Önemli MB110 / MB120 istemci aygıtlarının yapılandırması

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Merhabalar,

Linklerini iletmiş olduğunuz dokümanlar Vestel Elektronik bünyesinde yazılmış dokümanlardır. Sizin denk geldiğiniz dokümanlar, hazırlanma aşamasında ve henüz yetkilendirme yapılmamış halidir.

b2bsupport.vestel.com.tr adresi Vestel'in B2B müşterilerine özel oluşturduğu destek sitesidir ve yalnızca üyelikler ile işlem yapılabilir. Sonrasında dokümanlara erişememe sebebiniz bundan kaynaklanmaktadır.

Vestel'de çalışan bir mühendis olarak ilk sayfada belirtilen işlemlerin kendi TV'lerinizde yapılmamasını tavsiye ederim. B2C ve B2B TV'ler belirli farklılıklar içerir ve bu dokümanlar B2B ekranlar için hazırlanmıştır.

Kolay gelsin.

Merhaba,

Hocam hepsinden önce şu profil dosyalarını hazırladığınız yazılımı siteye bi' yüklesen, sonra da anakart modellerinin telnet port ve şifrelerini bi' paslasan nasıl olur? Bunu yap seni sırtımızda taşıyalım. B2B adam değildir, yaşasın B2C!

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
36
Merhabalar,

Linklerini iletmiş olduğunuz dokümanlar Vestel Elektronik bünyesinde yazılmış dokümanlardır. Sizin denk geldiğiniz dokümanlar, hazırlanma aşamasında ve henüz yetkilendirme yapılmamış halidir.

b2bsupport.vestel.com.tr adresi Vestel'in B2B müşterilerine özel oluşturduğu destek sitesidir ve yalnızca üyelikler ile işlem yapılabilir. Sonrasında dokümanlara erişememe sebebiniz bundan kaynaklanmaktadır.

Vestel'de çalışan bir mühendis olarak ilk sayfada belirtilen işlemlerin kendi TV'lerinizde yapılmamasını tavsiye ederim. B2C ve B2B TV'ler belirli farklılıklar içerir ve bu dokümanlar B2B ekranlar için hazırlanmıştır.

Kolay gelsin.
çok gururlandım bizim keşfettiğimiz bir olayı mühendis birisi ile sçylemeleri siteyide kısıtlamaları :=)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar,

Kolay gelsin.
ayrıca paylaşılan video içerisinde ana ftp şifresini çekecek mühendisler varken bizden korkmayınız sayın dostum kendi ftp içerisinde kendi ana ftp şifresini istatislik serverıını anlatırken gösteren mühendisleriniz var

arkadaşların otellere kurdukları çok yüksek fiyatlar aldıkları sistem sonuçta onlarda haklılar

bu arada arkadaşlar vestwlin korlusu şudur donanım olarak mb serisi tüm tvlrrde linux yerine andeoid yada webos yada frifox os givi oslarda derlwnip işlemci tipine göre boot edilebiliniyor içerisinde kullanılan ekipmanları wifi, blueth, ram işlemci vs gibi kendileri üretemedikleri için open source sistemleri kullanıp fsbrika dışı kişilerin üretmesini istemiyorlar kendi yazılımı diye sisteme kurdukları yazılımşarın çoğu edittir vestelin portal siteside edittir yani sofordan hiç bir şekilde yazılmamış başka bir yazılım türkçeye çevrilip modlanmıştır.Kaldıki kimsenin haneri yokken istatislik toplandığını buradan yszıp belirtikten sonra tvlere güncelleme atıp beri paylaşımını onaylıuormusunuz diye sordular. siteyi paylaştık kapadılar. Satın bestel şuan eski öodelşeirnizde google os ve diğer os sistemlerini boot ettirmeyi anlatmıyorsam size olan saygımdandır.Çünkü herçekten yerli ve milli yazılımınızı belki os olarak yaparsınız ümidi ile bekliyorum

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
çok gururlandım bizim keşfettiğimiz bir olayı mühendis birisi ile sçylemeleri siteyide kısıtlamaları :=)
Oooo, kimler gelmiş :)
Sen neredeyin bakayım ,nereleri şey ettiriyordun benden habersiz :haha1
Mstar işlemci çok fazla dönen işlemci değil ,en basit işlemci ama tabiri caizse en sert bana göre ,veya bana öyle geliyor ,neyse hoşgeldin bakayım tekrar :ok

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
36
Oooo, kimler gelmiş :)
Sen neredeyin bakayım ,nereleri şey ettiriyordun benden habersiz :haha1
Mstar işlemci çok fazla dönen işlemci değil ,en basit işlemci ama tabiri caizse en sert bana göre ,veya bana öyle geliyor ,neyse hoşgeldin bakayım tekrar :ok
hoşbulduk sayın üstad mstar tabiri caizse tank gibidir benim için şişmez kolay kolay =)

hoşbulduk sayın üstad mstar tabiri caizse tank gibidir benim için şişmez kolay kolay =)
çok muazam mühendisleri var sayın tera spy forumu takip ediyorlar gizli gizli bişiler öğreniyorlar enazından arkadaşların kurduğu scripte bakın

Adsiz0a4d967f7ce2fcd7.jpg

az daha uğraşırsam şifrelerini bulacağım tekrar o yüzden bakmıyayım engel olunda db yolları vs değişmemiş scripte olduğu gibi neyse en azından burdan görürlerde adam gibi editlerler cmsyi düzgün kurarlarda db çaldırmazlar Mühendis beyler :=)

Son düzenleme:
V Çevrimdışı

VatZ00

Aktif Üye
28 Nis 2021
86
24

çok muazam mühendisleri var sayın tera spy forumu takip ediyorlar gizli gizli bişiler öğreniyorlar enazından arkadaşların kurduğu scripte bakın

Adsiz0a4d967f7ce2fcd7.jpg

az daha uğraşırsam şifrelerini bulacağım tekrar o yüzden bakmıyayım engel olunda db yolları vs değişmemiş scripte olduğu gibi neyse en azından burdan görürlerde adam gibi editlerler cmsyi düzgün kurarlarda db çaldırmazlar Mühendis beyler :=)
Kesinlikle hocam, böyle bir şirketin wp kurulduktan sonra o PHP dosyasının silineceğini bilmeli, bizde kendi site kurma çabalarımızca öğrendik, ama onların şu mühendislerine bakın ya :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt