım yüklemek her zaman risktir ve bu kullancının sorumluluğundadır.

IMG_1544187468432.jpg

mb110s güncelleme versiyonları:
core yazılım yükleme anlatım: Tıklayınız

O Çevrimdışı

Onefi

Yeni Üye
9 Şub 2019
9
44
Arkadaşlar bende MB110s için V.3.16.12.0 versiyonu vardı video dosyalarından MKV oynatıyordu fakat AVI dosyalarını oynatmıyordu. Format desteklenmiyor diyor. (evde iki tane daha vestel televizyonum var onlarda AVİ formatındaki filmleri izleye biliyorum) bende buradan indirdiğim 3.26.9.0 versiyonunu yükledim ama herhangi bir değişiklik olmadı. AVI dosyalarını oynata bilmek için farklı bir yolmu izlemem gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaşlar bende MB110s için V.3.16.12.0 versiyonu vardı video dosyalarından MKV oynatıyordu fakat AVI dosyalarını oynatmıyordu. Format desteklenmiyor diyor. (evde iki tane daha vestel televizyonum var onlarda AVİ formatındaki filmleri izleye biliyorum) bende buradan indirdiğim 3.26.9.0 versiyonunu yükledim ama herhangi bir değişiklik olmadı. AVI dosyalarını oynata bilmek için farklı bir yolmu izlemem gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz.
kullanım kitapçıklarında formatlar mevcut. avi içinde codeklerde sıkıntı çıkabiliyor. mevcut diğer televizyonlarınızda faklı şase kullanılmışsa açabilir.
Aynı modelde bile üretim iş emrinde farklı ürün kodu kullanılıp açanları bile gördük :)
sallamasyon model örnek: 4k smart 40fb5050 v1060000 kodu ile üreitlmiş 5 ay sonra 4K smt 40fb5050 v1060001 gibi :)
tavsiyem modlama bölümünden bu konuda destek alın modalama ile belki açılabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri