Max 4000 tl telefon tavsiyesi

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Kamera konusuna katılmıyorum şuan detaylı aciklicak bir müsait halde değilim o yüzden yarın yazacağım.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Ben mi 6 kullndimm 1.tel ülkemizde kullanılan band 20 yıl desteklemiyor yani şehir merk.azcik çık direk 3 g int zor bağlanıyor xiominin LG panel kullanılan tüm modellerinde ghost screen var mi8 ve MI6 kamera gündüz iyi ama gece çekimleri ise çamur bu nedenle Gcam Google camera root atılarak kuruluyor cihazlarda mi video mi muzic mi dosya bunlar kendi uygulamaları reklam çıkıyor ve ne engelleniyor nede siliniyor mi8 brick olma durumu var vs ayrıca MIUI 10 dediğim gibi sorunlu kendi tema uygulaması nda tema yüklenmiyor mail uygu.cslismiyir mi kumanda ve mi web browser sıkıntılı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Xiomi F/P cihazı olmaktan çıkti belki ark 1500 TL ye kadar deseydi bir kaç model xiomi tavsiye ederdim ama 4000 TL'ye xiomi kesinlikle tavsiye etmem
Açıkçası körü körüne kötüleme yapıyorsunuz çamur gibi çıkma mi benim telefonum Xiaomi 1400 TL'ye aldım aşağıya gece çekim flashsiz foto bırakıyorum hemde anlık. Mi 6 nin kamerası bundan çok çok daha iyi. Mı 8 e gelince dxomark dünyaca ünlü kameraları puanlayip sıraliyor gece gündüz her konuda kameraları inceleyip puan veriyor ve mi8 bu sıralamada 99 puan ile Samsung s9 plus ile aynı puanı alıyor 5 . Sirada yer alıyor. Çamur gibi olan kamera o puanı alıp o sıraya yerleşmez ki inceledim kamera baya baya iyi mi8 de. Herhangi bir yazılım ile alakalı hata olabilir her markadan var bunlar ama Xiaomi bunları çok hızlı düzeltiyor .çıkan reklamlar kapatılıyor dediğiniz gibi kesinlikle silinmiyor kapanmiyor diye asla birşey yok . Mi kumanda da nasıl bir sıkıntı var ben bilmiyorum ben kullanıyorum baya akıcı klimayı bile yönlendiriyorum onunla. Dedikleriniz bazıları doğru değil bazıları doğru olabilir tartışılabilir.

Kamera sıralaması

Screenshot_20181203-0023292.png

Mi8 veya MI6 dan çok daha kötü bir kameraya sahip 1400 TL lik Xiaomi telefonun gece flashsiz foto çekimi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt