Max 4000 tl telefon tavsiyesi

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Hocam ben olsam Xiaomi mi 8 alırdım. Biraz inceleyin bu fiyat bandında en iyi alabileceğiniz telefon. iPhone x kullanıp bu telefona geçen arkadaşım şuan daha memnun.

H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
Xiomi in yazılım sorunları var ozellikle mi 6 ve mi 8 de kamera başta olmak üzere bir çok uygulamada son MIUI 10 sıkıntılı kendi uygulamalarinda bile reklam var xiomide internetten araştırin ben mate 10 pro p20 yada pro tavsiye ederim

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
Samsunglarda note 8 s8 v.s ghost screen sorunlari var xoami yazilim konusunda yetersiz geriye apple veya huawei kalio galiba

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Xiomi in yazılım sorunları var ozellikle mi 6 ve mi 8 de kamera başta olmak üzere bir çok uygulamada son MIUI 10 sıkıntılı kendi uygulamalarinda bile reklam var xiomide internetten araştırin ben mate 10 pro p20 yada pro tavsiye ederim
Ben kullanıcı olarak o sorunlar ile karşılaşmadım siz Xiaomi kullandınız mı hiç. Bende arkadaslarimda ailelerinde çoğu kişiye aldırdım bir kötü dönüş dahi gelmedi. Her markadan sorunlu cihazlar var

H Çevrimdışı

husoyildiz88 

Yeni Üye
22 Eki 2018
12
35
Mate 10 var bnde tavsiye ederim ben alırken dikkat etmedim tel büyükmüş:) buna dikkat edin derim tek el kullanımı zor oluyo benim icin sırf bu yüzden satasım var ama yerine ne alırım diye düşünmekten satamıyorum:)

H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
Ben kullanıcı olarak o sorunlar ile karşılaşmadım siz Xiaomi kullandınız mı hiç. Bende arkadaslarimda ailelerinde çoğu kişiye aldırdım bir kötü dönüş dahi gelmedi. Her markadan sorunlu cihazlar var
Ben mi 6 kullndimm 1.tel ülkemizde kullanılan band 20 yıl desteklemiyor yani şehir merk.azcik çık direk 3 g int zor bağlanıyor xiominin LG panel kullanılan tüm modellerinde ghost screen var mi8 ve MI6 kamera gündüz iyi ama gece çekimleri ise çamur bu nedenle Gcam Google camera root atılarak kuruluyor cihazlarda mi video mi muzic mi dosya bunlar kendi uygulamaları reklam çıkıyor ve ne engelleniyor nede siliniyor mi8 brick olma durumu var vs ayrıca MIUI 10 dediğim gibi sorunlu kendi tema uygulaması nda tema yüklenmiyor mail uygu.cslismiyir mi kumanda ve mi web browser sıkıntılı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Xiomi F/P cihazı olmaktan çıkti belki ark 1500 TL ye kadar deseydi bir kaç model xiomi tavsiye ederdim ama 4000 TL'ye xiomi kesinlikle tavsiye etmem

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri